спешно ми трябва добър солариум в София?

  • 10 915
  • 27
  •   1
Отговори
  • Мнения: 473
момичета, моля помагайте. спешно ми трябва добър солариум в София, моля ако някой е ползвал това лято да сподели? Не ме интересува ценат, само са е качествено. мерси предварително.

# 1
  • Мнения: 6
Пробвай солариума с софия сити мол, срещу хотел хемус  Simple Smile
Но внимавай за колко минутки се излагаш, защото аз доста лошо изгорях, въпреки че посещавах цяла зима друг солариум, по два пъти седмично и по 15 мин. В мола изгорях за 10 минути.


# 2
  • София
  • Мнения: 565
По-голямата част от солариумите са едни и същи, в последните години инвестираха сериозно в нови "машинки". Доволна съм от солариума на ул. Иван Вазов и студио beauty for ever на Витошка 96 май беше

# 3
  • Мнения: 1 322
Аз също съм доволна от Bauty for ever на Витошка.

# 4
  • Мнения: 1 885
Да ви кажа няма да си взема пак карта за соларното студио дето е до нас. Много ми е удобно, но имам чувството например че хоризонталния солариум е яко амортизиран. Днес като бях въобще не нагряваше лампите отдолу. Замислих се в такъв случай какви ли са останалите лампи. Имам останали 10 мин и вече не съм сигурна дали ще ги ползвам.

Търся добро студио в района на Стефан Караджа/Хаджи Димитър или Младост 1. Може и някаде по пътя между двете.  Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 3 641
Тони, една колежка е много доволна от соларно студио точно в Младост. Утре сутринта ще я  питам. Hug
За НАдежда мога да препоръчам Савана Peace

# 6
  • Мнения: 1 941
Аз май много не разбирам от солариуми, но съм доволна от тези в http://www.upibeautyandspa.com
кв. Изток...

# 7
  • Мнения: 1 599
Аз също съм доволна от Bauty for ever на Витошка.

 newsm10 и аз съм за него - много е хубав!

# 8
  • Мнения: 3 641
Тони, питах за Младост 1. Моята приятелка много е доволна от студио "Ехнатон". Срещу блок 13 А Hug

# 9
  • Мнения: 1 224
Аз май много не разбирам от солариуми, но съм доволна от тези в http://www.upibeautyandspa.com
кв. Изток...
Аз вече 2 години ходя там,доволна съм Simple Smile

# 10
  • Мнения: 150
аз ходя в Редута в соларно студио New Vision i съм много доволна, машините са като в beauty for ever

# 11
  • Мнения: 1 322
Май има и още едно Beauty for ever, но не съм сигурна.

# 12
  • Мнения: 1 885
Тони, питах за Младост 1. Моята приятелка много е доволна от студио "Ехнатон". Срещу блок 13 А Hug

Мерси Джени  Hug
Близо до офиса ми е Simple Smile

# 13
  • Мнения: 473
мерси много момичета на всички.

# 14
  • Мнения: 2 414
Аз съм страшно доволна от Palm Beachв квартал Гоце Делчев. Peace

Общи условия

Активация на акаунт