Хвърляне на пъпчето

  • 5 510
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 524
Въртиш се три пъти, ръсиш сол през рамо, тихичко говориш - хвърчи пъпче, хвърчи- и мяташ през рамо максимално силно.

 Joy Joy Joy Joy Joy Joy

базика на страна - никога не съм чувала да има ритуал за самото хвърляне, но не е късно да въведем.  Mr. Green   bouquet
/ за нашето е късно, че се въргаля вече някъде в лондонското сити или в някой стриптиз клуб, така и не разбрахме чичо и къде точно го е хвърлил, от толкова бъзик като нищо може и да е в клуба/  Grinning

# 16
  • Мнения: 554
И аз не знам да има някакви ритуали, не съм го хвърлила никъде все още и нямам намерение да го хвърлям. Така или иначе тя сама ще си реши каква ще става, на мен пъпа ми се свиди, как ей така ще го хвърля някъде си Crossing Arms

# 17
  • Мнения: 2 334
Незнам да има ритуал.Аз хвърлих нашето на третия месец в един университет Peace

# 18
  • Мнения: 1 114
Нашето е още вкъщи. Най-после избрах къде ще го хвърлям, но за ритуал незнам да има. Просто ще го оставя там където съм решила.

# 19
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Аз също не съм чувала за някакви ритуали. Но и двете деца пъпчетата са все още вкъщи.

# 20
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Не, не знам за ритуал Thinking

# 21
  • В света на мечтите
  • Мнения: 542
Не, не знам за ритуал Thinking

и аз ! просто си избираш къде, и го хвърляш. Нашето е още у нас

# 22
  • Мнения: 2 448
Нашето си е вкъщи. Все се канех да го пращам на брат ми като си идва и да го хвърли в Париж, но вече 4 година забравям да му го дам при всяко негово идване. Трябва да е някаква поличба.  Joy

Честно, не съм чувала за ритуали, само че ако искаш да го хвърлиш някъде да е на покрива на съответната сграда /университет, както някои предпочитат/, а не примерно в коша на сградата или на пода, да може да се издигне до висините в съответната професия. Както съм чувала и че не бива да се заравя в дупка. По въпроса за суеверията, толкова от мен.  Grinning

# 23
  • Мнения: 396
На една от разходките в морската градина /Варна/ го метнах на едно местенце със страхотна гледка, откъдето не минат много хора.
Но основната ми мисъл беше, нали казваме: " пъпа му е хвърлен..."еди къде си, та си казах дано някой ден се върне на това красиво място, имам предвид и града! Но пък нещата така се променят...от коментари по други теми във форума разбирам, че и града вече не е това, което беше...
От всичко издраскано до тук исках основно да кажа - където и да го хвърлиш, какъвто и ритуал да си правиш , не можеш да начертаеш нещата с едно хвърляне на пъпа на определно място!
Следователно - защо го правим изобщо!?

# 24
  • Мнения: 4 335
Не, не знам за ритуал Thinking
Нашето е в кьщи Peace

# 25
  • Мнения: 1 674
Не съм чувала за ритуал. Нашето пъпче е в къщи.
и нашето е вкъщи Peace

# 26
  • България
  • Мнения: 181
Защо пък точно трябва да се "хрърля" или "мята", не може ли просто да се постави? newsm78
Нашето пъпче и то е в къщи!

# 27
  • Мнения: 161
и аз не съм чувала за ритуали
нашето ми е в портфейла , не съм решила още къде да го хвърлим, не че вярвам на това де
като талисманче  ми е  и ми е трудно да се разделя с него  Laughing

# 28
  • Мнения: 200
и аз не съм чувала за ритуали
не съм решила още къде да го хвърлим, не че вярвам на това де
като талисманче  ми е  и ми е трудно да се разделя с него  Laughing

И аз не мога да се разделя и с двете пъпчета!

# 29
  • Мнения: 564
Ами..ритуал за "хвърляне на пъп" няма май  newsm78 То някой казват, че се "заравя", ама знае ли човек  ooooh!
Според мен е тъпо като цяло това "мероприятие"  Peace
Нашето пъпче го "забравих" в родилното, пък да видим дали ще стане акушер-гинеколог  Thinking Peace

Общи условия

Активация на акаунт