Холна секция

  • 4 628
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 265
Затруднение срещам при намирането на холна секция.
Моделите , който предлагат по магазините не са това което би ми харесало-конфигурация, цвят и т.н.
Бих искала да ми препоръчате дърводелец в София, който изработва по чертеж и разполага със разнообразни цветове на материалите.

Ще се радвам ако споделите и вашите предложения , дори и за готови модели и от конкретни магазини.

P.P.Темата за хола във форума е много обща и не акцентира върху секцийте и модулите.

# 1
  • Мнения: 6 999
Пнеже и аз съм на тема холно обзавеждане, та тези дни активно изръшнах старите теми  Mr. Green има страхотни идеи  Peace
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=233050.0 а в тази тема мисля, ще намериш отговор на въпроса си.

# 2
  • Мнения: 1 428
Аз също не харевам стандартните мебели.Всички ми изглеждат по един и същ начин .По тази причина си наех дърводелец,направих си проект и всички мебели с изключение на холовата ми гарнитура са по поръчка.  Обичам си ги много,защото сме си ги измислили двамата с мъжа  ми и са неповторими-няма да ги срещна във всяка втора къща.

# 3
  • Мнения: 1 265
Причината да повдигна темата е ,че вчера бях в Айко и се нагледах на малко и опростени модели секции-само открити рафтове/прахосъбирачи/.Иска ми се някой модел-с закрити модули , но едновременно с това и модерна.
Helen-mama можеш ли да покажеш творението на твоя майстор, материал какъв използва с интересен ПДЧ ли е, освен оригинално и ценово ли излиза изгодно.
Ако вида на холните мебели желаеш да остане уникален ще те разбера.

# 4
  • Мнения: 1 428
Имам ги снимани ,но не знамкак се качват снимки тук.Иначе всички мебели ми са в стил барок ,от дърво и дърворезби..От поста ти разбирам,че търсиш нещо в съвремемен вариант.Има много решения по форумите.Ако ти се занимава да разглеждаш и да твориш проекти хич не се замисляй,защото качеството на този тип мебел коренно се различава от фабричния.Имам наблюдения от мои познати,които си купиха готови секции и сега на четвъртата година всичко се клати и разпада.

Последна редакция: пн, 28 юли 2008, 21:44 от Helen-mama

# 5
  • Мнения: 168
На мен пък ми трябват идеи за модулни секции. Знаете ли фирми които ги произвеждат?

# 6
  • Мнения: 2 160
На мен пък ми трябват идеи за модулни секции. Знаете ли фирми които ги произвеждат?
Била ли си в Галеро? От там можеш да почерпиш доста идеи.  bouquet

# 7
  • Мнения: 1 844
На мен пък ми трябват идеи за модулни секции. Знаете ли фирми които ги произвеждат?
нашата сега я поръчахме от дизма.имат много ефектни модели.

# 8
  • Мнения: 2 160
На мен пък ми трябват идеи за модулни секции. Знаете ли фирми които ги произвеждат?
нашата сега я поръчахме от дизма.имат много ефектни модели.
Галеро е на Дизма, като превъзхожда последната по площ и изложени модели.  bouquet

# 9
  • Мнения: 168
 Да бях в Галеро ,наистина има много модели.
 Само не ми стане ясно дали мога да си поръчам каквато си искам комбинация от модули (говоря за българските) или така, както са дадени в каталога, като комплект.

# 10
  • Мнения: 2 160
Естествено, че можеш да поръчаш отделните модули в комбинация по твой вкус.  bouquet

# 11
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
И аз сега съм на такава вълна- да си избирам секция за хола. Спряла съм се ето на тази, но ще си я поръчвам на частен дърводелец и няма да е същият цвят като оригинала, а ще е в цветове съобразени с моя интериор. http://idealendom.com/view_product.aspx?id=691
В този сайт можеш да намериш и други идеи. Peace

# 12
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Днес обикалях магазините за мебели в Русе.
В почти всички ми казаха, че могат да ми направят секция по мой модел  Peace

# 13
  • Мнения: 1 265
Споделете в коя мебелна къща има разнообразие от много и интересни модели.

Никой ли няма да се похвали и да покаже нещо, което краси дома му?

# 14
  • Мнения: 198
В www.lago.it има доста интересни предложения.

Общи условия

Активация на акаунт