Нова РУСЕнска седянка

  • 13 300
  • 281
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 406
нова тема, моля ви се  Laughing

# 1
  • Мнения: 1 523
Благодаря на Буми за новата тема!Цоп.
     
                                                  Дара днес става на 2 години.Почерпете се!
       

Последна редакция: сб, 02 авг 2008, 09:41 от Дидк@

# 2
  • Мнения: 3 209
Дидка, да ти е жива и здрава Дара - да расте здрава, умна и красива!

# 3
  • Мнения: 772
Здравейте!
Тази сутрин във вестник Бряг има снимка на две мами кърмещи дечицата си.Имам подозрения,че може да се от нашия отбор Mr. GreenАко може жокер Rolling Eyes
Дидка да ти е жива и здрава девойката!Да расте щастлива и да има мнооого късмет! Hug

# 4
  • Мнения: 516
Статията във вестник Бряг е супер некадърно написана.

# 5
  • Русе
  • Мнения: 1 155
Не се учудвам. Но... друга тема...

Добро утро и от мен. Благодаря за телефона.

Честит Рожден Ден на Дара! Жива и здрава да е!   bouquet

# 6
  • Мнения: 410
Честит Рожден Ден на Дара!

# 7
  • Мнения: 1 735
Здравейте!
Тази сутрин във вестник Бряг има снимка на две мами кърмещи дечицата си.Имам подозрения,че може да се от нашия отбор Mr. GreenАко може жокер Rolling Eyes
Дидка да ти е жива и здрава девойката!Да расте щастлива и да има мнооого късмет! Hug

Аз съм едната, другата е Мирелката.
Бяхме на пресконференция вчера заедно с Бумеранг, Мирелката и Бюти.

Не съм купила още вестниците, тъй като сега се излюпвам, но след малко излизам да си ги взема.
Би трябвало да има нещо и в Утро. Имаше журналиста и от там.
Гледахте ли ни по Бтв, програма Север и Кис?

# 8
  • Мнения: 772
Ммого сте хубави..и дечицата също HugЗа съжаление не съм гледала нищо по телевизията снощи Embarassed

# 9
  • Мнения: 275
Записвам се, за да ви следя и да зная като се прибера скоро (по-малко от месец) къде да ви намря  Peace

# 10
  • Мнения: 343
Ей пак съм изпуснала най -важното. Честито на всички рожденници, а на нашити ТВ звезди успех в новото поприще. По-често да се изявявате. Laughing
 Спешно търся тел. на д-р Касрова-дерматолог и има ли д-р дерматолог,който приема в събота.Благодаря предварително

# 11
  • Мнения: 4 406
Статията във вестник Бряг е супер некадърно написана.

съгласна. можеше и повече- жената беше доста сладкодумна.

мъжът ми каза, че ако бях си преглътнала свенливостта и бях заголила поне четвърт гръд да покърмя пред фотографите, Мирелката и Цена нямало да ги огрее да са на челна страница  Joy Joy Joy Joy

# 12
  • Мнения: 164
здравейте и от мен статията в БРЯГ е кофти но пък снимката е сладка.

# 13
  • Русе
  • Мнения: 1 193
мъжът ми каза, че ако бях си преглътнала свенливостта и бях заголила поне четвърт гръд да покърмя пред фотографите, Мирелката и Цена нямало да ги огрее да са на челна страница  Joy Joy Joy Joy

    Я да питам аз... Embarassed  Цена пише ли тук? Ако не...,мже ли да й предадете много поздрави от мен,бивши колежки сме,запознахме се далееееч,далееееч на север......


и малко на патеричка,Честит Рожден Ден на Добчо!!!!!!
Мила Кабзи,нека ти расте умно,здраво и чаровно момчето,да Ви радва и да се гордеете с него!


Честит Рожден Ден на Дара
Желая на малката госпожица много здраве и весело и щастливо детство.
на мама Дидка да носи само радост и гордост!!!!
Весел празник!!!!!

# 14
  • Русе
  • Мнения: 244
д-р Касърова-0888818389
частен кабинет-841888-
вторник,сряда,петък от 16 до 18h;
събота от 10 до 14h

Общи условия

Активация на акаунт