Kak ме ограбиха най-близките ми хора!

  • 8 374
  • 82
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 669
Смятам, като много други тук, че брат ти има  вина. Как може да реагира така за морето? Направо не мога да повярвам, както не вярвам и в това, че не е знаел, че жена му е взела парите ти!! Майка ти на какво мнение е? Защо е заминала с брат ти? Можеше да откаже да тръгне без сина ти, да видим тогава, какво щеше да стане!!!
Търси си парите докрай! Успех и късмет от мен!!! Hug Hug

# 16
  • София
  • Мнения: 175
Значи за море пари има, а да върне откраднатите от жена си средства се прави на ударен?! Пази ме Боже от роднини, с другите сама ще се оправям! В никакъв случай не оттегляй жалбата!

П.П. Съжалявам за случилото се! Дано всичко се нареди добре за теб!   bouquet

# 17
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 678
Аз пък мисля, че всички в къщата са знаели, а сега се правят на ударени.

не оттегляй жалбата, тя ти е в единственото с което я държиш да върне парите кажи като си получа парите до последната стотинка и оттеглям жалбата

Точно това трябва да направиш  Peace

# 18
  • Мнения: 4 380
Леле какъв ужас, какви цигански истории! ooooh!  Това трябва да е крадла с опит и стаж за да се осмели така безцеремонно да си изтегли всичко до стотинка.  Sick Аз също смятам че това не е станало без знанието на брат ти.
Ужасно е да получиш такъв удар от най-близките. Не е въпроса до парите, с тези 3000 няма да забогатееш, въпроса е до гадното и долно предателство и извършено престъпление срещу теб.

Не оттегляй жалбата и я съди до дупка! Тази жена трябва да проумее че няма престъпление без наказание и че роднинството не е повод да и се размине. Кажи и че ще я оттеглиш когато си получиш парите. Когато ти ги върне (ако ги върне), поискай разписка, че ти връща изтеглените от нея пари с виза картата ти. Разписката после приложи като доказателство и я съди за кражба!

Егати клептоманските изпълнения! Sick  Това звучи бетер като онази история с крадлата-телеводеща дето крадяла замразени пилета от супермаркетите.  Laughing

На майка си може да теглиш едно конско да не се съгласява да заминава без втория внук, а на брат ти, постави ултиматум относно моренцето му при открадната такава сума.

# 19
  • Мнения: 4 629
Ужас! Дано да ти върне парите и да стои настрана от семейството ти!

# 20
  • София
  • Мнения: 15 453
Съжалявам,за това което ти се е случило.Натисни брат си да ти върне парите сега, веднага.И твоето дете има право да отиде на море.

И моята дъщеря праща пари да и внасям, но имам само номер на сметка по която внасям. Аз поисках да е така, без пълномощни, без карти за да не се изкуша да изтегля, като закъсам.

# 21
  • Мнения: 4 916
В никакъв случай не спирай жалбата в полицията. Щом са толкова нагли, само да надушат слабост от твоя страна и ще те изкарат виновна за всичко. Като са толкова курназ, че и детето не го искат на море, да изтеглят един потребителски зеам, да ти върнат парите и да се развеждат по живо по здраво. Ти отиваш на море и сметките ви са чисти.

# 22
Гадост! Искай от брат ти парите, които е приготвил за морето сега.
При тази ситуация би трябвало да се откаже сам от почивката.
Постъпи с тях така, както те с теб- безскрупулно.
Жалкото е, че чувството на обида и това че си предадена ще остане в теб дълго, ако не и завинаги.

# 23
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 727
Цялата тази работа е гадна!! И все пак докато ти беше в чужбина кой се грижеше за детето ти?????? newsm78

# 24
  • Мнения: 1 520
Родителите ти имат не по-малка вина за случилото се. Как са могли да допуснат снаха ти да вземе Виза-картата ти при положение, че ти си я поверила само и единствено на тях? Слепи ли са били да не забележат, че картата липсва или тотално изперкали от възрастта, че да оставят снаха ти да тегли на воля от парите ти и нищо нередно да не им направи впечатление?! Извини ме, че ги обиждам, но адски се ядосах на престъпната им немарливост.

В никакъв случай не оттегляй жалбата си! Ако го сториш, може да съжаляваш през целия си живот. Наеми си добър адвокат и не я оставяй да й се размине.
Кражбата на стойност 3000 лв. си е кражба в големи размери и ако прокуратурата и следствието си свършат качествено работата, снаха ти и в затвора ще отиде, съвсем заслужено.

