Неспокойни тонове на бебето,в 36 седмица сам.

  • 3 549
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 87
При поредния запис на тонове бебето беше малко неспокойно,не знам дали да се притеснявам,а и лекаря не каза нищо.

# 1
  • Мнения: 9 814
Какво разбираш под неспокойни тонове?
Нормалните тонове в 9-ия месец са между 120 и 160.

# 2
  • София
  • Мнения: 982
За да се успокоиш защо не отидеш да ти направят още едни. Но щом не е казал нищо значи всичко е наред.

# 3
  • Мнения: 87
Ходих пак днес-положението беше същото- пак ми казаха че сладура е неспокоен...и корема ми бил "напрегнат".Лекарят ми отново не се притесни от това...а аз съм се шашнала малко..А за тоноветв- на места достигаха 160 и 180..

# 4
  • Мнения: X
ходи пак миличка ,ако трябва ежедневно или влез в някое аг отделение за наблюдение.това не е шега работа.не се притеснявай излишно за сега.но мисля,че тези тонове не са лоши,но все пак питай обезателно доктора.успех

# 5
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Най-добре влез за наблюдение-ще си по-спокойна

# 6
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
На мен доктора ми каза, че нормалтине тонове на бебето са между 120 и 180,
така че щом и доктора нищо не ти е казал, няма защо да се притесняваш.

# 7
  • Мнения: 9 814
Най-добре влез за наблюдение-ще си по-спокойна

И за съм на това мнение.

# 8
  • Мнения: 8 222
С Виктор лежах една седмица в болницата някъде в началото на 9-я месец. И неговите тонове достигаха до 180, че и до 200 понякога. Не знам какво правеше това бебе - постоянно играеше акробатика в корема ми. Даваха ми някакви хапчета - явно да се поуспокои. Всички казваха, че това подскачащо бебе няма да си чака термина, а пък даже го преносих с един ден. Моят съвет е ако ще ти е по-спокойно да постъпиш в болницата. На мен ми правеха запис на тоновете два пъти на ден.
Е, да се похвалиш след време с едно щуро бебе  baby_neutral - щото моят акробат се оказа, че е точно такъв.

Общи условия

Активация на акаунт