Scrapbooking - 3

  • 28 787
  • 413
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 725
пак сьм аз
http://www1.zscrapbook.com/
http://www.oakleafacre.com/tutorials/tutorial015.asp
 newsm78 newsm78

Последна редакция: вт, 05 авг 2008, 22:29 от ra4eto

# 31
# 32
  • Мнения: 3 331
Раче, тук съм - разконспирира ме Laughing
Опитвам упорито да завърша един албум - почти съм готова, но ми трябва още малко време.
Затова и почти не сядам на компютъра.

Рязането на кръг е проблем и за мен - решението е пънчове под формата на кръгове с различна големина, но няма... Crossing Arms

Руми, това с цветенцата е много хитро. Нямаше и да предположа, че сама си ги правила.

# 33
  • Варна
  • Мнения: 5 492
Това, което намерих аз за рязане на кръгове са машинка Фискарс
Това е като цяло цената и без доставката при англичаните и трябва да си вземете
ето тези кръгове. Това са шаблони, по които реже машинката. Такива шаблони има още като овал, квадрат и сърце. Според мен би трябвало да работи с всичките.

Другото е това Представлява нещо като пергел сложен на лия или поне на мен на такова ми прилича. Забива с в листа с единият си край, а другият край реже окръжност.
Първото е доста скъпо. Фискар имат представителство в София някъде в райна на Дианабат, но нямам кого да изнудя да отиде и да види какво от продукцията им се продава там.
Второто има и по-евтин вариант, но ми изглежда много паянтово. Все си мисля, че такова нещо като не е възможно да не се продава и у нас. Просто не знаем къде да го търсим.

# 34
  • Мнения: 378
Despina, изпревари ме. Тъкмо и щях да пиша за Fiskars shape cutters. Това е, което се продава тук.

Fiskars Shape Cutter & Templates
http://www.crafterstoybox.com/store/page145.html

Аз съм пробвала това острие веднъж и според мен трябва малко практика, за да постигнеш идеални форми.  Не е много лесно да се работи с него в началото, но сигурно после му се свиква.

# 35
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Добро утро, момичета!   bouquet
В миналата или в първата тема някой беше препоръчал сайт за снимки различен от "снимките ви", но не успявам в момента да го открия. Ако някой се сеща, ще съм благодарна да го сподели, че имам за изкарване доста снимчици.  Laughing
Аз вече се сдобих със снимките, които ще са ми необходими за албума на свекър ми. Др. седмица ще ходя до Варна за материали и се мятам да видим какви ще ги сътворя.  Joy
Хубав и творчески ден на всички!   bouquet

П.П. Тони, отивам да ти чета блога, че с тази наша почивка изпуснах края.  Wink

# 36
  • Мнения: 1 065
Къдрокоса, ето поста на Ивка  Wink
Мириел, сайтът е Хепи фото: http://www.happy-foto.net/index.php
Регистрираш се, инсталираш си една програмка и започваш да качваш снимките. Става много бързо, за разлика от СнимкитеВи. 9/13 са по 15 ст, 10/15 са по 20 ст и безплатна доставка или по 15 ст +доставката. Доставят ги с Еконт. Можеш да си избираш дали да са гланцови или матови. Много съм доволна.
Руми, вчера и аз ходих на лов за изкуствени цветя, но само много големи имаше. Иначе идеята е чудесна.
Раче, много ми допаднаха идеите с топка и раковина   bouquet
Тони, на мен почти постоянно ми е отворен блога ти. Много е вдъхновяващ  Grinning.
Иначе и аз работя над нещо в момента, но обикновено след 12 вечерта, защото на Калина и никнат зъби в момента и е голям зор. Вече трети ден масата в кухнята е затрупана и се очертават поне още два дни така. Само ходя след хората да ги дебна дали някой няма да ми метне някоя капка вода върху творенията и сигурно вече ме мразят  Laughing.
Спорен ден и от мен!

# 37
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Чигес, много ти благодаря за бързия отговор!  Hug Аз търсих доста по-напред, а то поста бил почти в края на мин. тема.  Blush Чакам с нетърпение да видя твоите неща и на Тони!  Wink

# 38
  • Berlin
  • Мнения: 11 160
здравейте, аз все още чета 2рата тема. Blush искам и аз да кажа, че изработките на aniradulova са страхотни!
събирам сега по малко картони от книжарницата до офиса. Simple Smile сега си купих един тъмносин, един бледолилав и един наситено лилаворозов. не са много твърди и дебели, но ще видя какво ще ги направя. нямам никакви снимки на хартия Simple Smile, с тези дигитални апарати всичко стои на компютъра. засега ще събирам идеи от вас. особено много ми харесаха кутиите за подаръци. мисля да се пробвам, когато наближи повод за подаряване.
поздрави на всички! Hug

# 39
  • Мнения: 751
Поздравления и почитания за страхотната тема и красотите!!!!  bouquet
Отдавна чета,но днес направих първата си картичка! bowuu
Малко е посничка,но като за първа,става.Дано успея довечера да я снимам и да чуя малко градивна критика!

# 40
  • Мнения: 3 331
Справих се - мини-албумът е готов. Днес или утре ще пусна и снимки.

Благодаря ви за мненията за блога - стимулирате ме страшно много  bouquet

MariaEli, добре дошла Hug

# 41
  • Мнения: 751
Благодаря!
Ето я моята скромна картичка.Да поясня,че я правя за сватба,ще стои на масата(в случая номер 3) на белият лист ще са изписани имената на гостите,които ще седят на тази маса.
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=271441

# 42
  • Мнения: 725
Tони, кога ще чакаме до утре Grinning
 

# 43
  • Мнения: 3 331
Раче, аз по времето, по което си писала, вече спя  Joy

MariaEli
, "скромната" ти картичка е много красива. Справила си се чудесно!

Ето малко снимки от албума. Останалите са в блога

   

# 44
  • Мнения: 751
Toни пак благодаря  bouquet
Извинявам се,ако е обсъждано,но от къде намирате тези шарените хартии?

Общи условия

Активация на акаунт