Trojan.Adclicker

  • 2 321
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 107
Възможно е при отваряне на снимки от PicValley да се пипне нещо. Антивирусната ми няколко пъти засече троянец от там.

# 16
  • Ilkeston
  • Мнения: 187
Можеш да свалиш програмата Malware bytes-Anti Malware. Почиства всякакви гадове. Почистването обаче трябва да става в safe mode. Преди няколко дни ми се инфектира десктоп компютъра и лаптопа. Лаптопа се оправи с тая програма,а десктопа беше много зациклил с най-различни worms,spyware и троянци и май издъхна,защото като го включа само ми свети зелената лампичка,а компютъра не издава ни звук,ни стон Sad Мисля,че е от PSU-to,но моля  ако някой има подобен проблем-да каже разрешим ли е.
Успех в борбата с вирусите  Simple Smile

# 17
  • Мнения: 545
хм, я сподели и с мен. не го вярвам, но всеку слух трябва да се проверява.


нещо ме съмнява да е оттук.

Оттук ли го пипнах?  Някой друг да се похвали с  тази придобивка?

За същия проблем бях писала преди време на Татти. На мен ми даваше, че е от тук  Peace

# 18
  • Мнения: 212
хм, я сподели и с мен. не го вярвам, но всеку слух трябва да се проверява.


Шефе не ги слушай. Кой знае къде ходят и после се извиняват пред мъжете си че пипнали вируси от БГМАММА. Щото така им е по-удобно... Simple Smile

# 19
  • Мнения: 1 529
Дали мога с AVG  да го изчистя този троянец??Очаквам предложения!

# 20
  • Мнения: 1 479
Нито една програма/от антивирусните/не ми е "чистила троянци".При мен все ги "замразяваше"някьде в компа.Реинстал му е майката Laughing

# 21
  • Мнения: 1 529
Искаш да кажеш да преинсталирам компютъра?

# 22
  • Мнения: 3 020
Възможно е при отваряне на снимки от PicValley да се пипне нещо. Антивирусната ми няколко пъти засече троянец от там.
И аз от там хванах. Форматирах един път, сега пак и ми показва, че има някъде из компа и ги праща под карантина, ама дали ги изтрива?  newsm78

# 23
  • Мнения: 12 662
Я си кажете с какви антивирусни сте. Аз съм с Аваст и не пропуска нищо. Почва да пищи като заклано прасе и дори да му кажа да си гледа работата, не точно де, ама да си трае,пак не пуща. Не че държа да си завъдя нещо, ама май се престарава.

# 24
  • Мнения: 3 020
Аз съм с NOD32, ама като гледам май трябва да я сменям.  Sad

# 25
  • Мнения: 1 259
И аз съм с  NOD32... ама Ццц...нищо нестава... ако някой ми помогне да ми прати някоя по-ефективна... да пише на ЛС

# 26
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Аз съм с AVG- супер доволна съм.
Преди бях с НОД32- нямах оплаквания, но през месец-два трябваше да си търся нова...

# 27
  • София
  • Мнения: 2 160
Получавала ли си картичка от Холмарк?

Ей  заляха ме с тиа "картички" от "Холмарк"  Twisted Evil

С Avast съм , by the way  Peace

# 28
  • Мнения: 229
Не съм грамотна по отношение на компютърните вируси, но ще споделя какво ми се случва в момента, защото като че ли е свързано с темата. Когато натисна опцията "Нови отговори на мои публикации" започват да ми се отварят сайтове за някакви игри онлайн. Случва се от вчера, а за съжаление го няма мъжа ми да ме просветли какво става и да разреши проблема.
Иначе антивирусната ни програма е ESET NOD32, явно известна на всички ви.

# 29
  • Мнения: 1 479
Получавала ли си картичка от Холмарк?

Ей  заляха ме с тиа "картички" от "Холмарк"  Twisted Evil

С Avast съм , by the way  Peace
Тази програма разполага с много яка защитна стена,доволна сьм от нея.И все пак трябва много да се внимава,кьде се влиза по сайтовете,че да не се налага реинсталация на Уйндоуса Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт