Изгорена коса при обезцветяване

  • 10 560
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 199
На мен фризьорка ми бе6е причинила абсолютно същото и тогава не ми остана друго освен подстригването бях с един сантиметар коса, ужас. Представям си какво ти е. Дано някой препарат ти помогне

# 16
  • Мнения: 4 496
Според мен по-добре се ориентирай към темите за Тайната на дългата коса... Peace

Там не можем да помогнем на изгорялата коса. Rolling Eyes Tired

# 17
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Там не можем да помогнем на изгорялата коса. Rolling Eyes Tired

то за изгорената ясно...за останалата коса да се погрижи... Crazy

# 18
  • Мнения: 120
здравейте,

моля ви споделете как сте се справили с коса скоято при обезцветяване на корените ( в моя случай с обезцветител на BES и стоене около 40-50 мин) косата е толкова унищожена, че в банята приизмиването на обезцветителя, косата е като стопена и пада на кичури в определени сектори и е доста увредена?  Мисля си да отида за мнение в салон където знам че имат продукти na Paul Mitchel...

съвети?

40-50мин  може би час...   за повече от 30-35 мин.  резултатите са напълно предвидими без значение дали е с блондор за 2 или 200лв

# 19
  • Мнения: 1 941
Не искам да насаждам възгледите си, обаче като бивша блондинка не мога да се въздържа. Защо по дяволите си го причинявате?! Сигурно е много подтискащо да ти изгори до такава степен косата. А, като гледам и при фризьорите няма никакви гаранции. Затова мацки развявайте естествени гриви, чувството е прекрасно!

# 20
  • Варна
  • Мнения: 3 415
.... Защо по дяволите си го причинявате?! Сигурно е много подтискащо да ти изгори до такава степен косата. ....

Със сигурност е много подтискащо... Mr. Green а защо си го причиняваме ли...аз лично си го причиних преди 2 години...направих се руса и страшно много се харесах...сега съм тъмно кестенява и пак много се харесвам...обмислям кичури...та отговора ми е: за да сме красиви  Crazy  bouquet ... а аз лично не съм привърженичка на естествения цвят на косата...какъвто и да е той...без да искам да обиждам никого...въпрос на вкус  Peace

# 21
  • Мнения: 45
за съжаление изгарянето,вече е факт,не може да се помогне.
За да не се получи това,предварително се обмислят нещата.
При обезцветяването е много важно качеството на блондора,но и оксиданта който се използва.
В повечето случаи фризьорите или вие използвате 12% оксид.крем,това е най-силният вариант,процесът е по-бърз и вероятността от лоши последици също.Но когато се използва дори 6% оксидант,косата също се обезцветява,по-бавно,но по-сигурно.
Аз съм перлено-руса от 10 години,и до този момент не съм имала такъв проблем.
Просто правилна технология и качествени продукти преди и след.
Просто е !

# 22
  • Мнения: 1 731
 #Crazy #Crazy Ужас.Освен да чакаш да израстне ,друго незнам какво да те посъветвам ,а дотогава ползвай маски поне да не окапе и това ,което е останало. #Crazy Аз затова ще си ходя брюнетка,поне е по-малко стресиращо . newsm78

# 23
  • Мнения: 2 388
Но 40 - 50 минути с обезцветител - това даже не мога и да си го представя! #Crazy

Като се правех руса, редовно стоях по толкова минути. Нищо ми нямаше, ама моята косица издържа на всичко. Simple Smile

Иначе по темата - маски, правилно използване на точната боя за твоята коса.
И най - добре, при такива процедури на фризьор. Затова са тези хорица в крайна сметка.

# 24
  • Мнения: 4 435
Но 40 - 50 минути с обезцветител - това даже не мога и да си го представя! #Crazy

Като се правех руса, редовно стоях по толкова минути. Нищо ми нямаше, ама моята косица издържа на всичко. Simple Smile

И най - добре, при такива процедури на фризьор. Затова са тези хорица в крайна сметка.


Аз също като бях болндинка,като обезцветявах корени съм седяла и по повече от това време,но и при фризьор ,който си знае работата.

# 25
  • Мнения: 97
Eх, ама как нападнахте момичето ... в домашни условия или не, стига и тази "награда", че няма коса - друг път ще мисли преди да прави такива неща. Някой ако знае лек за изгоряла коса нека го сподели.
Аз знам един  - ножица  Whistling
Експериментирала съм много с косата си, с цветовете най-много ooooh!, и  тя сега ми го връща тъпкано...

# 26
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Някой ако знае лек за изгоряла коса нека го сподели.
Аз знам един  - ножица  Whistling

мисля, че знаеш най-ефикасния лек... Crazy за жалост само това помага... Rolling Eyes

# 27
  • Мнения: 544
Някой ако знае лек за изгоряла коса нека го сподели.
Аз знам един  - ножица  Whistling

мисля, че знаеш най-ефикасния лек... Crazy за жалост само това помага... Rolling Eyes

и аз съм на това мнение. колкото и да ти е жал за косата, тя вече е изгоряла и по-добре с къса  коса, от колкото дълга и суха като слама

# 28
  • Мнения: 45
Ако косата е изгоряла не само по-дължините,но и близо до основата  все ще останат изстънели и късащи се места въпреки подстригването.То ще освежи при всички случаи,но използвай задължително маски без отмиване,те са по силни и ще хидратират и омазнят малко косъма,за да не изглежда пършив.
Ползвай качествени професионални продукти за да подхраниш и подсилиш растежа.

Общи условия

Активация на акаунт