Семейството ми се разпада!

  • 8 190
  • 39
  •   1
Отговори
# 30
Благодаря на всички ви за отговорите и съветите!За сега взех решението за известно време да не живеем заедно.Отседнах в моя приятелка с детето и помолих мъжа си да си помислим ,останали сами със себе си какво иска всеки от нас от живота, от другия и от самия себе си.Той ми каза, че ако веднъж напусна тази къща повече никога няма да се върна, но аз с риск да стана точно така съм решена поне за седмица да сме разделени.Искам да помисля трезво, насаме и на малко спокойствие.Толкова е хубаво тук-спокойно,без скандали и нерви, не се усеща онова напрежение, което в къщи витае из въздуха.Струва ми се , че и детето е по-спокойно.Мисля , че ми трабват още малко сили и ще се оправя сама, сам сама в живота.Не съм сигурна, че мога да продължа  и подпомогна нашата връзка,не съм сигурна ,че искам да сме пак семейство......Ще видим какво ще стане!

# 31
  • Мнения: 2 471
самсама дано си взела правилното решение.

# 32
  • Мнения: 387
самсама успех ти пожелавам... и въпреки че съм по-малка мисля да ти кажа : НЯМА ЧОВЕК, КОЙТО ДА СЕ Е ОПИТАЛ ДА СЕ СПРАВИ САМ И ДА НЕ Е УСПЯЛ...има и таквиа които ен успяват, но не защото не могат, а защото не искат... и ние сме се разделяли... и когато видяхме че можем и един без друг да се оправяме, тогава наистина осъзнахме, че всъщност не искаме един без друг...
и тогава, когато аз се изнесох от при него му казах, че на една връзка не са и нужни усилия за да живее, а любов...защото до тогава се мъчехме...сега не ни трябва нищо, освен да сме заедно...

наистина ти пожелавам много сили и желания....и постигнеш това към което се стремиш, а ти най-добре знаеш какво е то
Simple SmileSimple SmileSimple Smile Hug Hug Hug

# 33
  • Мнения: 410
самсама-радвам се,че си взела някакво решение,а не си оставила нещата така да се влекат по старому.поживей така,размисли и прецени какво ще е найшдобре-да се съберете и да се обичате пак както преди без скандали,или всеки по пътя си!успех.много малко жени се решават да направят крачката както ти! Peace Hug

# 34
  • Мнения: 4 380
Цитат
Ксения

Защо първо не изгониш или напуснеш твоя си мъж, пък после да даваш акъл на другите? Щом мъжът ти е толкова прост защо го търпиш? Хайде, като си толкова ербап направо му събирай куфарите и ги хвърляй през балкона! Направо обръщай новастраница и се похвали после как е.

О, ти да не мислиш, че не го направих? hahaha Не познаваш ксения. Багажчето сам си го събира и срока му е до края на месеца защото ще бъде изхвърлен с полиция в противен случай. Лично ще ти се похваля после как е. Но мога да почна още от сега. Laughing Ако съжалявам за нещо, то е че не обърнах страницата много по-рано. До сега да съм забравила. От няколко години всяко лято стигам до изхвърляне на багажчето и до сега му се разминаваше, но не и този път. Всичко си има край и компромисите също. Ако има свръхтърпелива жена, това е българката и аз за съжаление не съм изключение.

Цитат
Той ми каза, че ако веднъж напусна тази къща повече никога няма да се върна,

Сасама, този твоят бие къде-къде по наглост и безочие моя. Shocked Ще ми поставя подобни ултиматуми, ама не знае с кого си има работа.  Naughty Грешка че си напуснала сама! ooooh! Мухльовците сами си събират багажчето без чужда помощ. Да им дойде акъла. Ако е останало още какво да идва. Crossing Arms

# 35
  • София
  • Мнения: 62 595
Поне ми става ясно защо мислиш по този начин. Е, късмет ти желая, щом вече си го решила и си го направила!  Peace

# 36
  • Мнения: 1 329
Поздравявам те за решението. Щом си го направила, значи е правилно. Едно дете не заслужава да живее в скандали само за да е с двамата си родители. И една жена не заслужава мъжа и да не и обръща внимание с години.
Дори и да останеш, той никога няма да се промени, дори и да се промени ще е за кратко, но по-добре сега отколкото след 5 години терзания.

# 37
  • sf
  • Мнения: 10 125
Пожелавам ти добър край за всички, независимо по какъв начин.
Ние с моя съпруг бяхме в подобна ситуация преди години- живяхме разделени два месеца, като тази раздяла помогна и на двама ни да осъзнаем какво значим един за друг.
Дано и при вас се нареедят нещата

# 38
  • Мнения: 3 641
Аз пък правя евала на Ксения,че не се крие като много други ами си казва как стоят нещата при нея   bouquet Много нямаме смелоста да си признаем, още по-малкото да вземем решение и все отлагаме.
На авторкат аи пожелавам да се погрижи за себе си, хубавите неща в живота може тепърва да ти предстоят. Бъди с този, които те прави щастлива, а не където чувстваш празнота. Има право да бъсеш обичана, желана итова да ти се показва ежедневно, дано да срещнеш човека, които ще те направи такава Hug

# 39
  • Мнения: 206
самсама успех ти пожелавам... и въпреки че съм по-малка мисля да ти кажа : НЯМА ЧОВЕК, КОЙТО ДА СЕ Е ОПИТАЛ ДА СЕ СПРАВИ САМ И ДА НЕ Е УСПЯЛ...има и таквиа които ен успяват, но не защото не могат, а защото не искат... и ние сме се разделяли... и когато видяхме че можем и един без друг да се оправяме, тогава наистина осъзнахме, че всъщност не искаме един без друг...
и тогава, когато аз се изнесох от при него му казах, че на една връзка не са и нужни усилия за да живее, а любов...защото до тогава се мъчехме...сега не ни трябва нищо, освен да сме заедно...

наистина ти пожелавам много сили и желания....и постигнеш това към което се стремиш, а ти най-добре знаеш какво е то
Simple SmileSimple SmileSimple Smile Hug Hug Hug

Искрено те поздравявам за точните, задълбочени (няма да кажа мъдри, защото не ти отива) и доста израстнали мисли. Впечатлена съм! Имам предвид възрастта ти. Не го казвам с лошо чувство...
Към авторката на темата: правилно си постъпила засега. По моему. За после сама по себе си ще разбереш, но тук момичетата са ти дали много хубави, макар и остри съвети.

Общи условия

Активация на акаунт