УЧИЛИЩЕ ЗА ФОТОШОП (21)

  • 27 766
  • 202
  •   1
Отговори
# 30
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
mle4ko, рамката ти е много добра.
А снимките на Калина все нямам време да ги рамкирам.

# 31
  • Мнения: 203
Привет на всички неуморни мами! Румка и Млечко, отново невероятни рамки, гледайки вашите моите ми се струват бледи копия. Ov4ar4eto, може би малко увеличена снимката би стояла по-добре, за пеперудите Млечко и е казала. Мa cherie, едната снимка ми е една топла, слънчева, а другата ми студенее, ако я пооправиш ще стане чудна рамка, и на мен ми харесаха капчиците.

Аз правих опит по появяване на снимка предложен от stasssy и една рамка - подарък!



# 32
  • London
  • Мнения: 292

Поправката


Малечко, аз съм малко Джаста-Праста (дали е с големи букви и така ли се пише ...  newsm78), оправих пеперудите напълно. Laughing
Ох, забравих и аз съм фен.

# 33
  • Мнения: 751
Момичета,извинете,че нахълтвам така,но имам въпрос.
С фотошоп лесно ли се правят рамки на текст?Нямам много време,може би седмица за да направя нещо.
Приемам и други предложения за програмки,които ще ми помогнат.
Благодаря   bouquet

# 34
  • Мнения: 804
MariaEli, нещо не ти разбрах съвсем питането...  newsm78
*************
Такааа.
Ето я и моя милост с последното си произведение. Виж подписа.
Ваканцията беше чудесна и измислих този начин да си я запазя.
Тъй като снимката беше правена на мобилен телефон, в момента, в който седнах на компа, я обработих по този урок. http://www.photoshop-bg.com/index.php?nav=read_tut&id=1885
След това я анимирах и ето резултата.
Чакам мнения и забележки.

# 35
  • Мнения: 804
Пардон, пропуснах коментарите.
ov4ar4eto kalitko, харесва ми, само този тъмен фон ме притеснява.Може би ако е с идея по-светъл...  Peace
********
arabela, нямам думи за подаръка.Отдавна съм те признала за майстор на векторите.Или пеперудите не са вектори?  newsm78
А за анимацията... аз бих намалила само скоростта на разкриване.  Blush
********
Млечко, идейна е. Аз няма да се сетя да направя такава рамка.
********
Между другото, подписа ми е линк към още снимки от ваканцията ни.
Който иска да гледа.

# 36
  • София
  • Мнения: 2 160

Айде и аз  Wink

# 37
  • Мнения: 2 336
и аз да се цамбурна в новата тема въпреки че нещо нямам ищак за ФШ, но ви се наслаждавам на творенията Hug

# 38
# 39
  • Мнения: 2 035
След като си изплакнах очите тая вечер с красоти реших и аз да тествам една квадратна рамка и ето ви да видите какво стана.... до сега я мъдрих  ooooh!

# 40
# 41
  • София
  • Мнения: 1 456
Думи нямам за всичко дето сте сътворили! Прекрасно е всичко!

Вал, твоите дали са квадратни или триъгълни Mr. Green са все чудесни!

Здравке, не бях го виждала този урок. Благодаря!
Аз като една любопитка разгледах и снимките!

Арабела
, чуден подарък!

Млечко, много е сладка!
Само черния фон не ме допада много! newsm78

Калитко, и твоят е много идейна. Пеперудките ми се виждат
малко разтеглени нагоре?

ma cherry,  
 bouquet!

На всички приятен ден!
Аз продължавам да се броя с една стара снимка
дето ви я показах в миналата тема и затова нямам да покажа нищо.

Весела седмица на всички!

# 42
  • Варна
  • Мнения: 1 618


Млечко, супер рамчица и така красиво стоят различните цветове. Много, много ми харесва Hug
Вал, браво , добро изпълнение. Моят съвет е да махниш пеперудата и дадеш повече зеленина Peace
арабела, симпатична рамчица Peace

# 43
  • София
  • Мнения: 136
Здравейте момичета   bouquet
Аз често ви шпионирам, но така и не намерих повод да се запиша до сега. Не, че имам и какво да покажа... Вие сте много, много напред, а аз въпреки, че отдавна се мъча да го разуча все още съм доста боса  Embarassed
Искам да попитам нещо конкретно. Надявам се, че няма да го сметнете за прекалено нахално от моя страна  Embarassed Искам да постигна определен ефект...  това с очите. Въпроса ми е кой точно урок да ползвам  Confused
И благодаря предварително   bouquet

# 44
  • Мнения: 276
 #2gunfire това не е живот!  #2gunfire #Cussing out вчера и оня ден нямах нет почти през цялото време. Едва днес , като си погледнах поста на служебния компютър , разбрах защо ме съветвате да изсветля едната снимка . Същия проблем имаше и на предишната  ми рамка. Само че на домашния компютър тия разлики не личат - затова се излагам явно. ooooh!
Val , и аз съм "за" отстраняването на пеперудката newsm78. И още нещо... Wink не знам защо, но ми бодат очите тия листа на ябълката... сигурно ли е , че са от ябълково дърво? особено изглеждат Thinking . Но това е дреболия  Peace
Голямо ровене падна, докато намеря откъде са капчиците от моята рамка. Калитко, капчиците са от едно фрийби - има го в библиотеката - в поста на Здравка от 24. 06. http://schaarka.blogspot.com/2008/06/medley.html
копнах и пейстнах елемента 5-6 пъти и стана цяла локвичка hahaha

Общи условия

Активация на акаунт