Чудя се..бременна ли съм..

  • 5 713
  • 11
  •   1
Отговори
Здравейте на всички в този прекрасен клуб,
Пиша, за да споделя терзанията си. Вече ще полудея от чудене и чакане.
Ето я историята:
През месец май ми дойде на 26-ти. На 31-ви вече започнахме с опитите за бебе. Правих си тестове за овулация, ама втората черта беше малко по-бледа. Всеки ден до 7-ми юни включително правехме опити. После съпруга ми трябваше да замине командировка и се прибра на 15-ти юни. Пак продължихме с опитите. Сега обаче трябва да ми дойде около 24-ти.
Правих си два теста за бременост и двата са отрицателни. Болят ме много само зърната на гърдите, а по принцип при ПМС ме болят гърдите, но само отстрани. Болят ме и яйчниците отвреме на време. На всичкото отгоре ми се появи и бяло течение.
И вече ще полудея от чакане и само гадая бременна ли съм или не съм. Много се надявам да съм, ама вече не ми се вярва много. Мисля че сме изпуснали деня за бебеправене. Цикъла ми е от 29 дни и съпругът ми го нямаше тогава. Честно казано почти не ми се вярва, а толкова ми се иска. То опитваме от няколко месеца, ама вече нямаме търпение.
Е сега ми по-олекна малко като споделих. Ще се радвам да прочета някакви коментари или съвети, които може да си ми от полза.
Успех в бебеправенето  Simple Smile

Последна редакция: ср, 22 юни 2005, 14:47 от Morena

# 1
  • София
  • Мнения: 4 272
Хубаво е, че сподели, за да ти олекне. И мен тоя месец ме боляха главно зърната...но уви...не съм бременна. Съвсем не искам да те обезкуражавам, но най-вероятно тестовете са верни. И аз превъртях от чакане и надежди, защото при мен се събраха вече 14 месеца опити. Едва ли ти е по-леко като четеш това. Надявам се при теб да стане по-бързо! Успех!

# 2
  • Мнения: 3 376
Ади, пожелавам ти да си бременна! Имаш шансове за това, тъй като тестовете си ги правила преди да има закъснение. Явно не искаш от нас да ти "предскажем" дали си бременна или не, а само искаш да споделиш Simple Smile Лошо няма, дано сега чакането ти се стори по-леко! Whistling

# 3
  • Мнения: 1 329
Ади, добре дошла при нас  welcomeи скоро да си в мамешкия форум!

Мен преди ме боляха гърдите след самото ову, но няколко месеца - само зърната. Както казва Лея, мисля че не си бременна, но надежда винаги има.

Жeлая ти успех! newsm10

# 4
Благодаря ви, много сте мили. И аз се надявам скоро да се похваля с радостна новина.

# 5
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Здравей и от мен миличка. Честно да ти кажа малко раничко си направила теста за бременност. Разбирам те напълно че нямаш никкво търпение....чувството ми е познато до болка. Според мен, ако е станало и да правиш тестове и да не правиш-резулатът ще е един и същ.....вярно, неизвестността може да те смачка, но опитай се да издържиш още три-четири дни и пак се пробвай. Ще ти кажа и нещо друго-не знаеш дали сте изпуснали денят. Гаранция няма точно кога е била овулацията. На мен по принцип ми е към 15-16 ден от началото на менструацията, но този месец ми беше малко по-късно....така че гаранция-Франция няма за нищо. Направи нещата, които зависят от теб-внимавай да не се пренатоварваш, да не се къпеш с вряла вода, почивай си колкото се може повече, а пък всички ние ще ти стискаме палци да сте успяли. Дори и да не е станало-горе главата. Тук е пълно с момичета като теб, които нямат търпение да забременеят и единственото, което правим е да се молим това да стане по-скоро. Не се натъжавай, ако не сте постигнали успех-времето е пред нас и 1-5 или10 месеца не са толкова решаващи. важен е крайният резултат. Ще се радвам, ако пишеш и ни държиш в течение какво става. Пожелавам ти успех и мноооого късмет. Laughing

# 6
  • София
  • Мнения: 625
Ади моят съвет е преди всичко да се успокоиш и да не мислиш и постоянно да се притесняваш ще стане ли? кога? как?...........всичко ще си е наред!Аз чаках 8-9месеца мъжът ми вече се притесни искаше на лекар да ходим и така...осветихме апартамента.......поуспокоихме се предстоеше почивка на море...и хоп  EFP Така че горе главата и успех!

# 7
  • Мнения: 437
Здравейте отново мили момичета,
Регистрирах се, ще се присъединя към вас и ще ви разкажа моята история.
Значи от 2004 февруари правим опити за бебче, обаче юли гинеколожката ми открива киста. А никога не съм имала проблеми с цикъла. Пих някакви лекарства и изчезна. После каза да пия противозачатъчни до декември. И тях ги пих - Трирегол се казваха. От януари 2005 г. пак опити за бебче. Февруари, март и април не бяха много сериозни - съпруга ми много пътуваше и все изпускахме овулацията. Месец май - нашата сватба и пак опити за бебе. Не се получи - според мен от стреса, защото баба ми почина. Месец юни - разказах в предишната тема - Чудя се бременна ли съм.
Днес не се сдържах и направих тест. Обаче отрицателен . И вече почти не ми се вярва да съм бременна. По принцип днес е точно 29-тия ми ден и трябваше да ми дойде. Всички признаци са като ПМС, ама нито положителен тест нито лелката идва.  Cry И сега пак ще чакам.
Чудя се дали да не почна да си меря БТ, до сега карах на тестове за овулация. Уж, нищо ни няма според лекарите, ама това бебе го няма и това си е. Вече много съм се изнервила и само за това мисля, а знам че не трябва.
Е, пак ще пиша като ме посети лелката или пък ако случайно щъркела дойде.
Целувки от мен Heart Eyes

# 8
  • Мнения: 3 154
Здравей, Ади и добре дошла (като регистрирана)!
Относно меренето на БТ помисли добре, защото тя някак си затормозява психиката - всяка сутрин първото, което ще виждаш ще е термометъра Rolling Eyes Ако искаш пробвай с БТ един месец и заедно с това прави и тестове за ову...
Всъщност ти решаваш, де Wink
Скорошна добра новина ти пожелавам!

# 9
  • Мнения: 3 092
 
Цитат
То опитваме от няколко месеца, ама вече нямаме търпение.

Е за няколко месеца опити и нямате търпение - защо така  no не бързате ли много!

# 10
Здравейте, нова съм в този форум, затова ви моля да не ми се сърдите, ако направя някоя грешка. Та, проблема ми е, че незнам дали съм бременна, а ще ходя на лекар чак утре. Но не мога да мисля за нищо друго. Правих три теста, и на трите се появи много бледа, почти бяла втора чертичка, а и ми дойде когато трябваше, но беше много кратко- само 2 дни. От 1 месец постоянно ми се гади, чувствам се отпаднала, дори вдигам и температура, а сам здрава. Моля ви, кажете ми, има ли възможност за цветна бременност? Гърдите не ме болят и не се увеличават, но пък усещам нещо като напъни в долната част на корема. Благодаря ви предварително Flutter 

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 21 602
... има ли възможност ...
Всичко е възможно .
Имай търпение , доктора може да отговори на въпросите ти , а ние тук само да предполагаме , като и ти самата .
Дано е това , което желаеш !

Общи условия

Активация на акаунт