Скоро стягаме и сака, СЕПТЕМВРИйчето пък чака!

  • 10 989
  • 300
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 203
Ето ме и мен  newsm44...Бръм  smile3525 smile3525 smile3525

# 16
  • Варна
  • Мнения: 9
Бръмб мерси за темата и на Деси за хубавото заглавие  Hug
Мариям, ето ти вече основателна причина да си почиваш максимално и да строиш домашните да те глезят и да не ти правят хаос в къщата, щото те ще трябва да си чистят  Mr. Green Наистина защо не си купиш един колан да ти поддържа корема както предложи Сончето - поне да поема част от тежестта.
Но ти си положителен човек и аз вярвам, че всичко ще се развие добре и ще завърши с един сладък бебок в началото на септември  Heart Eyes Hug
Нещо загубих кой искаше съвет за имената ама аз лично винаги съм харесвала Даниел. Само дето няма да мога да го употребя в моя случай  Crazy

# 17
  • Мнения: 125
Мириямче, гуш и от мен! Hug
Абе аз к`во говоря "като изляза болнични", та "Като изляза болнични" като той болничния ми е от днеска! ooooh! Laughing
И аз съм в отбора на вече излязлите по майчинство Party
А някой има ли идея кога да очакваме парички? Нещо ми се чини, че няма да е преди раждането, ама де да знам... newsm78

# 18
  • Мнения: 57
По принцип за болничния знам, че трябва до един месец да ти вкарат парите ама ще видим.Предполагам че около 1 септември някъде ще бъде Peace

# 19
  • Мнения: 133
Аз мисля, че имаше някаква промяна в закона и ги задължиха до 2 седмици да превеждат паричките  newsm78
И аз от днес съм официално в болнични  Peace

# 20
  • Мнения: 57
Сонче верно ли Shocked дано да си права Praynig Praynig Praynig

# 21
  • Мнения: 571
Шльоп и аз в новата темичка!Благодарско на създателите и   bouquet
Аз също трябва от днес да съм в болнични но ей на не съм Crossing ArmsТея в ЖК са ми писали термин 16.09 а 45 дни се падат утре та в понеделник ще го пуснат!!! #Cussing outКак и да е!
Мириам HugЛежи си почивай си и не допускай лошите мисли да не преборят!! Hug
Името и аз като Соня го сънувах и никой не може да ме пребори за друго име на бебка! PeaceМоже да добавяме и имената на бебоците в списъка  newsm78

# 22
  • Мнения: 2 658
Ето ме и мен тука,мерси,zа дето се трудите така по темите   bouquet
Честито на иzлеzлите в майчинство.
МариамHug .Но ти си положителен човек и всичко ще е наред  bowuu .Ма големи бебета и това си е..
Веч,видях zа маслата,но съм zабравила да ти пиша.И zа помпата,ок.аz не мислех сега да купувам,а ако потрябва,но щом става така,идеално,не zнаех.И беz това не ми се zатрупва с вещи.Много ти мерси  Heart Eyes zа пореден път.Пък  zа Форверка..,zнам,но няма как да се получи на тоя етап  Whistling .Ще трябва обикновена да е..

# 23
  • Мнения: 133
Мирка, мен ме бяхали писали 17.09. на ЖК, но за да не ходя в понеделник пак за болничен ми премести термина на 16.09., а той всъщност е 15.09.  Joy Защо такова разминаване се получава с теб  newsm78 Тези доктори май и различно броят  Whistling
А ако добавяме и имената дали няма да има някоя изненада на края и някоя девойка да се окаже мъж или обратно  hahaha

# 24
  • Мнения: 571
Соничка те уж смятаха и гледаха снимките на ехографа/когато ми картотекираха бременността/и всичко си показваше 15.09 ама явно са се объркали!Както и че всеки път ми пишат едно и също кръвно пък различно го мерят ooooh!Иначе какво правят и записват на тази амбулаторна карта за болничния че не съм на ясно?? newsm78И трябва ли доки нещо да пише-че го няма Thinking
Аз като видях колко мами ще има за понеделник да им издават болничен не ми се мисли!май цял ден ще си откарам в тая болница да чакам!!Като ходя за едно кръвно и кила седя по час и нещо да чакам а сега  #Crazyще взема да родя докато ми попълнят каквото имат да ми попълват!!

# 25
  • при моите любими
  • Мнения: 2 510
Бръм пиши ме мен термин 04.09 Токуда-нормално

# 26
  • Мнения: 11
Здравейте,кукли!Скоро не съм се включвала,но редовно ви чета и виждам,че всички вече сте на финалната права.Въпреки оплакванията,които прочетох ми звучите бодро и с хубаво настроение.Много ще ви стискам палци да мине всичко по мед и масло и на първата страница на темата,срещу всяка мама да блесне името на всяка нова звездичка,дошла на бял свят и да не вземете да забравите за форума,щото макар и вече баба,редовно се информирам от вашия опит и ще сте ми много полезни.За сведение моята Лили ще ражда в Клиника"Селена"-Пловдив,промениха термина на 20.09-това за първа страница нали.Аз също искам да попитам ,както някой одеве беше питал за силиконовите атрибути ,в помощ на кърменето,че аз някога не кърмих заради вдлъбнати зърна и сега искам да сме готови за изненади ,ако нещо бебка не ще да суче,или пък разрани зърната на Лили.Просто дайте повече информация за марка и ако има нещо друго свързано с тях.Приятен отдих и да няма изненади в понеделник с първи бебоци.

# 27
  • София
  • Мнения: 413
Бръм мила мерси за темата, че аз не успях. Бях при моята приятелка и бебето седях 3 часа!

Леле да ви кажа като я гледах мъничката, направо така ми се прииска и моя час да дойде! А пък Теди не спря да се вълнува през цялото време! Усети гаджето! Laughing
 
Пъро да отговоря на Anjelika84  че ще забравя! Душа, аз ходя от преди да забременея в Щерев при д-р Андреева. Моята приятелка Стела, за която ви писах вчера че е родила също е пациентка на д-р Андреева, и роди именно в Щерев. И двете сме супер доволни от докторката, пък да не ти казвам още колко познати ходят при нея. Но мила цените не са много по-различни от Токуда. Раждането е 1800-независимо дали е нормално или секцио-влиза престоя в болницата. Свижданията са неограничени, бебето седи при теб, но нещото което днес разбрах и не ми хареса е че къпели бебетата по 2 пъти на ден! Shocked Ако имаш конкретни въпроси ще разпитам.

Мириам мила , само неяма да се шашкаш и всичко ще се нареди по-най добрия начин!

За матрака ние взехме на Magniflex http://magniflex.bg/bg/products/bambino/baby/ 139лв . Прецених, че цената не е чак толкова висока, но пък качеството е доста високо.

Аааааа и да ви се похваля! Имаме си вече сглобено легло!  newsm44 newsm68  Ще го снимам и ще ви пусна снимчица!

# 28
  • Мнения: 1
Запис и от мен в новата тема и благодарности на Бръмбъзъче!
Аз все още не пиша редовно, но се осведомявам за всички ви и се радвам че нещата са наред!
  bouquet   bouquet   bouquet

# 29
  • Мнения: 822
Запис и от мен в новата темичка!

Вече съм в официална почивка до раждането... Последният ми работен ден беше натоварен както всякога, но емоцията, че най-голямото събитие в живота ми наближава, ми даде сили да обиколя половината град пеша след работа... и с майка ми взехме комплектче за изписване Simple Smile  Много е сладко, купих дрешките и една възглавничка, че пелена си имам. Питах в този магазин за стъклени шишета, исках да взема, но се оказа че няма и незнаят кога ще докарат, та ще търся и на други места (но в този магазин е по-евтино, по принцип). Гледам че и матрачетата обсъждате, аз харесах едно от дунапрен, за 39 лв. и най-вероятно него ще вземем, но малко по-нататък,като се пренесем при нашите.

Мариам, силно те прегръщам ! Всичко ще е наред, ще видиш! Само почивайте и ти, и бебока, и ще си ок!  Hug
Мирка, и на мен в понеделник ще ми издават болничните, ама дано стане бързо. Купих си я тази амбулаторна карта, и днес бях при мойта лична лекарка да ми я подпечата. Та в нея ще вписват болничните... така разбрах...
Айде лека вечер, че мисля да се трупясвам Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт