Какво сухо мляко за готвене(на 1г)?

  • 3 538
  • 9
  •   1
Отговори
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 342
Въобще има ли такова, т.е. да е добро и да се вари? Емма е на АМ "Нестле Джуниър 1+"(1-ва кут.) и нямам намерение да го махам, но за разни кремове и тем подобни би било добре да имам алтернатива на кравето мляко. Знам, че в ДК готвят със сухо мляко и Емма няма проблем с него, но какво е.... newsm78 ?

Пусках и Гугъл, и търсачката на БГ-мама, но не намерих необходимото инфо

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
Няма такова.Можеш да го добавяш след като поистине кремчето.

# 2
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 342
Няма такова.Можеш да го добавяш след като поистине кремчето.

Няма сухо мляко, което може да се вари(не АМ)? Бря, все си мислех, че има  newsm78. Иначе, като поизстине крема или което и да било и АМ мога да си слагам, друго не ми трябва. Просто има някои "засукани" рецепти с мляко(не само кремове) и ми се щеше да има опция за малък човек. В кухнята(държавната) със сигурност са със сухо мляко, но не знам какво. Все си мисля, че не го добавят на края  newsm78

Последна редакция: пн, 04 авг 2008, 15:23 от Гита Ог

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
Съжалявам.Помислих че става въпрос за АМ.Мисля,че има такова на Нестле/NIDO-или нещо подобно май се казваше/.

# 4
  • Мнения: 4 017
 И мен ме интересува този въпрос, още повече, че педиатърката, която гостува при Иван Зведев, е показвала рецепти за кисел  и грис (и то за бебета около 6-7месеца) именно със сухо мляко, което се кипва, а не с АМ, което се добава после.  newsm7

# 5
  • Мнения: 324
За голямата ми дъщеря съм ползвала Нидо на Нестле. Сигурна съм, че го кипвах, въпреки, че май може да се приготвя и без варене  newsm78
Щом няма проблем с кухнята едва ли има значение какво точно ще е млякото.

# 6
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 342
И мен ме интересува този въпрос, още повече, че педиатърката, която гостува при Иван Зведев, е показвала рецепти за кисел  и грис (и то за бебета около 6-7месеца) именно със сухо мляко, което се кипва, а не с АМ, което се добава после.  newsm7

Когато аз я гледах(не знам какво готвеше) определено каза, че кипва АМ. Как ли да не й повярвам, че така се прави  Crazy

....
Щом няма проблем с кухнята едва ли има значение какво точно ще е млякото.

Въпроса е да не купя нещо, което не се вари, не става за малки деца и т.н. Сухо мляко не съм купувала до сега и идея нямам какво има на пазара.

# 7
  • Мнения: 27 524
НИДО може да ползваш. Няма нужда от варене, да, но не е проблем да си го ползваш за кремове и готвене  Peace

# 8
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 342
НИДО може да ползваш. Няма нужда от варене, да, но не е проблем да си го ползваш за кремове и готвене  Peace

Мерсаж

# 9
  • Мнения: 741
Нидо и аз ползвам специално за кремчетата

Общи условия

Активация на акаунт