Школа по английски език за второкласник- Варна

  • 1 983
  • 8
  •   1
Отговори
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
Момичета, споделете впечатления от шлола за извъънкласно обучение във Варна.
Синът ми ще е втори клас и ми се иска на есен да го запиша на английски.
Фарос, Европа, Крег, тези съм чувала но нямам споделени впечатления къде другаде??

Исках да го запиша на руски език, но се оказа, че за толкова малко дете няма и реших да е английски.

# 1
  • Мнения: 1
3 г.водя дъщеря си в Кайсиева градина-близко ми е,учителката им е добра,и не на последно място-цената на курса е мнооооого добра.Като се съберат 3-4 курса цената хич не е без значение.Ако те заинтересува пиши,ще ти дам телефона.

# 2
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
А по каква система работи тази учителка?? В школа?? Или в училище?? По колко деца са в група??
Предварително благодаря   bouquet

# 3
  • Мнения: 2 960
Моята дъщеря ходи до преди два дни на школата Крег.Страшно съм доволна-обучението е 7 седмици ,-понеделник ,вторник ,сряда и петък -от 9 .30 до 12.20-много и хареса.

# 4
  • Мнения: 5 500
Фарос, за там са най-добрите препоръки, аз смятам да го запиша там, но от 6 г.

# 5
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
Фарос, за там са най-добрите препоръки, аз смятам да го запиша там, но от 6 г.
И аз май натам се ориентирах, освен че ми е близо и отзивите са добри.

От 6г.  обучението е изключително картинно, по скоро като игра.
Бях ходила преди две години да питам и ми показаха "учебниците" по които занимават децата. Не го записах, защото моя приятелка, която е учителка по англ. език в началният курса ми каза , че няма почти никакъв смисъл от толкова ранно обучение. Все пак е въпрос на лична преценка.
Моята дъщеря ходи до преди два дни на школата Крег.Страшно съм доволна-обучението е 7 седмици ,-понеделник ,вторник ,сряда и петък -от 9 .30 до 12.20-много и хареса.
Това летни курсове ли са?? Защото ми се струва много натоварващо ако е  през учебната година.

# 6
  • Мнения: 5 500
От 6г.  обучението е изключително картинно, по скоро като игра.
Бях ходила преди две години да питам и ми показаха "учебниците" по които занимават децата. Не го записах, защото моя приятелка, която е учителка по англ. език в началният курса ми каза , че няма почти никакъв смисъл от толкова ранно обучение. Все пак е въпрос на лична преценка.
Самата директорка препоръчва повече от 6 г, но ако родителите искат ранно обучение казва, че оптималната възраст е 6 г.

# 7
  • Мнения: 2 922
English Academy

В настоящия момент не мога да препоръчам никой друг във Варна, освен тях  Peace


# 8
  • Мнения: 2 960
 tais ,да това са летни курсове и освен ,че е много добро обучението ,е и много интересно bowuu
П.П.Разгледах и сайта даден от baby_doll  и също ми се стори добро предложение!!!

Общи условия

Активация на акаунт