Грим на плажа?

  • 9 381
  • 130
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 885
Слагате ли грим на плажа?

Моя позната твърди, че на басейн можело, но не и на плаж  Rolling Eyes

Някой казват, че слагат само малко водоустойчива спирала. Предимно тези, които не обичат да плуват.

Други не си признават. Трети наистина смятат, че слънцезащитния крем е единственото мазило, подходящо за плажа.

Аз лично съм виждала момичета, които дори смесват фон дьо тен със слънцезащитен лосион и си мажат тялото. Сигурно не е масово, но съм виждала.

Ами автобронзантите? Не са ли и те вид грим?

# 1
  • Мнения: 1 224
Аз слагам  Peace Може да е само спирала или само молив , но слагам  Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 6 971
Не, никакъв грим не слагах на плажа. Мажа се често със слънцезащитен лосион, а плувам в морето още по-често, така че за мен просто е безмислено да слагам грим.

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 1 198
И аз също се гримирам,независимо дали е за плаж,басейн или друго място.За плажа грима е нужно да е по-лекичък и нежен разбира се,но защо пък да го няма.Знам,че има и върли противници,но нека не превръщаме темата в за и против,а просто всеки да си каже мнението без да оплюва или упреква другия.

# 4
  • Мнения: 1 081
На басеин слагам само спирала.
На плажа не слагам грим, само гланц за устни и слънцезащитен крем, защото обичам да плувам и не харесвам водоустойчивите спирали.

# 5
  • София
  • Мнения: 4 736
Не слагам никакъв грим, чувствам се по-добре без Simple Smile Няколко пъти съм слагала цветен светъл молив на очите в тон с банския ама той хич не се забелязваше, така че и от него се отказах.
Само балсам за устни и слънцезащитен крем Peace

# 6
  • Мнения: 179
Никога не слагам грим на плажа. Аз по принцип не слагам грим. Рядко и то само спирала и цветен балсам за устни. Като ходя на парти слагам и фон дьо тен за да не ми се набива кожата с мръсотия от пушека.

# 7
  • Мнения: 3 641
Аз съм по принцип от гримирващите се.
На плаж слагам малко молив и понякога спирала, задължително и гланц за устни. Лицето си мажа със слънцезащитен крем.
Фон дьо тен не бих сложила

# 8
  • Мнения: 3 447
Аз лично съм виждала момичета, които дори смесват фон дьо тен със слънцезащитен лосион и си мажат тялото. Сигурно не е масово, но съм виждала.


Уау.
Интересно ми е гримиращите се как и докъде влизат във водата, пищят ли, ако случайно някой ги опръска по лицето, носят ли си на плажа несесер за почистване и рефрешване на грима, ако случайно се размажат, ей такива работи  Simple Smile

# 9
  • Мнения: 2 229
Не слагам грим, само балсам за устни и слънцезащитен крем на лицето. Hug
Смешно ми е да се ходи чак на плажа с грим, не виждам причина, чак пък толкова да не се харесва човек. Rolling Eyes
Дори да е водоустойчива спиралата, не можеш да влезеш 5 пъти във водата..

# 10
  • София
  • Мнения: 4 736
И аз си помислих същото като Дона.. ако взема и на плажа да мисля дали ми е размазана я спиралата, я нещо друг.. Whistling

# 11
Аз лично съм виждала момичета, които дори смесват фон дьо тен със слънцезащитен лосион и си мажат тялото. Сигурно не е масово, но съм виждала.


Уау.
Интересно ми е гримиращите се как и докъде влизат във водата, пищят ли, ако случайно някой ги опръска по лицето, носят ли си на плажа несесер за почистване и рефрешване на грима, ако случайно се размажат, ей такива работи  Simple Smile


 Grinning Grinning Grinning

# 12
  • Мнения: 1 616
Аз също не слагам грим на плажа - след едно влизане във водата ще приличам на Мерилин Менсън. Но преди години съм виждала мацка с лачени обувки на висок ток и чанта в тон с банския. Много беше забавно да я гледам как криви крака и дупе - все пак трудно се ходи на висок ток в пясъка... Joy

# 13
  • София
  • Мнения: 4 736
Аз това лято видях една жена, която след всяко влизане във водата си рисуваше веждите..

# 14
  • Мнения: 2 039
Е как ще слагам грим на плажа  Shocked  Знам, че много жени го правят, ама е нелепо, все пак отиваме на плаж да плуваме и да се търкаляме по пясъка   grinning039

Общи условия

Активация на акаунт