Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
# 285
Свалих цяла б-ка с книги за здраве, но е на руски. Който иска цялата, да казва и по скайп ще я пращам.
Има книги на различни здравни тематики.

# 286
Аз бих препоръчала книгата "Аюрведа и дишане". По принцип е насочена към това, че всяко заболяване може да се избегне превантивно чрез принципите на Аюрведата и правилното дишане.

От тук съм я взимала http://www.ayurvedabio.com/, предполагам я има и по книжарници.

# 287
Здравейте! Горещо ви препоръчвам да прочетете книгата ми " Танцът на Спиралата ". Тя е методика за здраве, дълголетие, себепознание и познание за Света. През 2014 година я включиха в международния проект "Екология, Природа, Дълголетие " с ръководител професор Игнат Игнатов. Всичко добро!

# 288
  • София
без да отхвърлям официалната и истинската (нетрадиционната/алтернативната.../ медицини напомням писаното:
" Няма здраве в месата ми поради Твоя гняв; Няма спокойствие в костите ми поради моя грях.
Защото беззаконията ми превишиха главата ми; Като тежък товар натегнаха на мене.
Смърдят и гноясват раните ми Поради безумието ми."

# 289
Може да го носи и повече от един човек, примерно съпрузи или да услужиш за час-два на някой, ако му е лошо  Peace

Моят съпруг сканира една книга, която е от типа Психология за самопомощ - "Семейството и как да оцелеем в него" Само че всяка двойка страници е отделен файл .pdf. Качила съм всичките като .zip
eто тук http://dox.bg/files/dw?a=218450c72d
Линкът не е за временен достъп и не смятам да свалям книгата от личната си директория в DOX
Книгата е страхотна, затова я пускам, въпреки че не е точно по темата на подфорума
Благодаря много за качената книга. Наскоро ми я препоръча психиатър,но ми каза, че трудно се намира. Тя е от 1995 и е изчерпана.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт