Как беше при вашите бебчета?

  • 2 112
  • 45
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 230
Въобще не гукаше. Чаках с нетърпение, но така и не го направи. Но пък издаваше всякакви други звучи и се смееше с глас.

# 31
  • Мнения: 9 814
Това с гукането създаваше много главоболия на майка ми Mr. Green
Всеки ден звънеше по телефона да пита дали гука вече.
Така и не разбрах какво точно трябва да означава този звук-"а-гуууууу", може би.
За сметка на това започна да се смее с глас в деня, когато навърши 2 месеца.

# 32
  • Мнения: 1 372
Щом издава звуци, значи едва ли има проблем. Иначе за протокола моята дъщеря започна да гука във втория месец, но сега май го е забравила. Сега пък пее и вие като вълче!

# 33
  • Мнения: 11 003
Моята дъщеря издаваше различни звуци, но гуу, агуу и др. подобни не е.

# 34
# 35
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Дъщеря ми започна да гука като навърши два месеца

# 36
  • Мнения: X
Голямата ми дъщря не е гукала. Проговори много рано и то с правилни думички, сега изобщо не мога да и затворя устата.

# 37
  • Мнения: 9 973
имаше подобие на гукане като направи 4м.

# 38
  • Мнения: 396
Моята "казваше" през повечето време "брррбррррбррр" като следствие мяташе ллиги нагоре и се "къпеше" постоянно!
Не сме се преобличали заради напикано или изцапано от храна, но заради това нено "говорене"...
Всяко дете си издава неговите звуци, то и приживотните е така: коте като коте , а мяука различно от сестра си да речем!!!
Няма място за тревога!

# 39
  • Мнения: 387
едната ми бебка любимите звуци са и -гли,глю ........а другата- аеее,аоооо .....толкова са различни и двете,не се притеснявай излишно.... Peace

# 40
  • Мнения: 2 807
И тримата започнаха да гукат, и да издават подобни звуци малко след навършването на 1 месец.
Но и аз съм гукала, преди те да започнат, а и след това заедно с тях  Wink
Един вид бебешки разговори с малкото човече  Heart Eyes

# 41
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
А какво точно представлява гукането newsm78
Моят син издаваше някакви звуци, но дали са били точно гукане, не знам Grinning

# 42
  • Мнения: 4 753
Моят гукаше и то много. Веднъж на центъра така хубаво гукаше, че ако му бях дала микрофон, щеше да събере всички гугутки по площада...  Joy

# 43
  • Мнения: 3 743
Моята дъщеря вече гука и то доста. За сметка на това не проявява интерес да посяга или хваща играчките си. Всяко дете си е индивидуално, така че всичко е наред Peace

# 44
  • Мнения: 1 187
не се притеснявай излишно, всяко дете е различно, не сравнявай твоето с другите, щом издава звуци е добре, значи и чува, така че гукането е индивидуално

Общи условия

Активация на акаунт