Има ли нещо вярно в това твърдение? (за полът на бебето)

  • 4 175
  • 106
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 103
Не мисля че има нещо вярно в това.
  Радвай се на бременноста preggo и не обръщай внимание.

# 31
  • София
  • Мнения: 104
И на мен вътрешното усещане ми казваше,че ще е момче, но не беше Simple Smile А и жените ми казваха, че ще е момче, защото лицето ми било много чисто, въпреки че им обяснявах че на 3д-то си се е показало момиченцето  Laughing
Не вярвам на такива работи.

# 32
  • пак там
  • Мнения: 2 885
Ами аз също съм се разхубавила - ти самата го каза току-що  Mr. Green - ама пък аз си я чувствам като момиченце Simple Smile Ай ся де!

Тамън мойто момченце да има приятелка от ранна детска възраст Mr. Green

Ааа, не знам, оправяй се с татьото! Той каза, че докато не навърши 30 години, няма да я пуска да излиза по гаджета  Mr. Green

С татьото ще се оправи някак си, щом младите се обичат....

Хаха! Я пробвай, като се видим накуп, само да му намекнеш, че твоят хайлазин може да се загаджи с нашето съкровище...  Laughing Аз пробвах  Mr. Green речта му не беше за пред хората  Mr. Green

# 33
  • Мнения: 4 555
Истината е, че някои жени се разхубавяват от бременността, кожата им става по-хубава и нежна, косата по-гъста и лъскава, а чертите по-нежни.
При други става обратното - кожата става груба, появяват се пъпки, засилва се окосмяването, косата се омазнява по-бързо.
Всичко това зависи от хормоните и не съм сигурна, че има отношение към пола на бебето.

# 34
  • Мнения: 1 428
 Laughing Laughing Laughing

Не е вярно разбира се.

# 35
  • Мнения: 260
Не е вярно. Аз като бременеех, всички ми казваха, че съм се разхубавила, а родих момиченце  Simple Smile.

# 36
  • Мнения: 1 671
Всички баби определяха по външния ми вид и по формата на корема ми, че чакам момче и втория път! Сега си имам ревлива госпожица! Вярвам само на добър лекар и преглед с ултразвук  Peace.

# 37
  • Мнения: 2 111
На мен също ми казваха,че ще имам момче защото се бях разхубавила,пък и корема ми беше по-остър-но не познаха.Имам си момиче. Simple Smile

# 38
  • Мнения: 1 900
Въобще не вярвам в такива суеверия и по-принцип в неща за които няма разумно обяснение. Crossing Arms

# 39
  • Мнения: 66
Според мен са пълни глупости. Двете ми бременности протекоха по един и същ начин. Не съм имала пъпки и пигментации, не съм била подпухнала. Формата на корема ми беше една и съща и двата пъти. Да, ама имам момиче и момче.

# 40
  • Мнения: 1 367
Тази глупост и аз съм я чувала и я намирам както казах за ...глупост.Не се връзвай, защото ако почнеш с подобна безобидна измишльотина има да умуваш над простотии за сол във водата за къпане и т.н...
Лека и безпроблемна бременност и едно прекрасно бебоче   bouquet

А, забавното тепърва предстои: като ми се появи коремче, ще започнат по формата на корема да определят дали е момче или момиче. Дори съм убедена, че ще има ожесточени дебати по въпроса Mr. Green
Сега се сещам,че имаше още една щуротия по този въпрос.Поръсват те тайно със сол и в зависимост от това къде първо се пипнеш,такова ще е бебето.Ама не помня къде точно трябва да се пипнеш,за да се брои... Laughing Embarassed

# 41
  • Мнения: 662
Тази глупост и аз съм я чувала и я намирам както казах за ...глупост.Не се връзвай, защото ако почнеш с подобна безобидна измишльотина има да умуваш над простотии за сол във водата за къпане и т.н...
Лека и безпроблемна бременност и едно прекрасно бебоче   bouquet

А, забавното тепърва предстои: като ми се появи коремче, ще започнат по формата на корема да определят дали е момче или момиче. Дори съм убедена, че ще има ожесточени дебати по въпроса Mr. Green
Сега се сещам,че имаше още една щуротия по този въпрос.Поръсват те тайно със сол и в зависимост от това къде първо се пипнеш,такова ще е бебето.Ама не помня къде точно трябва да се пипнеш,за да се брои... Laughing Embarassed

Да, мъжът ми беше чул тази глупост и ме поръси със сол-излезе, че трябва да имаме момче.Роди се момиче Laughing.
По темата-доста безумни ми се струват всякакви такива поверия. Според мен без значение дали ще е момиче или момче, бременността разхубавява Flutter.

# 42
  • Мнения: 4 335
Не вярвам на такива неща,вьпреки ,4е по формата на корема все ми казваха,4е ще е мом4е и познаха Peace

# 43
  • Мнения: 140
 Simple Smile Няма, разбира се- аз бях без нито една пъпка или петънце и на мен ми викаха, че съм се разхубавила- резултата е хубава мома Simple Smile

# 44
  • Мнения: 4 447
Всички бременни стават изключително красиви, когато са бременни.
Та, не мисля, че е определящо Peace

Общи условия

Активация на акаунт