Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 4 авг. 2008, 08:10 ч.

Първи пюрета

• 446
  • 2
  •   1
Отговори
Моля,ако знаете рецепти за зеленчукови пюрета(освен картофеното) кажете някоя.Синът ми е на 4м.Кърмя го, но вероятно не му достига само кърма защото все е гладен и търси да суче. smile3504

# 1
На твое място бих му давала да суче на поискване. Ако по някаква причина се наложи дохранване с АМ, също.
На тази възраст е нормално да те търси често.  Синът ти още е малък за захранване, изчакай да стане поне на 5 навършени месеца (аз захраних на 6 м).
Рецепти има в Библиотеката. По-нататък като захраниш, можеш да му правиш пюрета от тиква, морков, тиквичка, броколи, грах, спанак, карфиол

# 2
На твое място бих му давала да суче на поискване. Ако по някаква причина се наложи дохранване с АМ, също.
На тази възраст е нормално да те търси често.  Синът ти още е малък за захранване, изчакай да стане поне на 5 навършени месеца (аз захраних на 6 м).
Рецепти има в Библиотеката. По-нататък като захраниш, можеш да му правиш пюрета от тиква, морков, тиквичка, броколи, грах, спанак, карфиол
Абсолютно съм съгласна! Peace

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт