През АВГУСТ много ще се смееем и малки бебчета ще люлеем

  • 14 939
  • 294
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 229
ха как успях да пусна цели две съобщения в старата тема като е заключена .. и хакерка станах от чакане  newsm78

ИСКАМ ДА РАЖДААААМ !!!

чакам чакам, говоря му, пея му на сладурчето ми .. леле мамите, с термин края на август раждат, аз още се кумя .. тежкоо ми е, искам да си видя мишкатааааа  newsm17

искам да поздравя Каприз , понеже сега разбрах новината за малкия Венци! Много много много щастие със сладкишчето, да е спокойничко, да спинка и да хапва и да е добро момче!

между другото какво става с Кинли? някой знае ли нещо???

Гитка мила кефиш ме как говориш, напомняш ми на една приятелка ..уникален чишит!

# 16
  • Мнения: 502
Честито бебе Венци на caprice!


Честит Рожден Ден на Стефи на Ася!  newsm51  ura
Мила Ася, пожелавам дъщеря ти да е все така чаровна, много весела и здрава! Тя навлиза в една нелека възраст, но и предстоят много хубави моменти, изпълнени с трепети  и вълнения, които се помнят цял живот! Да ти пожелавам да ти помага е излишно, защото знам, че тя ще бъде най- добрата сестра за бебето, което очаквате.  Весел празник от нас!


Момичета, благодаря ви за поздравите и милите пожелания. Показах и прочетох на Марти всеки един пост с поздравление за него и той гледаше с интерес. Той все още е на възраст, в която не разбира много какво точно е рожден ден, но ние се постарахме да му бъде забавно. Украсихме цялата къща, има торта и разбира се подаръци.

Сега остава и вас да почерпя, а с какво друго ако не с по едно МАРТИНИ и като добавка по едно руло Стефани (то е малко и от Ася  Wink)







А ето го и моето момче днес:

# 17
  • Мнения: 12
Цитат на: malkabubi link=topic=318168.msg8203810#msg8203810 date=1217334520


Кажете сега какво е това Арника- хапчета ли, треволяк ли що е?? newsm78
[/quote

Бубе,арниката представлява билка-планинска маргаритка,но аз специално я приемам като хомеопатичен препарат-на глобулки Simple Smile

# 18
  • София
  • Мнения: 1 139
ЧЕСТИТО БЕБЧЕ НА Caprice!!!Много да папка и да слушка малкия бонбон за радост на мама и тати!!!

На мама Caprice бързо възстановяване!!! smile3525

Интрига, Hug  bouquet за темичката!!!

# 19
  • Мнения: 4
Честит син на каприс да и е жив и здрав и много щастлив! smile3501
 Момичета нуждая се от помощ  Weary От вчера съм със големи болки в краката все едно не са мой а са изгнили и в каквато и поза да застана не помага направо незнам какво да правя някоя има такъв проблем?

# 20
  • Мнения: 3
Мили мои аз току що се връщам от болницата и съм вече без запушалка, така че можете вече да стискате палци и за мен, защото сигурно ще е скоро. Дано Бог да бди над нас и всичко да е наред!
Ако не се включа до утре пак, може да се помолите и за мен и за моето малко момченце! Благодаря предварително!
Това е от предната тема, но дега видях, че всички пишете вече в новата, така че .........още не съм родила!   

# 21
  • Мнения: 2
леле чак сега прочетох поста на Мамадона в старата тема  Praynig Praynig Praynig стискам палци, значи сигурно ще е скоро, с т Praynigб сме няма страшно Heart Eyes

agramd  мерси, сега пък глобули.. newsm78 във форума на часът на мама пише за някакви зрънца които се вземали..офф ще мина без тия глупости мяай и без това не схващам какво е и как трябва да се пие.

Cveti_Ivanova, къде те болят кракат и как, дай малко повече подробности, че така как да те съветва човек.. но все пак що не пробваш вани със хладка вода и разни там соли миризливи или морска сол? отпуска..помоли някой да ти направи масаж и си ги вдигай нависоко колкото можеш по-често.  newsm78..звучи ми все едно много си се преуморила..така че давай го по-хоризонтално.. Peace

# 22
  • Мнения: 990
Разписвам се в новата темичка с новини от  Ellle, днес са ги изписали, но има още темпреатура и ще ходят да й слагат антибиотик довечера! Каза, че до няколко дена ще си настрои нета и ще влезе да разказва  Flutter
Всички имате специални поздрави!

