Отговори
# 15
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Ако има вероятност за габровска бройка- в сряда съм в София, в центъра- Лъвов мост- пл. Света Неделя. Ще съм с автобус. Тоест няма да съм с кола...

# 16
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 499
ОК, утре 9.30ч. съм там.

# 17
  • София
  • Мнения: 12 229
  Хедра ако няма място във вас може да ги хвърлите и вкъщи. Пък после ще се оправяме.

# 18
  • Мнения: 3 595
Ех, момичета благодаря ви Heart Eyes Hug

Компютъра пак се прецака и едва сега го подкарах.  ooooh! Добре, че сте се разбрали  Blush

# 19
  • Мнения: 5 401
Саня, Хедра  Hug

Остава проблема, обаче, с разпределянето и разпращането на книжките. За съжаление този път не мога да помогна.  Sad На 5 или 6 отиваме в Пловдив, но вероятно ще е късно тепърва да ги нося.  newsm78

# 20
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 499
Оставихме нещата при Хедра. Не съм се ангажирала с разпределение и разпращане, поех ангажимент за транспорт.

# 21
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Тъй - с помощта на мама Саня  Hug у мен се местонахождат 200 броя от списание Бърборино (различни броеве, по 20 еднакви в пакет) и 300 бр. каталози на издателството. Удобни са и подходящи за раздаване на срещите по различните мероприятия - хем хората ще получат по нещичко да си отнесат вкъщи заедно с ЛЛЛ-брошурите, хем ако има по-големички деца ще има с какво да се залисат, хем си е реклама на издателството, в което няма нищо лошо (пък и нещата им принципно са хубави).
Затова - заявявайте бройки и казвайте на какъв адрес къде да се изпращат. С куриер нямате проблем - пращам където кажете, парите ще дам сметка, на която да се преведат. Няма да е много евтино, да предупредя - пакетът е бая тежичък...
Предлагам бързичко да измислим разпределението, за да може да стигнат за ССК, каквато е идеята - ако трябва, да взема да пусна нова тема?

# 22
  • Мнения: 3 595
Хедра, ако искаш говори с Бу. От нея разбрах, че са за 6 града, както писах по-горе. Предложението и беше по равно за по-големите градове и малко по-малко за по-малките.

# 23
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Момичета, обявявам, че съм пратила надлежно списанията по всички посочени градове. Който се е писал отговорник, да очаква включване Mr. Green
Пратките за всички градове без Варна са изпратени с Еконт, ще ви пуснат смс да идете да си ги вземете от офиса им. Разноските са за ваша сметка - под 10лв на пратка е.
Варна - пакетът е изпратен по пощата, не дължите нищо за доставката. Надявам се искрено да не се забави...

# 24
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 499
Успешна кампания, мацки! Дано ви се получи! bg

# 25
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
А какви за книжките, и на 2-ри ли ще се раздават, или купуват? За Варна питам.

# 26
  • Мнения: 3 595
ще бъдат подаръци във викторината и игрите  Peace

# 27
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
Ок. Мерси за бързия отговор   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт