плодовете-кои ДА и кои НЕ за- най малките

  • 495
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 178
Синът ми е на 4м. и 18д.Кърмя го и от няколко дена започнахме със зеленчуковите пюрета.Това което ме интересува е какви плодове мога да му давам(под формата на сокче или в кисел) Досега сме пробвали моркови, ябълки,пъпеш,диня.Много се колебая дали може да се дават праскови,кайсии,грозде тъй като в някои книги пише че могат да предизвикат алергия,а в други ,че може да се дават.Моля посъветвайте ме.Предварително ви благодаря. Hug[/email]

# 1
  • София
  • Мнения: 1 546
Най добре си питай в темата за захранване. Или просто потърси отговорите на майките там, има много добре и подробно описано всичко за захранването.
Но си мисля, че като сте на кърма няма за къде толкова да бързаш, особено пък с плодовете. Peace

# 2
  • Мнения: 178
Благодаря ти.Моето бебе също се казва Костадин Wink

# 3
  • Мнения: 155
   Ами аз вече дадох на бебка пасирана прасковка. Heart Eyes И ние сега се захранваме, ама ако кърмех не бих я захранила ПОНЕ ДО ШЕСТИЯ МЕСЕЦ Rolling Eyes. Ти си знаеш най-добре защо го правиш. Каквото и да решиш, ти си мама на твоето бебе и знаеш кое е най-добро за него. Само се научи да го слушаш! Не карай бебо да яде или пие нещо, само защото другите го правят! Peace Hug

Общи условия

Активация на акаунт