През настъпващите АВГУСТовски дни, мама ще се ощастливи

  • 13 230
  • 287
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 2
Да де и аз, но там не намерих Отчаяни съпруги нито Кадифената мафия Simple Smile

отчаяни съпруги имаше май newsm78
а от мафиата само 6-7 епизода и повече не качиха
свали си Калифорникейшън с девид духовни-мн е як Simple Smile

# 256
  • Мнения: 31
Е и на мен отчаяните съпруги ми е любим и Секса и Града също.
Ама в лицето приличам вече на пита очите ми само цепки се виждат така съм се подула и стните ми са се обърнали.
Много ме досмеша на бебка на Котката Марта уникална спи си душичата и пет пари не дава.Само така пък и тая акушерка взела да я клати..... Mr. Green
shiiila
от изпробвани източници знам че гармастана деиства много добре на разранени зърна след като кърмиш ги остави да постоят на въздух и си ги намажи с това кремче може и Лансинокс да си вземеш.Остави го тоя на авент и не ги мии със сапун а само с водиччка за една седмица ще мине.Стискам палци да се оправиш бързо и да се кърмите успешно но не се отказваи.Виж как поставяш бебка на гърдата и по точно как суче че от това идва разраняването.Успех знам че е лесно отстрани но ти си маика герои едно кърмене ли ще те уплаши... Hug

# 257
  • Мнения: 207
Да де и аз, но там не намерих Отчаяни съпруги нито Кадифената мафия Simple Smile

Havga, ето тук www.DMCA-removal-from-Google има Отчаяни съпруги, но не знам дали са всички серии, защото почти не съм гледала

shiiila и на мен ми казаха, че Гармастан бил много добър, та пробвай, ако искаш пробвай. Аз вече съм си купила и ще си го взема за болницата

# 258
  • Мнения: 1 266
пак вьпросче кьм кьм Марта Embarassed, какво ще кажеш за този крем лаксинокс или нещо от сортА за гьрдите, че тоя авент нещо ooooh! благодаря ти отново Hug

Само Лансинох, че е 100% ланолин и нищо друго. Можеш и да не отмиваш. Иначе си прави въздушни бани на гърдите - демек, разхождай се по цици  Mr. Green

В замунда-та има всички серии на "Анатомията на Грей", ама може пък само на мен да ми е интересна. Аз и "Лост" обичам, още не съм изгледала последния сезон.

Последна редакция: вт, 05 авг 2008, 18:32 от Котката Марта

# 259
  • Лондон
  • Мнения: 56
Асе, петък ше е, ма жено малка – нали са разбрахми... Нема кво да се мотаме повече като глуи кучки из зелен кукурузляк!  Naughty Викам кат стане сенкя да муунем по един-два кекса като лазарски мореник на сбор, да са наглъфаме с босилек като бибе с дуди и да ги вадими дзверовете без много да са чеплезят. Петъка кат го отнесем като свини – баберка и после в събота - кеф на буци! И те така те...

# 260
  • Мнения: 2
Асе, петък ше е, ма жено малка – нали са разбрахми... Нема кво да се мотаме повече като глуи кучки из зелен кукурузляк!  Naughty Викам кат стане сенкя да муунем по един-два кекса като лазарски мореник на сбор, да са наглъфаме с босилек като бибе с дуди и да ги вадими дзверовете без много да са чеплезят. Петъка кат го отнесем като свини – баберка и после в събота - кеф на буци! И те така те...

 Joy Joy Joy hahaha hahaha hahaha Mr. Green Mr. Green Mr. Green
МУАХАХАХАХАХАХХАХАХАААХХАХАХАХА

присъединявам се Mr. Green

# 261
  • Мнения: 207
Асе, петък ше е, ма жено малка – нали са разбрахми... Нема кво да се мотаме повече като глуи кучки из зелен кукурузляк!  Naughty Викам кат стане сенкя да муунем по един-два кекса като лазарски мореник на сбор, да са наглъфаме с босилек като бибе с дуди и да ги вадими дзверовете без много да са чеплезят. Петъка кат го отнесем като свини – баберка и после в събота - кеф на буци! И те така те...

 rotfImao  rotfImbo  rotfImao

# 262
  • ....от ляво до десния завой...
  • Мнения: 273
Привет от мен, мамички, Hug
Наминавам само да ви кажа, че след около час тръгвам за Варна и утре сутрин живот и здраве в 7 часа с бодра стъпка и добро настроение - ходом марш в родилното на АГ- Варна ВИП! Grinning
До обяд живот и здраве трябва да съм мама и щъркела да прелети през форума и да ви осветли по въпросите какво съм родила, колко е дълго, колко тежи, говори ли Wink и разбира се как съм аз. Peace
Стискайте палци, аз вярвам че всичко ще е наред и нямам притеснения! fingerscrossed
Поздрави на всички и хубава вечер!   Flowers Four Leaf Clover
Hug

# 263
  • Мнения: 12
Асе, петък ше е, ма жено малка – нали са разбрахми... Нема кво да се мотаме повече като глуи кучки из зелен кукурузляк!  Naughty Викам кат стане сенкя да муунем по един-два кекса като лазарски мореник на сбор, да са наглъфаме с босилек като бибе с дуди и да ги вадими дзверовете без много да са чеплезят. Петъка кат го отнесем като свини – баберка и после в събота - кеф на буци! И те така те...
  Е,няма такъв пост Joy Joy Joy Joy!

 Моята майка е от този край,смях се с глас и на това,което пусна Асето и сега!Ея smile3501 smile3501 smile3501

 П.П.Все забравям да кажа,че преди три години си мажех зърната с един български мехлем-Благ вазелин се казваше,а преди години известен с латинското си име Dulce,aма не знам сега дали го има още, newsm78много добър ефект имаше от него!

 Синдарелка,успех утре мила,всичко ще е по вода Peace

Гитсето и тя сигурно стяга багажа,с теб сме да знаещ,чакаме го тоя Влади да стане вече роден newsm10

# 264
  • Мнения: 7
успех на Синдарелка, и стискам палци мила Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed
благодаря ви за експресните отговори Hug

# 265
ЕЯ евала  Joy такъв смях му ударих че корема още се подмята   Joy

Много леко раждане на Синдарела!

За ЛАНСИНОХ и аз само хубави неща чувам, че е най-добрия. Него най-горещо го препоръчват.

# 266
  • Мнения: 702
Успех на Синдарела утре с нетърпение ще чакаме хубавата вест!

# 267
  • Мнения: 3 413
Успех на Синдарелка утре!  Grinning

# 268
  • Мнения: 2
Успех утре,sindarella!!!
Желая ти най-прекрасната среща с бебчето!!! newsm10 То може милото направо със съдийска тога да излезне от корема на мама,с тия дела до последно! smile3503 Стискаме ви палци и чакаме вести!!! fingerscrossed
bobito, дано майчето ти бързо да оздравява, че внучето всеки момент може да се появи!
А ако знаете какъв номер си скроих-с целия си акъл си сдъвках Малтофера на гладно (уж не бях гладна де ...) и сега ми е много кофти на стомаха...боли ме,много е гадно... smile3511

# 269
  • Мнения: 202
 sindarella ,гице-знаете си за утре, нали? sohappyс вас сме!
Мен във вторник ще ми вземат последно кръв и урина за изследване-чудна логика, е ако хемоглобина ми е много паднал, интересно с колко време разполагам да го вдигна, преди да родя??? devil
Коте-и аз съм голяма фенка на "Анатомията на Грей"  superuu

Общи условия

Активация на акаунт