Домашна козметика с/у купешка

  • 2 227
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 141
Домашно забърканата е по-добра от химията в купешката. Има една готина маска с бобово брашно, розмарин и розова вода, кожата става супер. Дори някъде из форума бях мернала, че точно тази маска е коментирана.

# 16
  • Габрово
  • Мнения: 240
Основно купешка, но от време на време си забърквам разни кашички в къщи. Обичам да си слагам етерични масла в домашните маски, слагам си в шампоана (капвам си в ръката 1-2 капки), а сега се чудя дали да си смеся и в купешкия нощен крем Crazy

# 17
  • Мнения: 4 447
Топлата вода няма да открия. Има доста качествена козметика,
плод на дългогодишен опит, разработки, проучвания и т.н.
Под домашна козметика бих сложила единствено маските
за лице и за коса, както и някой добавки към боди лосиона,
за по-гладка кожа (кафе). Всичко останало, което е сготвено
у дома някак не ми вдъхва доверие, а и който вярва че е по-добра
значи определено има какво още да понаучи  Peace

# 18
  • Мнения: 4 111
домашна    0 (0%)
купешка    11 (100%)

Гласувах.  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 4 447
домашна    0 (0%)
купешка    11 (100%)

Гласувах.  Mr. Green

Браво Peace

п.п. Много ти готин аватарЯ Peace

# 20
  • Мнения: 27 524
Купувам си я. Не от мързел, смятам я за по-добра  Peace

# 21
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Купена.
Привърженик съм и на натуралните продукти (плодове, зеленчуци, мед и т.н.), но само за вътрешна употреба. Смятям, че така са по-ефективни, отколкото намазани по лицето.

# 22
  • Мнения: 483
Купена.
Привърженик съм и на натуралните продукти (плодове, зеленчуци, мед и т.н.), но само за вътрешна употреба. Смятям, че така са по-ефективни, отколкото намазани по лицето.

И аз така  Peace

# 23
  • Мнения: 5 877
Домашна. И то малко.
Радвам се на чудесна кожа.
Р.S. Както е видно от аватара.

# 24
  • Мнения: 796
Аз изпозвам почти само  купешка. Но задължително си правя по веднъж в седмицата и някаква маска за лице. За моята мазна кожа няма нищо по хубаво от белтък с лимон...просто и лесно Simple Smile

# 25
  • Мнения: 3 695
харесвам и двата типа маски, но тъй като съм голям мързел ползвам предимно купешки  Laughing

# 26
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Каквото и мине през ръцете, си го плеска на лицето. Като готви - доматче в супата, доматче на лицето.

И аз правя така. Поне знам какво си слагам на лицето. Но кремове си купувам.

# 27
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Абе ползвам предимно купешка, но не съм видяла ефект, от домашната ефект има от 1 мазане, но изисква време.

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 5 020
Козметиката съм я свила до минимум.
Замествам каквото мога с натурални продукти или домашно приготвени такива...Предпочитам ги пред химията в готовата козметика.
Ползвам почти само: шампоан за коса - бебешки, сапун и паста за зъби /Билка -хомеоп./  Peace

# 29
  • София
  • Мнения: 357
Купена!

Общи условия

Активация на акаунт