Банкомат на ОББ ми прибра кредитната карт

  • 9 092
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
А казаха ли само мъж ти ще може да я отблокира или да получи нова карта?

Много гадно... и аз съм имала проблеми с банкомати и попаднах на един подобен "Ники"  Tired

# 16
  • Мнения: 505
А казаха ли само мъж ти ще може да я отблокира или да получи нова карта?

Много гадно... и аз съм имала проблеми с банкомати и попаднах на един подобен "Ники"  Tired
Не не, аз я блокирах. А нова карта той ще трябва да си поръча...

# 17
  • Мнения: 814
Имах подобен проблем с дебитна карта на дъщеря ми, тя беше ангажирана с  бебчето. Банкоматът задържа картата й, но не ми я върнаха на мен, въпреки служебните контакти с ПИБ/ в случая картата бе на ОББ/, въпреки че лично ме познаваха, та се наложи дъщеря ми да препуска из града с бебешката количка, за да си получи лично картата. Радвам се, че при теб нещата са се разрешили по-просто и бързо, защото съпругът ти не е могъл лично да си вземе картата. Въпреки това ме впечатлява фактът, че без съответно пълномощно от съпруга ти са ти върнали карта, чиито титуляр не си.

# 18
  • Мнения: 11 003
Преди 2 години банкомат на ДСК ми прибра дебитната карта и не искаше да я върне. Един от охранителите  на банката пъхна своята карта в банкомата, той я върна и след това веднага изкара моята.

# 19
  • Мнения: 505
arita не ми върнаха картата, аз просто я блокирах. Той сам ще си поръча нова карта. Аз няма да мога да го направя.

# 20
  • Мнения: 5 370
arita не ми върнаха картата, аз просто я блокирах. Той сам ще си поръча нова карта. Аз няма да мога да го направя.
Oх, Молестоза, ама само ако знаеш колко добре те разбирам!!!!
Във вече бившата ми работа най-близкият автомат е на ОББ. Ден петък, заплати преведени, аз отивам да дръпна парици, но след 18 часа. Докато си пъхам картата, изведнъж целият банкомат загасна като Лунапарк след полунощ. Ей така, на, ЦЪК!!!!!! И идат събота и неделя, точно като сега. Разликата е, че беше дебитна и моя. Навих една камара телефони, звъних на въпросния телефон, блокирах си я. В понеделник отивам настръхнала, да си я искам. Служителят извади цяло тесте за белот блокирани карти...и отдели моята. Оттам отидох до клона на ПроКредит в Младост, за нула врем я активираха.
Почвам да си мисля, че софтуерът им не важи. Оказа се, че преди мене устройството е "яло" картите и на колеги. Единият бил нощна смяна, та....направо другата сутрин си я взел за "добро утро" , но не я бил блокирал. Такива работи.

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Оф ooooh! тия банкомати.

# 22
  • Мнения: 505
ХерПес мога да кажа само едно - Загубена работа.  Crossing Arms Само дето си го изкарах на мъжа ми ... Повече в банкомат на ОББ няма да си сложа картата...никога... #Cussing out

# 23
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Когато ползвах карта, денят ми се усмихваше от мисълта, че може банкоматът да ми даде една банкнота повече  Simple Smile
Един ден си тегля, ама решавам да броя, белки стане моята работа (вж по-горе  Simple Smile)
Добре, ама то си имало таймер и ми глътна картата.
Обаче, при мен явно го раздавам командаджийската, щото веднага отключиха, дадоха ми картата и беж при моята банка (тогава ПИБ), разблокираха я и след два часа бе активна.

Явно сега е затегнато положението.
Съжалявам.

# 24
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Ха добре дошла в братството! ОББ като най-гадната банка имат и най-гадните банкомати. Едно, че начисляват едни от най-големите такси за теглене, ами и карти гълтат, ако пожелаят. Аз веднъж изпаднах в такава ситуация и след половин час мъки реши да си ми върне картата. Но една приятелка нямаше този късмет. Та оттогава заобикалям банкоматите на ОББ отдалече.

# 25
  • Мнения: 6 417
ОББ, оправяйте си банкоматите, че да не ви "фалираме" като Онази банка  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 2 229
Лошо, че са се държали нелюбезно по телефона, но само по себе си да ти глътне картата се случва. И на мен ми се случи веднъж, обадих се, блокираха я и казаха в понеделник (беше петък вечер) да отида да си я прибера. Гадно е ако ти е спешно, но се случва...

# 27
  • Мнения: 2 099
Еми същата работа по-миналата седмица със същата банка.Глътна дебитна карта и повече не изплю Crossing Arms
Отидах бясна в офиса с двете хлапета,почна се едно мрънкане,протакане,вбесих се и направих луд скандал.Пет(5) минути по-късно пътувахме за банкомата с едно момче от охраната и то с бус(да ми превозят и количката ама ха)и ми отключи банкомата и си взех картата.Можело значи,ама все като обърнеш дебелия край.Немога да разбера що все по трудния начин трябва да стават нещата.

Друг е въпроса,че картата се беше нещо повредила и трябваше да чакам до понеделник да я оправят Борика.Случката стана в четвъртък.Борика искаха някаква такса,пратих ги да си я търсят от ОББ.

# 28
  • Мнения: 47 963
Като чета, май все с ОББ става това...май искахме да фалираме грешната банка, а? Joy
Иначе сериозно...много неприятно....

# 29
  • Мнения: 505
Абе аз съм теглила пари и друг път от въпросния банкомат... Проблеми не съм имала - ама повече не ща да ги видя...

Общи условия

Активация на акаунт