Бременна на море

  • 4 000
  • 74
  •   1
Отговори
  • Мнения: 177
Здравейте,мами бременна съм в седмия месец и искам да ходя на море(което се намира на 300км. път) кажете ми има ли риск и какво да правя

# 1
  • Мнения: 9 814
Риск има винаги, независимо дали си на морето или не. Peace
Разходи се до морето. Пътувайте, когато е по-хладно и спирайте често за почивка.
Приятна ваканция и леко раждане!  bouquet

# 2
  • Мнения: 76
аз до осмия месец постоянно пътувах до моренцето,отивах връщах се и не съм имала никакви проблеми.приятна почивка

# 3
  • Мнения: 2 015
Бях точно в седми месец когато бяхме на море.Пази си корема да не изгори!Приятна почивка  bouquet!!!

# 4
  • Мнения: 200
Ти си бременна не си болна.Така че не виждам защо не.

Приятна почивка Peace

# 5
  • Мнения: 93
Ако ти се чувстваш добре не виждам защо не!
Наистина 300км. не са малко, но ще спирате по-често и всичко ще е наред.
Разходи се сега, че не се знае дали няма да пропуснете следващото лято. /а и да отидете то вече няма да е почивка 2 две е по-трудно/  bouquet

# 6
  • Мнения: 1 029
Не мисля, че има проблем, стига да се чувстваш добре и да нямаш проблемна бременност. Просто трбява да се пазиш повече и да не се излагаш много на слънце. Аз също ще ходя на море, живот и здраве, когато ще съм в 7-ми месец и лекарката ми каза, че няма никакъв проблем.
Приятно прекарване ти пожелавам!

# 7
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Ако се чувстваш добре-няма проблем

# 8
  • Мнения: 336
Риск има, но смятам, че ти най-добре можеш да прецениш как се чувстваш и ако всичко е наред няма проблем.

# 9
  • Мнения: 2 521
Ти си бременна не си болна.Така че не виждам защо не.

Приятна почивка Peace
Само стой повече под чадъра Peace

# 10
  • Мнения: 9 900
в осмия месец ходих, за три седмици. не съм плувала, защото не ми се търсеше подходящ бански за такова кратко време. размотавах се по плажа с някаква рокличка, киснех си краката във водата, ровихме с баткото из пясъка, седях под чадъра и се кефих на мах  Mr. Green самото пътуване не усетих да ми се отрази по никакъв начин, въпреки че съм била с контракции. Само трябва да си вдигаш някак удобно краката в колата, че отичат неприятно.

# 11
  • Мнения: 9 776
Преди две седмици някъде бях за малко на море /в края на седмия месец/. Пътуването не ми беше неприятно. Като отидохме там почти си стоях само в хотела или на басена на шезонг, но облечена и само си почивах /каквото си правя и в къщи между другото/. Разходките вечер малко ме озорваха. Ако нямаш проблемна бременност, няма проблем да пътуваш и да се разходиш до морето.

# 12
  • София
  • Мнения: 1 603
На този въпрос е по-добре ти да си отговориш - как се чустваш, понася ли ти продължителното возене в колата, налага ли се да лежиш по-дълго и т.н. По принцип няма проблем, стига да ти е удобно, докато пътуваш и да имаш възможност за чести пиш почивки.
М/у др. приятелка моя, преди няколко дни се върна от морето, бременна е в 7 месец.

# 13
  • Попово
  • Мнения: 687
пази шкембака, и пътувайте по хладното

# 14
  • Мнения: 344
Риск винаги има.Преценката е твоя.Ако се чувстваш добре HugА на по - малко км море няма ли?!Аз съм ходила веднъж след шест часа и само съм си мокрила краката до коленете, макар че нямам проблем , но това е въпрос на лична преценка.Не мисля , че морето е за една година и ще свърши , но  newsm09.
Правилно са ти казали , не си болна , а бременна , а това е доста по - различно и само по себе си доста ангажиращо и отговорно състояние. Но ти решаваш. newsm53

Общи условия

Активация на акаунт