Цвети
, аз съм така с ръцете, а краката ми са тройни, не двойни! На всичкото отгоре ми избиха днес едни червени сърбящи петна  Shocked Такава бременност този път карам, че като се сетя първия път как нямах никакви симптоми на бременна, освен растящия корем, че чак ми се реве вече... И пак съм с контракции.... само се оглеждам за тапи, запушалки и води  Rolling Eyes Как ще изкарам още две три седмици не знам!  Crazy

Мамадона
, с теб сме мила, всичко ще мине като по вода ще видиш!  Hug

Стелка, няма да се плашиш, щом лекарят е преценил за секцио, може би трябва да му се довериш!
Пък и виж колко сме много родилите през коремите!  Mr. Green

# 23
  • Мнения: 4
Разписвам се в новата темичка с новини от  Ellle, днес са ги изписали, но има още темпреатура и ще ходят да й слагат антибиотик довечера! Каза, че до няколко дена ще си настрои нета и ще влезе да разказва  Flutter
Всички имате специални поздрави!

Цвети
, аз съм така с ръцете, а краката ми са тройни, не двойни! На всичкото отгоре ми избиха днес едни червени сърбящи петна  Shocked Такава бременност този път карам, че като се сетя първия път как нямах никакви симптоми на бременна, освен растящия корем, че чак ми се реве вече... И пак съм с контракции.... само се оглеждам за тапи, запушалки и води  Rolling Eyes Как ще изкарам още две три седмици не знам!  Crazy

Мамадона
, с теб сме мила, всичко ще мине като по вода ще видиш!  Hug

Стелка, няма да се плашиш, щом лекарят е преценил за секцио, може би трябва да му се довериш!
Пък и виж колко сме много родилите през коремите!  Mr. Green

Steli_Meli благодаря ти за съчувствието и моята първа бременност освен растящия корем никакъв друг проблем нямах а сега с този момък вече не се издържа smile3516 и аз се чудя как ще изкарам до секциото вече започва да ме обръща на рев  newsm45 а това не е добре ще побъркам домашните вече  smile3512 newsm47

# 24
  • Мнения: 143
 Здравейте и от нас 3в1 в новата тема.
 ДА СА ВИ ЖИВИ И ЗДРАВИ РОЖДЕНИЦИТЕ-СТЕФИ НА АСЯ И МАЛКИЯ МАРТИН! newsm59
 Най-после новини и от Каприс- да и е честит Венци!
 Ние се прибрахме преди малко от Пловдив и много ме е яд, че не успях да уговоря доктора до края на седмицата да ми направи секциото. Вече не издържам, всичко ме боли. Не мога да легна нормално на леглото, ами го правя със засилване и търкулване на една страна. Не мога и да седя, че започват болки в пубиса- от разширяването му, и при всяко мое движение се чува само ох и ах. От друга страна има и добра новина, че второто бебе е заело по-добра позиция и може да пробваме нормално раждане. Дано успеем, че и аз имам кошмарни преживявания след една операция и само това ми беше в главата- как ще ме приспят и болките след това, а и дали ще се събудя.
 Днес за всеки случай ми каза лекаря да ида до Кожен диспансер да се тестувам за упойките- направих го. А, каза ми, че са се появили калцификати по плацентата, но нямало страшно.
 Извинявам се,че забравих коя мама питаше какво да прави при по- мъничко бебче. И моето едното изостава малко и пия протеини на прах- сутрин и вечер в чаша прясно мляко.
 Този път му у дарих голямо писане.

# 25
  • Мнения: 990
Цвети, а защо секциото ти е определено ден след термина?  Thinking

Моя мъж вече е вдигнал ръце от мен, само ми повтаря: Хайде няма ли да раждаш вече, че не мога да те понасям...  Crazy
Ама то си е така, с тези променливи настроения и само се оплаквам, че ме боли нещо...  Tired

# 26
  • Лондон
  • Мнения: 56
Мамадона, с теб сме! Всичко ще е наред!  Praynig

Мартини, страшна торта!!! Не ми казвай, че ти си я правила...

Тук от 3 дена е страхотна жега и моите крака и ръце (или както мъжа ми ги нарича 'джоланчета') са също тройни... Имам чувството, че ще се спукат вече... Почна вече и сериозно да ме наболява долу - досега не ме е боляло...   Голям страх ме тресе също... какво ли не ми минава през главата... ooooh! искам да се откажа... ама вече няма как...

Рамон вчера идва, опипа ми корема, взе ми урина и това е... щял да дойде пак след 3 седмици...?!!! Слуша с някакъв доплер апарат сърцето на бебето, пита дали мърдало и си тръгна.... общо взето какво става в корема ми никой не знае - ни тонове ми записват, нито някой води гледа, разкрития... божа работа... естествен подбор в действие! Малко 'Сървайвър' е работата тук.... Дано оцелеем с Джуджито на този остров...

# 27
  • Мнения: 4
Докторът при който ще раждам тогава е дневна смяна а на прегледа каза че бебето е малко и ще е хубаво да постои възможно най- дълго и затова реши да е тогава аз се съгласих  но вече ми става много трудно а сега и с тези болки в краката направо не се издържа smile3515 силно се надявам да тръгне по- рано и да ме срежат ама знае ли човек от онзи ден и кекса го почнах ама нещо нищо нестава smile3511 newsm62 newsm47

# 28
  • Мнения: 38
Ле-ле мамита какво ви става? Какви са тези страхове (не че аз миналата седмица ги нямах  Embarassed)? Аз пък нали все съм си на обратно на хората и след като така и не родих онзи ден в събота и сега нещо странно съм се успокоила. След като ме върнаха от болницата и най-вече след като ми излезе тапата и бях сигурна, че нощта или на другия ден ще родя, да ама не. После имах и доста болезнени контракции, освен обикновените стягания и пак - нищо. А сега след като взех решението да отида в болницата да раждам със напъни чак  #Crazy и изведнъж нещо много се успокоих. Не знам точно какво е и как да ви го опиша като чувство, но освен че се чувствам добре и наистина ме е обвзело едно такова спокойствие. Някак си вярвам, че всичко ще бъде и ще мине наред. Знам, че е лесно да се каже и трудно да се изпълни, но опитайте се да си намерите свой начин да се успокоите. Не мислeте за предстоящото раждане като за нещо страшно и болезнено, а мислете, че ще се срещнете със своите бебчета. Не позволявайте някакви си доктори, сестри или акушери, Рамон-и или подобни да ви всяват страхове и да ви панират. Вярвайте в себе си и в своите бебчовци!
Ама че дървена философка се оказах... Дано утре или когато и там да било ако пак ме обземат и мен страховете и да се сетя и аз да го прочета  ooooh!.
 Hug Heart Eyes Hug

Последна редакция: вт, 29 юли 2008, 17:54 от valeni

# 29
  • Мнения: 31
Хеи гледам за КЕКС сте заговорили и от изпробван източник знам че деиства....Но и моя го е страх ooooh!
Защото преди време има няма девет месеца с мъжа ми да ПУСНЕМ РАБОТНИЦИТЕ В ГРАДИНКАТА  Mr. Greenеи така вместо да метна един наилон аз викам пускаи ги небои се и ето ме с тумбака и едно лудо бебоци вътре.....
Гитса душице пази чантата че страшна работа да не ни откраднат нещата Mr. GreenИ моите страхове са не толкова от болката а от това дали бебоци ще е добре иначе болката не ме плаши.
Честит син Венци на мама тати и  леля  КАприс живи и здрави да сте всички   bouquet

Моята акушерка ми каза да си издърпвам зърната по 4.5 пъти на ден деиствало безотказно като понапълня 38 седмица бебо е напълно оформен и готов да го гоня от апартаменчето му изтече му договора.АИде бебченце да излиза..... Joy
Ама всички ни се иска да раждаме а истинския екшън е след това..... Crazy
От няколко дена получавам много силни болки като менструални така боли че повръщам ходя като луда из къщата не мога да разбера контракции ли е какво е не мога да ги засеча защото не мога да разбера кога ме стяга кога ме отпуска ама много боли и се мятам като луда цялата в пот и така около час и после отшумява но си остава една лека болка като напрежение.И все нощем ми се случва от сън ме буди....Какво става и аз незнам Crazy
Мама Донна стискам палци господ да ти даде сили да дадеш живот на един прекрасен мъж......

Общи условия

Активация на акаунт