Вашият шампоан, балсам... и друго

  • 18 314
  • 143
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 104
В момента ползвам Фитовал+ за косопад(главно),Нивеа Diamond gloss и Елсев за обем. Ползвам и розовия балсам на Елсев,защото мирише много приятно.Маска имам една с оранжева капачка на Сери ,но не съм доволна от нея- много ми е слаба.Мого съм доволна от Бадемовата маска за коса на Евтерпа и една 20мл на Глис 19 .
От продуктите без отмиване:
Pantene Smooth&Silky
Gliss 19-маска без отмиване и Глис 19 спрей(б-м без отмиване)
Кристали за коса на Биофарма,
серум п-в цъфтежи на Глис с маслата       (редувам ги всичките)
 bouquet

# 31
  • София
  • Мнения: 4 736
Тази амска на Евтерпа много пъти вече чета да я хвалят. Една приятелка и тя постоянно обяснява за нея, а тя позлва по принцип само професионална козметика, така че вярвам, че явно е много добра ама никъде не я откривам...

# 32
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Аз ползвам в момента шампоан за боядисвана коса на Палмолийв, балсам на Сънсилк, серум за сухи краища на Ейвън и вакса за коса на Нивея.

# 33
  • Мнения: 1 699
 Grinning tania2007  страшна серия си направила.До колкото знам не е хубаво да са ти всички продукти за коса от различни марки newsm78 Все пак щом ти си доволна ок
peteto може да не си улучила тония шачпоан подходящ за теб,те имат много разновидности.А и наистина е строго индивидуално Peace
densi   яз също съм много доволна от кристалите на Алфапарф.

# 34
  • Мнения: 515
Всички продукти за коса са ми на Mizani

# 35
  • Мнения: 13 512
За ежедневна употреба  ползвам серията с върбинка на l'Occitane. Шампоан и душ гел. Ползвам и един скраб за  скалп на една гръцка фирма, от който съм също много доволна. БАлсам не ползвам.

# 36
  • На ръба..
  • Мнения: 2 106
Шампоана ми е Шаума със 7 билки, а балсама пак на Шаума - Киви блясък. Косата ми не се омазнява на 2-я ден, бляскава е и става супер мека. Аз съм мноогоо доволна  Grinning

# 37
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Шампоан от слънцезащитната серия на L'oreal, шампоан на Nuxe с мед, Phytorhum, Kerastase, Vichy
Маска на Darphin и Kerastase  Crazy

# 38
  • Мнения: 17 402
До съвсем скоро ползвах Давинес за суха- не съм доволна, подарих на приятелка. В момента- Фитовал. МАска за коса- Лакме, пак за суха- ужасна е.

# 39
  • Мнения: 3 830
Шампон Фитовал.
Балсам Dr. Fisher.

# 40
  • Мнения: 1 655
Ползвам на Лореал  Керастаз маска и шампоан. В момента съм с Бейн сатен 2 , но е на свършване и се чудя кой от серията да взема newsm78.

# 41
  • Бургас
  • Мнения: 101
Keune - шампоан и реконструктор (вместо балсам).

# 42
  • Мнения: 72
Серията 3а къдрава коса на Джон Фрида и жълтата серия на Елсев  Heart Eyes Peace

# 43
  • Варна
  • Мнения: 1 423
От години използвам само Kerastase - и шампоан и маска. От време на време, според сезона сменям серията. Понякога, за разнообразие си купувам едни американски професионални - Angel, отново шампоан и маска.

# 44
  • Мнения: 483
Тъкмо привърших серията с цимент на Kerastase. Сега съм с шампоан и маска Liss Extreme от професионалната серия на Лореал. Много съм доволна.  Peace
Ползвам също така кристали, спрей за блясък и изправяне, термозащитен спрей.

Общи условия

Активация на акаунт