Записи от охранителни камери могат да се използват и като доказателствени материали в съда. Не слушай тези, които ти казват, че видеозаписите не били доказателства. Доказателства са и още как. Ако някой отрича можем да поспорим...

Последна редакция: сб, 02 авг 2008, 16:12 от krem-karamel

# 25
  • out of space
  • Мнения: 8 573
А така значи, срам го бил брат ти, а не го е срам да ходи на море?!  Shocked

Задържаш жалбата и съдиш до дупка. Може да ти е брат, но е обикновен нагляр и егоист! Той ще ходи на море барабар със сина си и майка му, а ти с твойто дете ще лапате мухи...Ега ти! Я им скокни на вратовете да видят, че нямат полу-олигофрен насреща си  Close

# 26
  • Мнения: 1 520
От полицията ми казаха, че това е някой близък човек и да разпитам всички вкъщи. Да кажа, че ще се види на камерите на банките от където е теглено и пак ще се разбере. Споделих у дома,но всеки отрича. Значи забравих да спомена, че при родителите ми, живеят и брат ми и снаха ми,но те са на отделен етаж. Точно същия ден в който трябваше да отнеса разпечатката от банката в полицията (за да изискват записи от посочените банки), брат ми ми съобщи, че жена му е признала, че е била тя и да оттегля жалбата си, защото било голям срам. Щяла да ми върне сумата. Тя се е притеснила, че ще се разкрие на камерите. Бях в шок #Crazy
Добре, че са били охранителните камери да заснемат кражбата й, защото иначе тя изобщо не би си признала, че е изтеглила парите ти! Sick

# 27
  • Мнения: 206
В нинакъв случай не оттегляй жалбата.Не , че другите не са ти го написали , но аз да потретя !!!!!!!!  Че съм ги слушала мноооого такава, срам било незнам какво било , а накрая оставаш с пръст в уста ! Не позволявай с благи приказки да те омайват.Хора способни да направят нещо подобно  са способни и на повече !
Ох , жалко , че детето остава без море тази година  Sad

# 28
  • София
  • Мнения: 2 419
Леле какъв ужас, какви цигански истории! ooooh!  Това трябва да е крадла с опит и стаж за да се осмели така безцеремонно да си изтегли всичко до стотинка.  Sick Аз също смятам че това не е станало без знанието на брат ти.
Ужасно е да получиш такъв удар от най-близките. Не е въпроса до парите, с тези 3000 няма да забогатееш, въпроса е до гадното и долно предателство и извършено престъпление срещу теб.

Не оттегляй жалбата и я съди до дупка! Тази жена трябва да проумее че няма престъпление без наказание и че роднинството не е повод да и се размине. Кажи и че ще я оттеглиш когато си получиш парите. Когато ти ги върне (ако ги върне), поискай разписка, че ти връща изтеглените от нея пари с виза картата ти. Разписката после приложи като доказателство и я съди за кражба!

Егати клептоманските изпълнения! Sick  Това звучи бетер като онази история с крадлата-телеводеща дето крадяла замразени пилета от супермаркетите.  Laughing

На майка си може да теглиш едно конско да не се съгласява да заминава без втория внук, а на брат ти, постави ултиматум относно моренцето му при открадната такава сума.

 Peace в никакъв случай не оставяй да й се размине! Първо - няма да ти върне парите, второ цял живот ще се чувстваш измамена и трето - най-вероятно пак ще посегне на твоя собственост, защото знае, че ти няма да реагираш. Не спирай жалбата, вземи си парите и я съди. Ако се налага и сложи ограничителна заповед да не влиза в къщата ви повече Naughty

Егати нахалните и безочливи хора има  Sick

# 29
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Е...как ,ти дължат пари и в същото време брат ти си отива на море...,а твоето дете не е желано там?
Хич ,не ги жали,за теб и дето дори собствения ти брат не му пука....,подай жалбата,че при тези обстоятелства дълбоко се съмнявам,че скоро ще ти върнат парите,ако изобщо ти ги върнат...
За снахата ясно...,а брат ти изобщо не е нагъл....може и с твоите парички да си ходи на почивка...
Тези три хиляди лева ,не ги е похарчила само снахата.... ,брат ти ако не е бил вътре в нещата,щяха да му направят впечатление харченията на жена му,все пак говорим 3000 лева,не за 30 ....Naughty

Общи условия

Активация на акаунт