какъв подарък да избера

  • 1 898
  • 20
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 673
Здравейте, мили дами!
При мен възникна следната ситуация: във връзка с това, че съм бременна, но все още неомъжена, бъдещите свекър и свекърва поканиха моите родители на "сглед" (о, боже, ужас!!!!). Та майка ми зададе резонния въпрос какво трябва да купи на сватовете, а аз нищичко не разбирам от тез неща. Моля ви, помогнете! newsm78

# 1
  • Мнения: 1 554
о ужас Laughing

# 2
  • София
  • Мнения: 673

Морска, не ми помагаш особено:) до този извод и сама стигнах, ама положението е напечено....Няма да се излагаме я, че ще си вземат сина обратно Joy

# 3
  • Мнения: 1 554
сори мацка,но смешно ми стана Blush ,незнам ,дано янкой се вклю4и ,ние не сме имали такива срещи Grinning и по добре Peace

# 4
  • Мнения: 1 699
 hahaha на  "сглед"  Joy това звучи вного забавно
Не мисля че чак толкова трябва да се шашкате.Един хубав букет на свекито и хубаво винце са свекъра мисля че ще е напълно достатъчно и няма да е пресилено.Това е мое мнение  Peace
Пиши как е минало  Laughing

# 5
  • София
  • Мнения: 673
сори мацка,но смешно ми стана Blush ,незнам ,дано янкой се вклю4и ,ние не сме имали такива срещи Grinning и по добре Peace

Че как така не сте имали такава среща???? newsm78
Изобщо ли не се познават?
Тъпо е да се запознаят пред родилното Joy

# 6
  • София
  • Мнения: 673
hahaha на  "сглед"  Joy това звучи вного забавно
Не мисля че чак толкова трябва да се шашкате.Един хубав букет на свекито и хубаво винце са свекъра мисля че ще е напълно достатъчно и няма да е пресилено.Това е мое мнение  Peace
Пиши как е минало  Laughing

задължително ще пиша, ужасно ме страх, хич не ги обичам тия семейни сбирки...
а като знам, че ще имат и да ни трият сол на главата...хич не ми се ходи Confused Cry

# 7
  • София
  • Мнения: 673
С бъдещия татко дори обмисляхме варианта да ги поканим на кръчма, а пък ние да не отидем:)

# 8
  • DE
  • Мнения: 967
Майка ти да вземе на бъдещата ти свекърва един букет и готово!!!

# 9
  • Мнения: 238
На свекървата - някоя красива стъклария (може да я напълните с бонбони и сладки ако е от рода на фруктиерите);
На свекъра - бутилка хубаво уиски (да си пийне за здравето на бъдещото отроче).

Успех и весело изкарване!  Peace Винаги съм мразела тези задължителни семейни събирания  Mr. Green

# 10
  • София
  • Мнения: 673
Само цветя???? Мама ще е разочарована Mr. Green

# 11
  • София
  • Мнения: 673
На свекървата - някоя красива стъклария (може да я напълните с бонбони и сладки ако е от рода на фруктиерите);
На свекъра - бутилка хубаво уиски (да си пийне за здравето на бъдещото отроче).

Успех и весело изкарване!  Peace Винаги съм мразела тези задължителни семейни събирания  Mr. Green


Уф, знаех си, че без пиячка няма да се мине Mr. Green

# 12
  • Мнения: 511
 От колко време сте заедно?Тия хора неможахте ли да ги запознаете преди да направите бебето? Naughty
 Незнам какво се носи в такъв случай,аз бях сгодена като стана бебето.
Успех с бъдешата свекърва  bouquet

# 13
  • гр.Добрич
  • Мнения: 92
 Тези гадни семейни сбирки! Mr. Green
:Не мисля че чак толкова трябва да се шашкате.Един хубав букет на свекито и хубаво винце са свекъра мисля че ще е напълно достатъчно и няма да е пресилено.Това е мое мнение  Peace
 
Peace

# 14
  • София
  • Мнения: 673
От колко време сте заедно?Тия хора неможахте ли да ги запознаете преди да направите бебето? Naughty
 Незнам какво се носи в такъв случай,аз бях сгодена като стана бебето.
Успех с бъдешата свекърва  bouquet

Заедно сме от една година, по идея обмисляхме варианта да се жениме тия месеци, само че се появи бебчо, за което сме много радостни. В тази връзка се налага да напривеме ремонт на целия апартамент и пари за свадба не ни се дават. А тъй като и двамата се притесняваме от запознанството, чисто притеснение,  без някакви лоши мисли, все си намирахме повод да не ги събереме. Сега ситуацията се промени. Аз ако бях, щях да ги запозная пред родилното, ама свекървата ме изпревари и отправи покана. Не върви да й откажа, все пак мама добре ме е възпитала. Пък и в крайна сметка те са прави, трябва да ги запознаем, ама какво да направя, че съм голяма паника newsm78

Общи условия

Активация на акаунт