Ягодка и Саса - продукти ,доставка и проблеми - м.Август

  • 38 380
  • 724
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 368
И аз да се запиша! Heart Eyes

Поздрави на Skrita за хубото оформление на темата! Hug
И дано другата тема е вече разделена!

От новите намаления май няма да се въздържа от почистващата пяна на Пайот и може би лосиона на Ланком, много ги мисля и ме изкушават! Embarassed

# 16
  • София
  • Мнения: 154
Те не искат да им се връща.Или ти пращат нов продукт, или ти правят отстъпка, или ти връщат парите.

някой беше писал, че са искали да върнат стария, за да изпратят нов....на мен не ми се е случвало...даже ми пратиха любезен мейл, че е скъпо и за двете страни да се връща обратно...

# 17
  • Габрово
  • Мнения: 240
Те не искат да им се връща.Или ти пращат нов продукт, или ти правят отстъпка, или ти връщат парите.
Напротив! Сума ти писма си изписахме с тях за два продукта с изтекъл срок на годност, пращах им снимки, те мънкаха, предъвкваха, накрая искаха да им изпратя продуктите обратно, пък те щели да решат как да постъпят ooooh! И аз не знам какво да направя, обаче не ми се разправя с връщане Crossing Arms
biba_456, ти какво си им писала, та са били толкова любезни?! Wink

Последна редакция: пт, 01 авг 2008, 12:32 от Deli_s

# 18
  • София
  • Мнения: 154
Цитат
biba_456, ти какво си им писала, та са били толкова любезни?! Wink

писах им за един автобронзант, че мирише ужасно...и почти не се издържа тази миризма на кожата...бяха много разбрани...
пратиха ми нов, но и той мирише по същия начин...явно си е от самия продукт. Сега си имам два hahaha

# 19
  • София
  • Мнения: 179
Аз и тук да кажа, че си чакам първа поръчка от fragrance от 18.07. Вече започвам да се притеснявам.   Praynig

# 20
# 21
  • Мнения: 3 695
само запис - още не съм разгледала новите предложения  Peace

# 22
  • София
  • Мнения: 6 949
Skrita   bouquet А може ли и сайта на Fragrancex да включиш в началото, щом вече има толкова фенки.
 Просто като линк  Peace

# 23
  • Мнения: 4 202
И аз тук  Sunglasses

# 24
  • Габрово
  • Мнения: 240
А някой получи ли от вкусните маски на Elishacoy от Саса? Някакви отзиви?
http://web1.sasa.com/SasaWeb/eng/product/searchProduct.jspa?x=1& … brandId=5594&

# 25
  • Мнения: 434
И аз тук. Grinning Peace

Вчера и аз пуснах поръчка от FragranceX,пуснах я на обед и следобед статусът й е вече беше shiped. Crazy

# 26
  • Мнения: 31 154
Аз вече съм голям фен на Ланком. Единствената марка, на която не съм попадала на стари или развалени неща по интернет. Преди ги подценявах, но сега са ми фаворит, е след Шанел де.  Whistling

# 27
  • Мнения: 762
Аз вече съм голям фен на Ланком. Единствената марка, на която не съм попадала на стари или развалени неща по интернет. Преди ги подценявах, но сега са ми фаворит, е след Шанел де.  Whistling
АЗ ЗА МАРКАТА СЪМ НАЯСНО НО ИСКАМ ДА ЗНАМ КАКВА РАБОТА ВЪРШИ ТОЗИ ПРОДУКТ КОНКРЕТНО НЯКОЙ КОЙТО ГО Е ПОЛЗВАЛ ДА КАЖЕ МОЛЯ

# 28
  • Мнения: 2 414
Аз съм си харесала само червилото на YSL http://us.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=67786&CatgId=15 и http://us.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=67791&CatgId=15,но се притеснявам,че може да са стари. Thinking

# 29
  • Мнения: 31 154
АЗ ЗА МАРКАТА СЪМ НАЯСНО НО ИСКАМ ДА ЗНАМ КАКВА РАБОТА ВЪРШИ ТОЗИ ПРОДУКТ КОНКРЕТНО НЯКОЙ КОЙТО ГО Е ПОЛЗВАЛ ДА КАЖЕ МОЛЯ
Може ли да не пишеш с главни букви, тук това се възприема като крещане. Peace

Общи условия

Активация на акаунт