Подходяща чаша с накрайник за АМ?

  • 1 953
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • СВИЩОВ
  • Мнения: 556
Аз също смених доста чаши,защото синът ми отказваше да пие от тях,а и се запушваха.Започна да пие мляко от най - обикновена чаша с мек накрайник ( мисля че струваше 5-6 лв.), но махнах предпазната клапа .

# 16
  • Мнения: 4 428
Тези чаши се почстват трудно от млякото. Аз използвах обикновена чаша и Маги пише АМ със обикновена сламка  Peace Много по-лесно и няма нужда да се купуват и трупат всякакви чаши  Grinning

# 17
  • Мнения: 690
И аз като гледам така детенцето ти вече е достъчно голямо и можеш да опиташ със сламка, а и с обикновенна чаша.

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 588
Извинявам се за отклонението от темата, но на каква възраст се дават течностите от чаши с накрайник? Какво е предимството им пред шишето с биберон? newsm78

# 19
  • Мнения: 4 428
Извинявам се за отклонението от темата, но на каква възраст се дават течностите от чаши с накрайник? Какво е предимството им пред шишето с биберон? newsm78


Май за почваха от 6мес чашите  newsm78 Не си спомням вече. Идеята е бебето да се отучва от биберона и да минава на други средства за пиене.
Моята щерка така и не искаше чаши с накрайник. Ние си карахме на сламки  Peace

# 20
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 575
Извинявам се за отклонението от темата, но на каква възраст се дават течностите от чаши с накрайник? Какво е предимството им пред шишето с биберон? newsm78


Четох в едно списание, че от 8 месец може да му се дава от чаша, но от личен опит /и споделено от други майки/ че на тази възраст повечето се задавят.

# 21
  • Мнения: 690
Калоян започна да пие с такава чаша с накрайник (твърд) около 9 месеца. Не се е давил, но всичко е до дете. Ти опитай пък ако стане, ако не след известно време пак.

# 22
  • Мнения: 999
Сега се сетих че ние взехме едно шише на Нуби с биберон, и вътре в шишето си имаше и един накрайник който е без клапи и мисля че ще става за млякото. Хем шишето е 300 мл. хем и няма да се запушва.

# 23
  • Мнения: 3 313
ние инане на Нуби тази с клапите - неиска да пие от нея  Tired 

# 24
  • Мнения: 31 168
Имаме различни видове чаши, но не иска да ги погледне. Само биберони с цепка на Авент. Наскоро имаше някаква промоция на Нестле Джунеор, за две кутии даваха мултифункционална чаша. Много е хубава. Има 4 или 5 накрайника.

Общи условия

Активация на акаунт