Д-р Масларска в Токуда болница

  • 5 754
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 124
  Здравейте на всички настоящи и бъдещи мамчета Simple Smile! Имам въпрос относно д-р Масларска, която е в  неонатологично отделение в болница Токуда. Искам да си избера педиатър за бебчо, който ще се роди този месец, живот и здраве. Знаете ли дали може да се запишем на детска консултация при нея? Работи ли със Здравната каса, въпреки че май знам че отговора е "не"? Има ли майки, които си водят дечицата при нея, доволни ли сте? Дава ли си телефона да и звъним с въпроси? Въобще поема ли да следи детенцето(дори и с всичките му там ваксини и т.н.)- както би направил педиатър, при който сме записани по ЗК? Прави ли домашни посещения? Благодаря ви предварително Simple Smile

# 1
  • София
  • Мнения: 2 430
  Здравейте на всички настоящи и бъдещи мамчета Simple Smile! Имам въпрос относно д-р Масларска, която е в  неонатологично отделение в болница Токуда. Искам да си избера педиатър за бебчо, който ще се роди този месец, живот и здраве. Знаете ли дали може да се запишем на детска консултация при нея? Работи ли със Здравната каса, въпреки че май знам че отговора е "не"? Има ли майки, които си водят дечицата при нея, доволни ли сте? Дава ли си телефона да и звъним с въпроси? Въобще поема ли да следи детенцето(дори и с всичките му там ваксини и т.н.)- както би направил педиатър, при който сме записани по ЗК? Прави ли домашни посещения? Благодаря ви предварително Simple Smile
По-скоро ще прибегнеш до услугите на мъжа й Mr. Greenотколкото на нея!За пояснение,мъжът й Пламен Масларски е педиатър във Вита,а тя е НЕОНАТОЛОГ,грижи се за бебето ти докато си в болницата,след изписването си го поема педиатър

# 2
  • Мнения: 124
Съпругът - д-р Масларски- за него някакви отзиви, добър педиатър ли е? Поема ли да се грижи за бебето, всеки месец да се ходи на консултация при него ... и т.н.? Работи ли със ЗК?
А иначе при самата Масларска съм сигурна че съм виждала дечица на консултация в Токуда, но се чудех дали ходят постоянно при нея(на детска консултация) или е било нещо инцидентно... Защото на мен ми се струва много свястна и компетентна,дечицата я харесват, но само от кратък и страничен поглед, т.е. впечатлението ми не е достатъчно.

# 3
  • Мнения: 4 017
Ако бебето ти се роди в Токуда, ще имаш право на два безплатни прегледа, т.е те са включени в пакет БЕБЕ, в рамките на първия месец. След това една конустация - теглене, преглед, въпроси и отговори струва 30 лева.

Като цяло не мисля, че би се съгласила точно за товя вариант, мисля, че си има много работа в болницата с новородените бебоци - все пак е шеф на неонталогияга, а и се ангажира с разни социални дейности /пише статии, изнася лекции в у-ще за бременни и тн/

т.е  макар и формално, трябва да си избереш педиатър /по здравната каса/ , а нея можеш да посещаваш до края на първата година на детето /така ми бяха казали на мен/

# 4
  • Мнения: 124
Благодаря ви момичета Simple Smile ! Така и предполагах- че е подобно положението.

Общи условия

Активация на акаунт