"Зелена" (ЕКОЛОГИЧНА) тема-3

  • 74 896
  • 904
  •   1
Отговори
# 900
  • Мнения: 902
Taзи тема приключихме ли я? в другата ли да задавам въпроса или да пуснем нова тема? Аз все пак ще питам - какво да правя с латекса?  "трябва"  да латексираме стените, защото са на гипсова шпакловка, но аз латекса не го намирам за еко и се чудя има ли някакъв по-безвреден? Гледах един, който бил за детски градини и уж по-малко вреден, но все още не съм решила newsm78

# 901
  • Мнения: 4 392
Taзи тема приключихме ли я? в другата ли да задавам въпроса или да пуснем нова тема? Аз все пак ще питам - какво да правя с латекса?  "трябва"  да латексираме стените, защото са на гипсова шпакловка, но аз латекса не го намирам за еко и се чудя има ли някакъв по-безвреден? Гледах един, който бил за детски градини и уж по-малко вреден, но все още не съм решила newsm78

И аз това щях да питам. Темата - указател има съвсем друга функция. Тази е много дълга вече, трябва да минем на 4- та част. Laughing
Кой ще пуска тема?

Трябва да се изрови и тази изчезнала първа тема Laughing , за да има линкове от всички предходни..


Латекс..аз не можах да намеря свестен и проветрявах лятото поне 3 седмици след боядисването, без да затварям вратите и прозорците денонощно.  Blush

Варта е екологичният вариант.

# 902
  • Мнения: 4 392
Докато питах, кой ще пусне и взех, че я пуснах:



Нова тема. Заповядайте!

Търсих я поне 30 минути и аз първата, но не открих нищо. Да не би да се казва по друг начин?  newsm78
Мравчената я добавих в указателя.

Намерих я.  GrinningСетих се, че беше пусната от Umbra и заложих данните в търсачката.
Сложих линк в 4- та част.

Последна редакция: вт, 08 сеп 2009, 04:52 от СпирОлина

# 903
  • Мнения: 1
Водата е жизненоважен елемент от живота на всичко живо на тази планета и ако не я ценим и пазим ще си изпатим много.  Naughty
Не знам защо, но съм останал с впечатлението, че в България много не мислят относно замърсяването на водоемите.
Фабрики и предприятия трябва да се замислят над тези неща и примерно да се оборудват със системи като тези за пречистване на отпадъчни води

# 904
  • Мнения: 2 759
Водата е жизненоважен елемент...
                           Миличка, премести си поста в новата ЕКО тема: проследи линка един пост преди твоя   bouquet.

Общи условия

Активация на акаунт