Споделете 73

  • 20 823
  • 1 005
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 210
Сели, добре дошъл!

И аз го чух това, Анджи  newsm78 Пък е много ефикасен, да му се не види  Thinking

Вълк, Беналгин много помага.

# 16
  • София
  • Мнения: 1 783
В Аналгина на таблетки, до скоро нямаше много аналгин. Сега не знам.  Един аспирин, два парацетамола, един аспирин и един парацетамол, един аулин. Зависи точно колко те боли. Масаж на врата, раменете, областта на седми шиен прешлен /той е по-изпъкнал/,основата на черепа.
 

# 17
  • Мнения: X
Ей, улисахте се пак с хапчетата! Рекламата на лекарства в нет пространството е забранена, забравихте ли? Вълкът ви провокира.
Пък и да не тръгва темата от самото начало като "Докторе, кажи?"

# 18
  • Мнения: 4 406
питай, Вълчо! като майка на кърмаче- медийна звезда с локално значение, ще ти кажа какво мисля!

# 19
  • Мнения: 4 585
Взех аналгин. Видях и чисто черни хапчета, викам, кой алхимик не е успял да ги боядиса,
а то се оказа активен въглен.
Абе една майка като кърми легнала, бебето може ли да се задържи самичко отгоре?
Не се ли изтърсва настрани. Ако майката е надвесена над него, а бебето по гръб, ще се задави.
Едно време легнал по корем на легло обичах да гледам мама като меси хляб в нощвите. Един ден ме попита защо винаги се застоявам да я гледам, а аз и казах, като се оженя, да кажа на булката си как се меси. Мама се хили много.

# 20
  • Мнения: 1 217
Каква я мислехме,каква стана.... Mr. Green Всички заедно ревахме и се драхме,а сега за някои песни,за други по 2думи от учтивост Crossing Arms Mr. Green Mr. Green Mr. Green Излазям Mr. Green Иначе рискувам милото пак да ме завари пред компютъра ooooh! Летяща,сънят да ми е за урок Whistling Всеки,изказал мнение, различно от "България е велика" за мен е потенциален фашист Mr. Green Време е вече да порастна ooooh!(а хич не ми се ще Mr. Green)

# 21
  • Мнения: 4 371
 Hug Добре сме, гледаме се и свикваме една с друга.

Вълк, аз кърмя на една страна, за сефте го чувам това кърмене, за което споменаваш Shocked

Това с хляба ми хареса Simple Smile

# 22
  • Мнения: 3 405
А, не, аз ревах отделно и самостоятелно, Велко  Naughty

# 23
  • Мнения: 4 406
1. не може- търкаля се, затова я придържам
2. не се задавя, не се тревожи. 99 % от кърменето ни минава в различни легнали пози- така предпочита Бухтичката. рискът от задавяне е по- малък от този капка мляко да се стече по бузата до ухото и после да развие възпаление там

# 24
  • Мнения: 212
Нова тема имало, вече 2-ра страница върви, а аз съм изпуснала.

И да съм в медицинската тематика споделям огромна синина на прасеца, не помня да съм се удряла някъде, кракът направо ми тежи, тревожа се да не е някоя вена или нещо такова.

Споделям, че гледах от един стрийм слънчевото затъмнение /пълно такова от Китай/, беше много интересно. Това повсеместно главоболие дали има някаква връзка с това затъмнение? Просто си разсъждавам.

# 25
  • Мнения: 4 371
Верно е Бухтичка Mr. Green Моята още не се е наляла по бебешки.
Буми, ти така ли кърмиш - слагаш я в/у теб?

А за главоболие един парацетамол върши чудесна работа според мен.

# 26
  • Мнения: 4 585
Ами Дещо четяла книга, да сигурно и тя настрани.
За хляба, не съм направил връзката, че бъдещата булка също гледа,
освен, че и само с гледане ен става. Обаче голямо печене на хляб е било, през три дни за четири човека в пещ с дърва. Преди три седмици я съборих.

# 27
  • Мнения: 2 070
Ако не ме лъже мисълта някой от нашите модератори или потребители беше мод или админ в снимка.бг. Да си признава кой е без бой. Ерика ли, Ео ли, уф не помня, сякаш беше някой с Е. И да обясни защо аджеба трябва да чакам толкова, за да ми качат снимките? Ще ги игнорна, бати сайта честно.

дуци, на мен ми се ходи всякак, може и несемейно, важното е да поизляза от града и по възможност да има море или балкан.

п.с. само навън кърмя седнала, у нас винаги легнала, с коремите една срещу друга, настрани, понякога и тя по корем върху мен. като съм сднала имам (чувството, че се изгърбвам и ще ми увиснат циците и ми е по-жега..

# 28
  • Мнения: 599
Сел, кво ти става бе човек?
Нямаше ме доста време и съм изпуснала някои работи  Rolling Eyes
Да не си минал през пълна промяна?(не на външния вид)

Да споделя, че детенце ми е болно  Sad от седмица поне и ту се оправя, ту се влошава....
Минахме днес пак на док и ни изписа антибиотик.Нямало да се оправи иначе.

# 29
  • Мнения: 4 585
Аз пък никога не се е налагало да чакам снимка.
Качвам една по една и после като отида на виж албума - там са.
Даже по-бързо отпреди става.

Общи условия

Активация на акаунт