Домашни дрехи

  • 24 299
  • 225
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 022
Бабилия, удобни домашни дрехи не означава дрипи Simple Smile

# 31
  • Мнения: 804
Че какво пречи домашните дрехи да са секси, особено сега- лятото? Wink
Абе, секси... сещам се само за няколко неща, които хем са секси, хем ще заличат спомена за колежката, хем не може да идеш с тях до магазина   Blush
Тук се говори за анцузи, извадени от употреба поли и фланелки, и подобни тоалети, на които най-малкият им проблем е миризмата на "домашен" кът.

# 32
  • Мнения: 4 965
От прочетеното до тук, оставам с впечатление, че всички имат "домашни дрехи", а от други сходни теми, че и чехлички, терлички и др. подобни се използват, банята не коментирам... И се питам, ако бях млад мъж и след като цял ден на работа съм бил заобиколен от свежи "натокани" колежки, дали щях да съм щастлив да се прибера при жена си шляпаща по чехли и облечена в "домашни дрехи" с които дори до магазина не може да отиде. Всъщност вие за кого се обличате? За да ви видят хората (колеги, съседи, магазинерки...) или за собственото си самочувствие?

Аааа, нИмоЙ така, бабче...
Пиша за нашето семейство само /за другите не знам/: ние излизаме заедно и пътуваме заедно за работа всеки ден - т.е. той пръв ме вижда сутрин наконтена и натокана; вечер се прибираме заедно, разхождаме се, пием кафе, вечеряме навън и т.н. - т.е. продължава да ме гледа с костюм и токчета. А вкъщи и през уиенда не съм занемарена жена по чехли, а точно другата противоположност, която той определено харесва /още повече в противовес на натоканите колежки от през седмицата/ - дънки или спортни панталони, потничета, роклички, по-фриволно облекло, по-лек грим /мъжът ми не обича много "маска"/ и т.н. - буквално все едно има 2 различни жени /само дето и 2-те носят високи токчета/. Та, предимствата са 2: има 2 в 1 - жена за парад и жена за креват - и двете в мое лице; и най-важното - с по-леките "домашни дрешки" е далеч по-удобно да се гушкаме и мачкаме...  Twisted Evil
Иначе, аз се обличам за себе си единствено - когато аз се харесвам, знам, че и другите ще ме харесат /особено половинката/.

# 33
  • София
  • Мнения: 62 595
Бабилия,

По случай твоето изказване ще те попитам едно нещо. А как, според теб, жените като са гледали на работа своите "натокани" (ужасно тъпа дума) колеги ще се приберат вкъщи и ще миришат оставените за пране чорапи на мъжете си или наболата до вечерта брада?
Опитваш се много изтънчено да го даваш, сякаш живееш в Дързост и красота. Спокойно, ние сме тъмни балкански субекти и на нас не ни пречи на секса с какво сме облечени. Пък после можем да продължим да си садим пиперо.

# 34
  • Мнения: 804

 А вкъщи и през уиенда не съм занемарена жена по чехли, а точно другата противоположност, която той определено харесва /още повече в противовес на натоканите колежки от през седмицата/ - дънки или спортни панталони, потничета, роклички, по-фриволно облекло, по-лек грим /мъжът ми не обича много "маска"/ и т.н. - буквално все едно има 2 различни жени /само дето и 2-те носят високи токчета/.
О, Азаф, твоето не е  "домашно облекло". Това е нормален начин на обличане на стилна жена. В поста си визирах неща с които "не можеш дори до магазина да отидеш".
RadostinaHZ , не знам как бих реагирала. Нямам случай с миришещи мъжки чорапи, не съм ги душила (ние си имаме кош), а леко брадясали мъже харесвам, даже много харесвам.
("натокана" е цитат).

# 35
  • на село
  • Мнения: 830
От прочетеното до тук, оставам с впечатление, че всички имат "домашни дрехи", а от други сходни теми, че и чехлички, терлички и др. подобни се използват, банята не коментирам... И се питам, ако бях млад мъж и след като цял ден на работа съм бил заобиколен от свежи "натокани" колежки, дали щях да съм щастлив да се прибера при жена си шляпаща по чехли и облечена в "домашни дрехи" с които дори до магазина не може да отиде. Всъщност вие за кого се обличате? За да ви видят хората (колеги, съседи, магазинерки...) или за собственото си самочувствие?
Домашни дрехи не е равно на стари и размъкнати дрехи.
Аз се разхождам по къси панталонки и потник / често карам и без панталонките, мъжът е доста доволен  Wink /, или някоя рокля. Архивни дрехи нямам. Подарявам или изхвърлям.
Просто в къщи ползвам по-удобни дрехи, като се има предвид, че навън ходя основно с поли.

# 36
  • София
  • Мнения: 62 595
Бабилия,


Ако случайно не си забелязала мъжките (че и дамските) чорапи миришат, ако цял ден си стоял с тях. Дори докато си хвърлиш дреха в коша се усеща миризма. Това е физиологичен процес, а не някакво чудо невиждано или специално изобретено от природата, че да ни прави гадно. Може на мъжете да не им е приятно, че всеки месец сме в цикъл с всички произтичащи от това неудобства, ама го правят на въпрос.

Не мога да повярвам какво става с все повече хора. Живи жертви на рекламата. Сакън, не ходете така, защото сте повлекани; не се потете, защото миришете на прасе; намерете си мултифункционален мъж, че иначе сте глупачки и т.н. Много сериали гледате и вече се побърквате дотолкова, че забравяте, че сте живи хора. И още едно нещо забравяте - че с мъжете си знаете много, не особено приятни свойства на телата в някои моменти, а това не ви е пречело докато сте били в началото на връзката, млади и наивни. Ама сега, голямата работа! Не можело вкъщи с домашни дрехи. Де, първо позабогатейте порядъчно, че да не висе налага да работите за хляба и ипотеката, пък после живейте в сериал. До вчера маахте гащи по студентските бригади, където нямаше свястна тоалетна, пък сега сте с големите претенции!

