Крем за бюст

  • 6 038
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 12 662
Предполагам, че има 105 такива теми, но аз не намирам.
Не говоря за онези, които обещават н .ам колко си см.,  а за стягане.
Има ли ефект?  Колко време мажеш и колко е ефектът?
И марки, марки...

# 1
  • Мнения: 5 173
Няма ефект, за съжаление.

# 2
  • Мнения: 2 448
Има ефект - успокоение на съвестта.  Wink

# 3
  • Мнения: 12 662
Ех, това поне е нещо - ще сптестя някой лев.

# 4
  • Мнения: 1 629
Дайте някаква идея какво правите за да си поддържате бюста? То верно, че нищо не върши работа ама все пак...?

# 5
  • Мнения: 63
Ползвам ампули на Лиерак, но не виждам особено подобрение. Crossing Arms

# 6
  • Мнения: 214
На Авон е добър-успокоение+хубава кожа,ноооо най-важното-упражнениа с гирички!Вярвайте за стягане няма по-добро+плуване.С гиричките заемаш разкрачен стоеж и вдигаш нагоре и в страни,после правиш клекове с ръце на кръста и махове като тялото ти е под прав ъгъл.Важното е да си редовна!

# 7
  • София
  • Мнения: 604
чела съм по форумите, че на Bilka крамчето за бюст с бяло грозде имал видим резултат и то за отрицателно време. Евтин е-около 10 лева, аз лично мисля да го пробвам Peace

# 8
  • Мнения: 14
пробвала съм и на билка и на avon втория за мен е по добър

# 9
  • Мнения: 485
Имаше една фирма-"Биоклиника" мисля ,че се казваше,навремето им течеше реклама по телевизията. Та техният продукт за стягане на бюста за мен специално е най-добрия,само че и цената му беше добра,преди 2 години-45 лв. Между другото рекламата беше и за повдигане и уголемяване...хи-хи,това не стана,но много добре тонизира кожата.

# 10
  • Неизживени спомени
  • Мнения: 488
най-важното-упражнениа с гирички!Вярвайте за стягане няма по-добро+плуване.С гиричките заемаш разкрачен стоеж и вдигаш нагоре и в страни,после правиш клекове с ръце на кръста и махове като тялото ти е под прав ъгъл.Важното е да си редовна!
    Peaceаз правя и лицеви опори и още едно упражнение,събирам длани пред гърдите ,юмруците са на височината на раменете и притискате дланите за няколко секунди,дано да го обясних приемливо

# 11
  • Мнения: 3 356
Ползвам на Ейвън,изключително съм доволна,наистина има резултат.

# 12
  • Мнения: 1 629
Аз дадох 55лв за серума на Лиерак и нещо ефект не виждам. Пише, че матирал кожата, че освежава и моментно повдига ама тези неща не ги забелязвам. А марката е хубава да и се незнае. Аз се чудех на Галеник или на Лиерак да си взема, но в аптеката ме убедиха, че на Лиерак е по-доброто! Може да си взема на Билка следващия път Thinking Вдигам и гирички по 2кг.

# 13
  • Мнения: 1 432
Използвам серума на  Орифлейм. Има точно този ефект, за който Дай4ето говори. Много съм доволна  Peace

# 14
  • Мнения: 1 629
Аз говоря ама не го виждам  Naughty

Общи условия

Активация на акаунт