На море в средата на август,но какво ще е времето?

  • 4 981
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 175
Аз не бих се отказала.А и по-мои наблюдения времето на морето е много динамично.Обикновено ако до обяд вали,следобеда е слънчево.Не е като при нас в Балкана-вече втора седмица вали.

# 16
  • Мнения: 779
Най-голяма вероятност за краткотрайни превалявания има в началото на август, около 15, 24 и 29 август. Захлаждания се очакват около 13-и и в края на месеца. Горещо ще бъде през по-голямата част на първото и началото на второто десетдневие и през първата половина на третото десетдневие.


Абе хич не хубава прогнозата май  newsm12,ми каквото е там........Ние сме точно от 25.08,да ви кажа момичета,евентуално като наближи ако дават по прогнозата така само валежи направо незнам дали да не се отказваме.Вие бихте ли се отказали по тази причина?! newsm78

oф ...и ние така.. Rolling Eyesмани ,ами ще изгориме 120лв ако се откажем Sad,че сме ги превели да капарираме апартамента ,в който ще спим..Направо и аз вързах дерт с това време,а мъжа ми ми казва ,че каквото е такова да сме ходели!Незнам направо.Предствяте ли си да са някакви черни облачища ,какво ще правим незнам .. Shocked

# 17
  • Мнения: 5 478
 Shocked
Ама не така песимистично,момичета... Може пък да е хубаво времето. И аз снощи говорих с приятеля ми за това, а той каза "И сняг да вали, аз влизам в морето" Crazy

# 18
  • в баира
  • Мнения: 861
И ние сме капарирали, но се надявам, че дори и да вали след това да си е топло. Не е като тук, в Родопите, след дъжд става есен. Може би няма да е толкова горещо, както са юлските температури. На мен ми е дерт за децата - да ги поосолим малко в морето, а и йодни изпарения да подишат.

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
 PeaceСамо да подишат йодни изпарения пак е добре. Но едва ли времето ще е чак толкова лошо, че да се отказваме. Там сме на морето момичета. Не се отказвайте!Все ще има слънчеви дни да се изкъпим в морето а и да понаправим малко тен.

# 20
  • Мнения: 1 190
тук е горе-долу вярна в повечето случай, обаче чак за тогава не може да се види Laughing

# 21
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Ние сме от 20.08,по тези прогнози ще хванем и дъжд и слънце. Rolling Eyes
Ще видим.Преди 2 години докато бяхме на море в София ги беше удавилоот дъжд и беше студено,на морето времето беше слънчево и топло.Така че няма да се отчайваме предварително. Peace

# 22
  • Мнения: 934
...София ги беше удавилоот дъжд и беше студено,на морето времето беше слънчево и топо...

Тъкмо няма да ви изсъхнат цветята на терасата.

# 23
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
...София ги беше удавилоот дъжд и беше студено,на морето времето беше слънчево и топо...

Тъкмо няма да ви изсъхнат цветята на терасата.

 Хммммм,а ти от къде знаеш за нашите цветя? newsm78
 Я бързо се легитимирай. Mr. Green

# 24
  • Мнения: 4 784
Хм, ние сме от 16 до 24 август на море. Дано да има поне някой слънчев ден. Аз не държа да пече през цялото време, но все пак...
Миналата година ходихме септември и пак беше не особено хубаво времето, но пък точно заради това изкарахме чудесно. Направихме много разходки и се възползвахме от вътрешния басейн на хотела. Но пък като беше хладно през деня, вечерта си беше доста студеничко и си имаше нужда от по - топли дрешки.

# 25
  • Мнения: 5 478
Ще уцелим май хубаво време  Whistling

# 26
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Ще уцелим май хубаво време  Whistling

 Има такива шансове. Mr. Green

# 27
  • София
  • Мнения: 293
Ето прогноза за гр. Бургас за 15 дни напред http://www.accuweather.com/world-forecast-15day.asp?partner=accu … RGAS&metric=1. Времето ще е чудно за летуващите в околността  Peace

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 1 434
Аз не разчитам много на прогнози и затова не планирам според тях ...А когато сме били на море винаги са се случвали и дни с валежи, но пък и доста бързо се оправя времето след това...Не сме имали провал на почивката заради лошо време...Дано и сега е така, понеже заминаваме в неделя  Peace

# 29
  • Мнения: 779
сутринта  по БТВ излъчиха цялостна прогноза до края на август (по сутрешния блок)! WinkВремето го дават страхооотно !  Grinning
тази и другата седмица направо ще е горещо!ние сме от 25.08 чак,но за моя изненада го прогнозират идеално чак до 31.08 .Дано и ние да се порадваме поне на 5 дни хубаво за общо 10 то дни ,в които ще сме на моренцето. Simple SmileИначе към 26.08 май ще превали ,но няма да е нещо сериозно,поне така обещават синоптиците!

Общи условия

Активация на акаунт