# 37
  • Мнения: 804
Бабилия,


Ако случайно не си забелязала мъжките (че и дамските) чорапи миришат, ако цял ден си стоял с тях
и имаш гъбички. Чистите здрави крака не миришат! И не е нужно да се възползваш от рекламите - баня и ежедневна подмяна на обувки е необходима.

# 38
  • София
  • Мнения: 62 595
Не е вярно. Не е задължително да има гъбички. Пак си жертва на рекламата. Просто краката се спарват за 10 часа в обувка. Освен, ако не си шляпаш боса през всички сезони. Колко чифта обувки имаш, че ги подменяш всеки ден- 365 ли? Моля ти се, посмали малко. Вярно, че сме във форум и всеки може да си пише каквото иска, но се придържай малко към границите на възможното.
Само да не го обръщаме на "колко много аз се грижа за хигиената си, пък другите са мърляви простаци, които не знаят дали имат баня вкъщи". Вече имаше такива теми и ги заключиха.

# 39
  • Мнения: 804
Този път не си права. Не е "Ламизила" в дъното , а собствения ми опит. Здравата кожа не мирише. Никога не трябва да обуваш едни и същи обувки в два последователни дни. За чорапите и банята (и легенче върши работа) е ясно.

# 40
  • Мнения: 3 034
чувала съм от българин, мъж в момента на почти 40 години: "За една жена съдя не по това как изглежда навън, а как ме посреща в къщата си, ако не ме е очаквала." и той е тъмен балкански субект, но мисля че много добре знае какво да гледа  Laughing (не ми носете сега вода от девет кладенеца, че ако е отишъл посреднощ, тя ще да е била с пижама, защото и от пижама до пижама има разлика, пък и афоризмът мисля е ясен в смисъла си)

за мъжете важи същото. аз имам личен  опит с един мъж, който ме беше впечатлил, но видът му, когато ми отвори вратата веднъж в тях приключи всякакви бъдещи възможни истории. важно е човек да може да посрещне и инкасатора в някакъв приятен за окото вид, без това да означава, че ще се носи в коприна из къщи.

# 41
  • София
  • Мнения: 62 595
Става като във вица за един мъж, който търсел идеалната жена. Тъкмо я намерил, но се оказало, че тя търси идеален мъж.

Та, отстрани е много лесно да се поставят изисквания на другите хора. Любопитно ми е на този 40-годишен мъж какво му е в къщата. Ако неговата жена го посреща облечена като за бал или за други работи ( Wink), то тогава може и  да може да има претенции за чуждите жени.

# 42
  • Мнения: 804
чувала съм от българин, мъж в момента на почти 40 години: "За една жена съдя не по това как изглежда навън, а как ме посреща в къщата си, ако не ме е очаквала."....
simplyaven,
Ето това се опитвах да обясня. В моята младост бяха на мода едни трогателни робички на баклавички. Никога не подложих себе си съпруга си на това унижение. Не се заяждам, просто споделям опит.

# 43
  • Мнения: 3 034
Става като във вица за един мъж, който търсел идеалната жена. Тъкмо я намерил, но се оказало, че тя търси идеален мъж.

Та, отстрани е много лесно да се поставят изисквания на другите хора. Любопитно ми е на този 40-годишен мъж какво му е в къщата. Ако неговата жена го посреща облечена като за бал или за други работи ( Wink), то тогава може и  да може да има претенции за чуждите жени.

изисквания на другите не виждам някой да поставя, отоговаряме на зададен въпрос. къщата на непознати хора, не мисля че е удачно да обсъждаме, а и както споменах, не е нужно да сме облечени като за бал, но е добре да сме в приятен за окото спретнат вид. претенции той не е имал, човекът знае какво търси и си го е намерил. кое не е ясно? всички имаме някакви изисквания, когато си избираме партньори, мисля. цитирала съм го, защото е казал нещо, което ми е направило впечатление - мъжка гледна точка.

Бабилия , разбирам. на мен честно казано малко ми омръзва от тоя псевдо-пролетарски дух, който витае в подобни теми. не виждам повод за гордост ако се размотавам размъкната из къщи, а мъжът ми е длъжен да ме харесва, защото сме били тъмни балкански субекти. и между другото, аз на село съм виждала не една и две сладки баби с изпрани престилки и чисти ризи, които биха поставили в малкия си джоб млади гражданки с потници и къси гащи. въпрос на лично усещане, а не на възраст, възможности или местоживеене.

Последна редакция: ср, 30 юли 2008, 01:00 от simplyaven

# 44
  • Мнения: 804
не виждам повод за гордост ако се размотавам размъкната из къщи, а мъжът ми е длъжен да ме харесва, защото сме били тъмни балкански субекти. и между другото, аз на село съм виждала не една и две сладки баби с изпрани престилки и чисти ризи, които биха поставили в малкия си джоб млади гражданки с потници и къси гащи. въпрос на лично усещане, а не на възраст, възможности или местоживеене.
Е, май това изчерпа темата.
За всички неудовлетворени - преобличайте се с "домашни дрехи", после пишете в тема "Мисля, че си има любовница" и не се изненадвайте, няма мъж на света, който да се кефи на повлекана.

Общи условия

Активация на акаунт