Колко често правите супа?

  • 8 617
  • 121
  •   1
Отговори
  • Мнения: 247
Аз правя от "дъжд на вятър". От кои застройки сте доволни най-много? Напоследък купувам сметана и прибавям 1 лъжица брашно. Стават вкусни супи. Проблемът е че не ги правя често.

# 1
  • София
  • Мнения: 2 430
Зимата всеки ден PeaceЛятото винаги има таратор ,а понякога и градинарска супа  chef

# 2
  • Мнения: 407
Напоследък много често, 3-4 пъти в седмицата - предимно пилешка супа, а понякога и супа топчета.

# 3
  • Мнения: 3 036
Есен и зима без супа не съм оставала.
Правя картофена,пилешка,гъбена(любимата ми)супа топчета,супа от заешка глава,телешко варено.
За застройка правя следното:
Разбивам едно яйце с 5,6 лъжици кисело мляко.
Разпочвам да сипвам по малко от супата,като непрекъснато бъркам.
После обратно пак по същия начин.
Не слагам капак поне половин час,да не се пресече.
Забравих и спаначена със сиренце.

Последна редакция: чт, 31 юли 2008, 19:32 от desi_minkova

# 4
  • Варна
  • Мнения: 1 553
Редовно готвя супа . Готвя всякакви супи месни , постни, застроени , незастроени , крем-супи. Детето ми е голям фен на супите и по тази причина гледам да не оставам без супа .
Супата е полезно и вкусно ястие и определено е за предпочитане пред сухите сандвичи и пици. Peace

# 5
  • софия
  • Мнения: 2 140
Доста често напоследък.

# 6
  • Home sweet home
  • Мнения: 54
Най- много два пъти в седмицата и то заради малкия, ние много не я обичаме, но аз я правя много вкусна и полезна и я ядем. Simple Smile

# 7
  • Мнения: X
Около 3-4 пъти седмично.Децата не са й много фен, и по-често правя малко само за нас с мъжа ми.
Като видове-пилешка,топчета, зеленчукова,грахова,лятото-най-често таратор.Него поне всеки го яде.

# 8
  • Мнения: 2 829
задължително правя супа поне 3 пъти седмично

зимата-телешко варено,пилешка ,супа-топчета
правя една гъбенакрем-супа,която децата обожават
лятото-таратор ,пилешка и супа-топчета

# 9
  • Мнения: 27 524
Рядко. Пилешка без мазнини - веднъж седмично. Крем-супа от зеленчуци - пак толкова. Застройка - никога. Не я одобрявам, разбирам и харесвам  Blush

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 523
Не оставам без супа, щерката може само това да яде. Най-често правя пилешка, супа топчета, гъбена, леща, спаначена, таратор. Много обичам зелева супа (зеле, моркови, грах, картофи, чушки), но нея само аз си я ям. Не застройвам с яйце, а слагам течна готварска сметана. Друга застройка, която правя е: разтопявам малко масло, добавам супена лъжица брашно и доливам с прясно мляко при непрекъснато бъркане.

# 11
  • сред люляците
  • Мнения: 767
Почти винаги вкъщи има супа. Правя 3-4 пъти в седмицата - пилешка, топчета, картофена, зеленчукова, леща. А през зимата обичаме много и куркудена чорба. През лятото - много таратор Peace

# 12
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
лятото основно таратор и по-рядко пилешка и топчета, иначе картофена, телешка, свинска, винаги застройвам, не обичам бистри супи  Peace

# 13
  • Мнения: 3 312
1-2 пъти в седмицата  Blush  заради малката  feeding  иначе ние с мъжо не обичаме мн супа  Tired  правя пилешка , зеленчукова и топчета

# 14
  • Мнения: 1 101
Зимата по4ти всяка ве4ер крем супи с разли4ни зелен4уци ,ле6та,топ4ета,пиле6ка.. без застройки:peace:
лятото по рядко топли ...а студени от време на време(таратор,гаспа4о)

Общи условия

Активация на акаунт