Някой ползвал ли е маска за коса и лосион на марката Миосотис?

  • 34 549
  • 74
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 292
На мен червената маска не ми харесва особено, но предвид добрите отзиви, явно просто не е подходяща за косата ми.  Rolling Eyes

# 31
  • Мнения: 30
Според мен всичко си зависи от скалпа и кожата. Аз лично съм доволна като ефект от червената кутия на миосотис, но за съжаление ми направи страшен пърхут , от който се опитавам да се отърва после със седмици , затова ми се наложи да я поспра за малко. Сега си я правя веднъж-два пъти в месеца. Косата ми много цъфти и капе , но това е може би защото е филирана, а съм чувала че когато ти филират косата, тя е по-склонна към цъфтене....  Thinking

# 32
  • Мнения: 92
Според мен всичко си зависи от скалпа и кожата. Аз лично съм доволна като ефект от червената кутия на миосотис, но за съжаление ми направи страшен пърхут , от който се опитавам да се отърва после със седмици , затова ми се наложи да я поспра за малко. Сега си я правя веднъж-два пъти в месеца. Косата ми много цъфти и капе , но това е може би защото е филирана, а съм чувала че когато ти филират косата, тя е по-склонна към цъфтене....  Thinking

И моята много цъвти но фризиорката сега така ме офука че не виждам да има цъвтежи! От време на време ми пада косата защото с тези бои доста съм я изтощила и мисля малко да я оставя да си почине и да я подхраня с такава маска! За пърхот не мога да кажа че имам но сега от шампоана на тео апоматерапи 2в1 този лилавия много пърхот ми излезна и то много учудващо защото и преди съм го ползвала и не е имало такива проблеми! И все пак ви благодаря за отговорите и съветите!!!! Майка ми казва да си търкам корените на косата с лук но много ще мирише и се чъдя какво да напрява по напред newsm78

# 33
  • Мнения: 3 314
ползвала съм червената маска - доволна бях  Peace
други продукти с тази марка не съм виждала

# 34
  • Мнения: 30
За пърхута може да използваш шампоана Selsun, продават го само по аптеките в три разфасовки. Цената му е 11лв , но наистина на мен лично само той ми помага !!!

# 35
  • Мнения: 1 258
ползвала съм червената маска - доволна бях  Peace
други продукти с тази марка не съм виждала

И  аз така.Само червената.Но ми казаха че имало и жълта маска за коса с мед и нещо друго. newsm78Но нея не съм я виждала.

# 36
  • Мнения: 92
За пърхута може да използваш шампоана Selsun, продават го само по аптеките в три разфасовки. Цената му е 11лв , но наистина на мен лично само той ми помага !!!

Чувала съм и за Низорал! Но не знам дали помага!

# 37
  • под дъгата
  • Мнения: 630
Имам тази с мед, не е лоша.

# 38
  • Мнения: 231
Много зависи от косата, моята е много суха и червената ми понася по добре от тази с мед, но аз сменям маските постоянно.... може би трябва да стоя по-дълго с маска за по-интензивен ефект, а аз само за 10 мин. макс. я оставям Thinking

# 39
  • Мнения: 1 258
mucunkata_87 ,Низорал шампоан не помага много.Баща ми и сестра ми са с ужасен неизлечим пърхот.Купуват си шампоан против пърхот и слагат вътре 2 счукани  хапчета Низорал.Миха се около 2месеца и сега нямат проблем Peace

# 40
  • На ръба..
  • Мнения: 2 115
Бях чула в едно предаване, че към нормален шампоан ако се прибави 1-2 таблетки аспирин, шампоана действа против пърхут, но трябва минимум 15 мин да стиош, преди да го изплакнеш. Не съм го пробвала, просто споделям.

# 41
  • Мнения: 1 258
Имам тази с мед, не е лоша.

Можеш ли да ми дадеш малко инфо за нея?За какъв вид коса е?И с мед и какво е? newsm78

# 42
  • под дъгата
  • Мнения: 630
Пише, че е с мед, поне това, което е на български, другото е на италиански - език, който не разбирам. Предназначена за възстановяване на изтощени и отслабени коси в следствие на слънце, вятър, смог и др. Косата ми е суха, по принцип, и почти не се омазнява. От маската, обаче, още на третия ден я усещам "на клечки" - нещо, което преди никога не ми се беше случвало. Започнах да слагам доста по-малко и нещата се получиха. Ползвам я 2 пъти месечно.

# 43
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
В момента ползвам тази червената и за сега съм доволна.

# 44
  • Мнения: 43
Червената маска е е много добра  newsm74
тази с мед не е нещо особено

Общи условия

Активация на акаунт