И пак за кучетата на детските площадки.

  • 2 752
  • 48
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 130
Изобщо колко сме нахални ние майките и нашите невъзпитани, любопитни деца да си позволяваме да ходим по ДЕТСКИТЕ ГРАДИНКИ и да безспокоим кучетата- домни и бездомни! Не е за вярване! Но тази тема е толкова стара. Имаше и нахапани дечица и пак мерки не се взеха, какво да правим ние освен ад си чешем езиците и да се препиряме с кучкарите, които не могат да разберат, че - нямаме нищо против животинките стига да не са около децата ни- в градинките, а ако са там да са с наморници и каишки, а бездомните- за тях държавата има грижата!

# 31
  • София
  • Мнения: 2 296
нямаме нищо против животинките стига да не са около децата ни- в градинките, а ако са там да са с наморници и каишки, а бездомните- за тях държавата има грижата!
newsm10 Чудесно обощение!
Радвам се,че има други хора,мислещи като мен и че не са малко.И наистина мисля,че децата трябва да са приоритет за обществото пред домашните и бездомните любимци!
Благодаря на всички споделили мнението си по темата!  bouquet

# 32
# 33
  • София
  • Мнения: 2 952
Аз съм съгласна с това площадките да са разграничени на такива за кучета и такива за деца. И без това често това е факт и живеещите наблизо знаят кой и къде ходи. Дано пловдивските кучета скоро да си имат "полигон", за да може ходещите там кучета, да не посещават площадките за деца. Пък в Сф, може да ни огрее, но няма вече да касае моите деца  Mr. Green

# 34
  • Мнения: 386
Хората си негодуват, оплакват  #Cussing out общината си стои безучастно и безотговорно е оставила всичкло на произвола.. В София градинките и парковете са В МНОГО ПЛАЧЕВНО СЪСТОЯНИЕ, МНОГО ЗЛЕ (само в центъра са излъскани)   и така си стоят и рушат и децата си ходят, настъпват и по някога лапат кучешките изпражнения и никой не го брига за каква мизерия става на въпрос.  Никой никого не глобява,  никой не е отговорен, няма ред И КУЛТУРА...

Последна редакция: чт, 07 авг 2008, 23:04 от marinare

# 35
  • Мнения: 130
 Peace ЗА кучешките площадки! Евалата на кмета на Пловдив!

# 36
  • Мнения: 386
И ние искаме такъв кмет.  Crossing Arms Скоро бях в Кърджали и съм много впечатлена от вида на паркове,градинки детски съоражения а хората имат култура не си изхвърлят боклуците по улиците и не си изхождат кучетата по детските площадки. Общината си беше свършила безупречно работата, на съответните места видях табели за кучета, които очевидно се спазваха.....

# 37
  • София
  • Мнения: 8 932
Peace ЗА кучешките площадки! Евалата на кмета на Пловдив!
Само да видим кога ще се осъществи тази хубава идея.

# 38
  • Мнения: 47 981
Там поне има такава идея, а тука и толкова няма.София- европейска столица...а може би не... Tired

# 39
  • Мнения: 130
Там поне има такава идея, а тука и толкова няма.София- европейска столица...а може би не... Tired
То като се замислиш реално детски площадки няма пък какво остава за кучешки да се правят. Мечтаем си ние...

# 40
  • Мнения: 386
Верно няма детски площадки, а някаква свинщина със стърчащи ръждиви железа, люлки и пързалки от началото на комунизма и кучешки изпражнения около тях. Направо ме е гнус да си заведа детето в градинката и в  междублоковите пространства,  за "Света Троица" става дума ОБЩИНА ИЛИНДЕН...И на това му викат хубав квартал.... Положението е ТРАГИЧНО!

# 41
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Много лесно би се решил въпроса, ако се оградят площадките или поне пясъчниците ...  ако бъдем честни, котенцата повече обичат пясъчниците от кучетата

# 42
  • Мнения: 47 981
Във Варна видях ДГ със покрити с найлони пясъчници, затиснати с камъни.Чудесно решение, дори и за градинките!И почти не изисква средства.

# 43
  • Мнения: 9 814
Във Варна видях ДГ със покрити с найлони пясъчници, затиснати с камъни.Чудесно решение, дори и за градинките!И почти не изисква средства.

Само ми е интересно кой ще закрива с найлон пясъчника на площадката пред блока.

# 44
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Във Варна видях ДГ със покрити с найлони пясъчници, затиснати с камъни.Чудесно решение, дори и за градинките!И почти не изисква средства.

Само ми е интересно кой ще закрива с найлон пясъчника на площадката пред блока.

Ти ?

Общи условия

Активация на акаунт