Избор на кръстници без брак?

  • 4 103
  • 39
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 070
cecii , е ти си близо месец по-напред от мен......да, права си има време, нека поне наближи раждането.Успех!!

# 31
  • Мнения: 4 070
И още нещо, че на теб ти е по=прясно, кога ти започнаха изследванията??
Аз понеже сега се записах за едно изследване за Даун , което е чак на 18 авг. а тогава ще вляза в 4 месец и ми казаха, че чак след него ще ми правят изследвания , не е ли много късно до тогава??

# 32
  • Мнения: 3 695
Ако не сте решили да кръщавате бебето веднага щом се роди, ви е доста рано да мислите по въпроса. Износи го, роди го, кръстник ще му намериш.
Peace

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Бая от рано сте се замислили по въпроса Thinking
Изчакай да родиш и после ще решиш кога ще кръщавате малчо и ще му търсите кръсница\кръсник.
Лико бременеене Hug
Лека бременност!

# 34
  • Мнения: 9 436
gundie аз имам постоянно гадене и повръщане.Обезводнявам се и поради тази причина лежа постоянно в болницата.Та моите изследвания си ги правят периодично от 2-я месец.Ако искаш ми пиши на лични да обменяме опит! Laughing

# 35
  • Мнения: 4 447
Няма значение, че не сте женени. Детето може да има кръстник
или кръстница без това да зависи от социалният ви статус.
При нас ситуацията е същата - не сме женени. Още преди да се
роди нашият син, моят брат много се радваше, освен, че ще става
вуйчо, искаше и да му е кръстник. И той стана този, който го кръсти.
На самото кръщене разбрахме, че имената им имат духовна връзка.
 Grinning

# 36
  • Мнения: 537
И ние нямаме брак. В църквата , когато питахме ни казаха, че няма значение дали сме подписали или не, трябва само двамата да сме кръстени.
Имаш предвид двамата родители на детето да са кръстени, за да може да бъде кръстено и то?
Това не е вярно.
Кръстникът трябва да бъде кръстен.


Не знам, но лично нас ни питаха с баща й дали сме кръстени, питаха и кръстницата, но на никой от нас тримата не са искали кръщелните.

# 37
  • Мнения: 1 674
май ти е рано да мислиш за тези неща.Всичко с времето си.Първо роди живо и здраво бебе,пък после му мисли

# 38
  • Мнения: 9 814
За кръстници имате доста време.
Първо роди, пък и бебето не се кръщава в родилния дом.
Покани хора, които ще бъдат до детето, ще му се радват и ще го виждат често.

# 39
  • Мнения: 912
И при нас ситуацията е същата- кумците са ни и кръстници и нямат брак, но са християни Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт