Рекламата която продава най-добре!

  • 1 631
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
"Млечна царевица - зърната на Памела Андерсън; кочанът на Рики Мартин; от градината на Бойко Борисов!"

имаше едно и за продажба на лотарийни билети:
"Лека ръка - лека кола! Тежка ръка - валяк!"
"Стягайте гаража, утре е тиража!"

# 1
  • Мнения: 3 447
"Анцузи за полови атлетиии!" - доста отдавна беше, циганин продаваше презервативи на плажа. От същата епоха беше "Чорапогащника на Изаурааа!" - пак там.

# 2
  • Мнения: 516
"Еврибари на магари" - призив на пишман фотограф за снимка на турист с проскубано животно.
"Ламбада за зъбите" - циганин със семки на плажа.

# 3
  • Мнения: 1 897
"Насам, народе!Брейк за езика, аеробика за зъбите"! - циганин продаващ сслънчоглед на плажа.

# 4
  • Мнения: 5 877
Много хубави рекламни слогани, между другото. Ако не забелязвате, далеч по-лоши има  Laughing

# 5
  • Мнения: 25 571
"Тоооопли, печениииии..."
Е, как да не ти се прияде?  Laughing

# 6
  • Варна
  • Мнения: 1 790
"Едри и мазни кат менее" - циганин продава семки, или:
"Едри кат конски зъбии"

# 7
  • Мнения: 1 629
'Пушенето сериозно вреди на другите около Вас' - е, как да не си купиш и пушиш, пушиш и опушваш тези досадни/гадни/нетърпими простаци около себе си. В Ал Кайда сигурно се пуши масово.

# 8
  • Мнения: 3 521
О-о-о-у, Пе-е-пи!

# 9
  • Мнения: 2 018
Рекламата, която продава най-добре е доволният клиент.

# 10
  • Мнения: X
"Тоооопли, печениииии..."
Е, как да не ти се прияде?  Laughing
или Топлиии, паряяяят...

# 11
  • Мнения: 2 556
Не знам, но рекламата, която със сигурност няма да ми продаде на мен е за домакините, крадящи време с баници Бела.

# 12
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Едно време в Китен имаше фотограф с магаре. Неговият вик: "Снимки на плажа, снимки в морето, снимки с Изаура - магаретО!"
Изаура-магаретО беше мъжко.  Joy
Минаха се няколко години, отиваме за поредно лято и какво да видим? Няма го Изаура-магаретО, а чичкото носи нещо грамадно с вид на оскубан китеник.
- Ау - викам аз - това да не е кожата на Изаура! Shocked
Абе, не беше. Много космато за магарешка кожа... newsm78
А чичото викна:
- Снимки на плажа, снимки в морето, снимки със Алф-момчето! hahaha

# 13
  • Мнения: 336
Трудно е да се каже. Много пъти подлъгани от добре разработена реклама клиентите закупуват масово един продукт, но ако рекламираната стока не е покрива техните изисквания и се получи дисонанс м/у очаквания и действителност тогава не може да се каже, че тази реклама продава най-добре. Може би трябва да се рекламира нещо което действително се търси и би задоволило определена потребителска нужда. Малко се  поувлякох  Blush.
А иначе: "Топлите парят, не се барат "  Joy Joy Joy (царевица на плажа).

# 14
  • Мнения: 2 478
"Топлаааа,краденааа царевица,моля!"
 hahaha hahaha hahaha

Общи условия

Активация на акаунт