Националният ни отбор по китайски език...

  • 1 870
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 000
Браво.
Все такива успехи ви пожелавам   bouquet

# 16
  • Мнения: 47 902
Браво! Поздравления и за учениците, и за учителката!  bouquet

# 17
  • България
  • Мнения: 21
Поздравления,Занда на теб и на децата!Много се радвам за вас и лично ти благодаря за всичко,което пишеш в китайския форум.За мен това е една възможност макар и виртуално да се докосна до културата и историята на една велика страна,която в реалния си живот едва ли ще мога да посетя.Благодаря ти още веднъж от сърце!

# 18
  • Мнения: 4 585
Браво Zanda, браво Ksurik!
 Искрено се радвам за теб и за децата.
 
 

# 19
  • Мнения: X
Браво   bouquet

# 20
  • Мнения: 5 622
Страхотно!
Браво и честито!

   bouquet

# 21
  • Мнения: 4 491
Браво, Яна!   bouquet
Здравата сте се потрудили! Тези деца ще стигнат далеч, знам го!  bowuu

# 22
# 23
  • Мнения: 1 616
Поздравления, Занда! Hug Още много успехи желая на теб и учениците ти! Hug

# 24
  • Мнения: 1 744
Честито за успехите! Желая на теб и на децата все такива победи и за в бъдеще! Hug
А, имаше ли отзвук в медиите? Все пак това е голямо постижение.

# 25
  • Мнения: 2 212
Поздравления! Хубаво е да има такива учители като теб! Още много успехи занапред!   bouquet

# 26
  • София
  • Мнения: 1 074
Честито за успехите! Желая на теб и на децата все такива победи и за в бъдеще! Hug
А, имаше ли отзвук в медиите? Все пак това е голямо постижение.


Благодаря на всички ви за милите думи!
В медиите засега няма нищо, макар да писах на кого ли не, защото децата го заслужават! Нещо повече, и на МОН писах, но тях китайската паралелка изобщо не ги занимава, всъщност преди няма и две години Министър Вълчев каза пред целия колектив преподаватели, че източните езици са "прищявка" и той имал да оправя българския и математиката, така че, ако не се размърдат и след този успех, аз просто ще напусна. Най-ниско платена в света, освен мен, е сръбкинята - 400 ЕВРО. Е, моята заплата чисто е 220 ЕВРО. Не смятам това нито за търпимо, нито за редно, така че пожеланията за бъдещи успехи, боя се, са почти неосъществими Wink

Няма значение, днес е ден за празник!

# 27
  • Мнения: 4 585
Занда, ако министърът оцени успехите ви, сподели. Ще ми бъде интересно.
В софийското МГ имаше един учител, чиито ученици успешно се представяха
на световни олимпиади по математика, пък той му се канеше да го уволни, не
знам какво стана.
В Русия гледам се възприема заплатите на учителите да варират според успеха на учениците. И варират, от 300 до 850 долара.
Отговорила си ми, докато питах.

# 28
  • Мнения: 1 277
Поздравления Занда  bouquet !

# 29
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Поздравления!  bouquet  bouquet  bouquet
Как ще се отказваш......? ConfusedАз си правя планове другата година да сме първокласници във 18 СОУ благодарение на твоята информация,че съществува паралелка с китайски език и  най вече от ентусиазма и всеотдайността, които полагаш на практика за своите ученици.....

Общи условия

Активация на акаунт