Къдье сме ние?

  • 3 220
  • 67
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 528
Явно нямам чувство за хумор нищо забавно не намирам в темата.Детинска ми е.
Нищо лошо не намирм в това да имаш предпочитания към определени марки.

Лошо няма и никой не е изказал подобно мнение.Темата е по-скоро шеговита,така са я приели повечето майки.На който не му се нрави,да не пише.И на мен ми се виждат странни теми от рода на:Каква гъзна хартия ползвате и Колко децибела е пръднята ви,ама не влизам да пиша.
Сериозно ли е имало такива теми Shocked
За тоалетната хартия има http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=316123.0
естествено и там се появяват предпочитания към определена марка и качество.
А децибелната тема не съм я срещала.

# 46
  • Бургас
  • Мнения: 443
Имаше за тоалетна хартия,за другото-така ми дойде,докато пишех.Дотук съм,за да не спамя темата  Stop

# 47
  • Мнения: 1 938
      Маркова съм от горе до доле-от тампоните до лака за коса!Дрехите си ги нося наопаки,за да се виждат етикетите!Обувките си държа в ръка  ,за да могат желаещите да ги разгледат!Карам ретро-автомобил,който предизвиква всеобщо изумление и завист!И няма как да е иначе-всичко при него е /на/фантазия!Единственото,което ме смущава понякога е,че настава суматоха при появата ми!Заради огромното любопитство,което предизвиквам, хората забравят за вродения си инстинкт за самосъхранение-настава блъсканица,често с летален изход....
       Ами това е-скромността не ми позволява да продължа!

 Joy Joy Joy

# 48
  • Мнения: 2 099
Гуспожу Финети,молим адреса Ви на ЛС.Аз единодушно решавам да Ви пратя шоколад Кума Лиска.Молим ако сте дибел,или на диета съ убадети навреми да са не харчим да пращаме.Моя милост понеже тоже е диетична,респективно в момента дибела търси забавни ВИП майки дето при отказ да желаят да получат Шоколадът.Благодарим!

# 49
  • БЪЛГАРИЯ
  • Мнения: 340
Гуспожу Финети,молим адреса Ви на ЛС.Аз единодушно решавам да Ви пратя шоколад Кума Лиска.Молим ако сте дибел,или на диета съ убадети навреми да са не харчим да пращаме.Моя милост понеже тоже е диетична,респективно в момента дибела търси забавни ВИП майки дето при отказ да желаят да получат Шоколадът.Благодарим!


          Либим та,душко! /:love:/Шъ ви съ придставйъ с угроооомну удувлитвурение!Щом ша ми пращати шукулат ша ва замоля да е най-малкуту ино кашончи!Щот най-убичам да си дръшам фигурътъ у фооорма-зер да съм голяям ВИП изисква постоянни грижи и упорство,я!
          Ей,какво нещо е класата,ей!

# 50
  • Мнения: 1 938
И аз съм дИбела, ама няма да откажа шоколадче. Пък който ни мА `аресва, `начи нЕма Фкус!Молим и насам едно, от същите! Flutter

# 51
  • Мнения: 11
Ехооо Simple Smile Simple Smile
Браво на теб! Умееш да пишеш  bouquet Допада ми стила ти. smile3501Не зная дали се занимаваш професионално с писане,но имаш дарба наистина!Браво  smile3525

Колкото до моите покупки, правя всякакви стига да са разумни  ( Grinning    нали се сещате - класическото съотношение "цена/качество") на фона на бюджета, с който разполагам. Това за бюджета е от изключителна важност . newsm78
..Имам костюми родно производство, които могат да съперничат и на някои "маркови" (превърнало се в нарицателно). Имам и от другите, но какво от това. Не ги купувам зада мога да кажа после " Ауууу, отиде ми PRADA-та" като си отъркам чантата в някоя кална кола. Почти винаги се опитвам да оправдая и намеря отговор на горното съотношение,за което споменах.Дай Боже всекиму благоденствие и благополучие зада може да си купува онова,което желае!

# 52
  • Мнения: 3 405
Темата отчетна ли е? Само вип-а да се отчита в нея, а?

# 53
  • Мнения: 294
Спомням си преди години на Черковна, имаше един магазин, за който се говореше, че са маркови дрешки, внесени тайно от един митничар. В началото не пускаха случайни, после си беше успех да се набуташ. Та там видях много известни хора, които масово купуваха "маркови" дрехи. Част от тези парцалки се намираха и на Илиенци, ама си мислехме навремето че са ментета.
По-късно се оказа, (от достоверен източник)  че магазина внася директно от Турция.
Та се чудя, как ли са реагирали тези хора като са разбрали, ако са разбрали, какви дрешки носят  hahaha
Иначе много духовито, аз не мога да напиша нищо толкова оригинално, така че само че чета.

Тоя магазин на Черковна и аз го знам- с "марковите" дрехи. 2 пъти съм ходила и 2та пъти се чудех и маех, защо харчихме бензин за да разгледаме такива парцали /точно овехтели парцали/. Имаше някои попадения, но..нищо ново, нищо изглеждащо марково. Като магазин за срехи втора ръка - на такъв ми прилича. Аз па си купивам някоя и друга дреха и от АНТИВИП Илиенци и си свиркам.  Whistling

# 54
  • Мнения: 24 467
Темата отчетна ли е? Само вип-а да се отчита в нея, а?

Ам то си пиши там утпрет- ние, по- не ВИП-овете да не се бъркаме тука.
Гледам и шоколади се раздали. Що ли не си писах от другия НИК, ВИП-аджийския?! Хак сега, пак ще съм на праскови!

# 55
  • Мнения: 1 938
Мба, раздали...Кат` в игритИ на Кока-кола е и туй... Thinking
Нищо нИ пУлучих... Crossing Arms

# 56
  • Мнения: 24 467
Ох, нъл съм завислива, сега поне съ успукуих.

# 57
  • Мнения: 2 099
Молим сичкуту гуспужа дет не е марково и не го е срам да яде бг шоколад да дава адрес на ЛС.В петък заминавам на планина с 2 те лапета,като се върна ще пратя на всичката дет не й пука че не е ВИП или дибела Кума Лиска сладост.


Аз държа на думата си,който му се яде шоколад да пише!
То са видя ,че до форумска среща няма да се добера скоро,ама мога да почерпя за здравето на мойте хлапета.Сериозна съм напълно!
Пък и вчера имах рожденничка!

# 58
  • Мнения: 24 467
Ей, честита рожденичка!
Сигур е имала торта внос от Швейцария с малка шоколадова лилава кравка отгоре и позлатено звънче на шията и не вика "му-у-у-у", ами пее "Хепи бърдей!".
А на планина като ще ходите, то нема като как да не е в Алпите, сигурно ще са видиме, ние там имам вила, отскачам до тук само по работа и да нагледам родата.

# 59
  • Мнения: 3 794
Хахахахаха...Страхотна тема smile3501
Посмях се от сърце  Hug  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт