На 10 месеца - 23 кг

  • 6 763
  • 108
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 821
Героят от първия пост не го мисля, щом в момента е слаб Mr. Green...Какво ли е било на майката, верно Whistling....
Но това....
При нашия педиатър водеха бебе, което на 3 м. тежеше 11 кг.
Родило се е 4850 гр.
Племенника ми беше 15 кг. на 1 г., роди се 3650 гр.
А тази година на морето се запознахме с едно семейство, чиито размери бяха наистина внушителни- майката и бащата над 100-а кг., малкото дете на 4 кг /момиче/ беше 27 кг., голямото /момче/ на 8 г. 56 кг.
Ужас! Направо е плачевно. И нездравословно Naughty

# 31
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 314
И аз да кажа: ЛЕЛЕЕ!

Моето на 4 г. и нещо още не е стигнало тези заветни килограми!

# 32
  • Мнения: 3 018
Ние на 6 месеца сме 9.500 кг на кърма.  Embarassed Май има едногодишни деца с това тегло, ама 23 кг надали ще стигнем.  #Crazy

# 33
  • Мнения: 9 814
Блонди,горката ти баба,как изобщо е оцеляла!

Никъде не пише, че майка му е баба на Блонди (или поне аз не видях такова нещо)

Четете внимателно!
Майката на Блонди се е родила 5900 и баба й е била в болница 3 м.

# 34
  • Мнения: 2 807
Аз не знам/познавам такива случаи.

Като знам обаче, че Дани е на 5 години и тежи 22 килограма, трудно бих си представила бебе на 10 месеца 23 кг..

# 35
  • Мнения: 1 586
Той и моят е едричък ама 23кг. на 10 м........... Shocked Crazy леле мале

# 36
  • Мнения: 27 524
Малко извън темата, но тази година на морето ми направи впечатление, че поне половината деца /от бебета до 10тина годишни/ са с наднорменто тегло и приличат повече на сумистчета, отколкото на милинки мъничета/. Моите два глиста ярко контрастираха на плажа.

 Joy

Да, и аз го забелязвам масово, независими от мястото и държавата. И моят е глист сравнен с тях  Laughing

Героят от снимката сега тежи около 90кг, не знам точно, но е много висок. Цялата им рода е огромна - високи, едри, той е най-слабият. И трите деца са се раждали около 6-те кг  Crazy

# 37
  • Мнения: 756
леле това няма ли си някакво нучно обяснение или трябва да е феномен. Огромно е това дете , добре че сега е с нормално тегло.

# 38
  • Мнения: 47 956
Майки с диабет например раждат огромни бебета.
Моите бебета бяха доста големи и ме изследваха многократно, но нямах дори и гестационен диабет.
Това за теглото при раждането. Сега вече за грешките при храненето след това...

# 39
  • София
  • Мнения: 10 306
 Shocked Туй бебе не го виждам да е носено на ръце. Кога ли е проходило?
Мда, а това, че сега въпросният младеж е с нормално тегло...го отдавам на това, че нищо не ни е ясно за гените, метаболизма, организЪма въобще. Само голи предположения правим.

# 40
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Ако това на 10 месеца не е оказало влияние на здравето на вече мъжа  сега всичко е ок.Спрямо тези случаи  моя ще е семпъл ,но на мъжа ми първи братовчед му се роди наскоро син 4 700 и незнам си колко см /не ги помня точно /.В родилното го наричаха "Баткото"  Joy.Да е жив и здрав де и сега си върви като за "батко".

# 41
  • Мнения: 27 524
А, съседката до нас чака бебе 6 кг и докторите казаха, че веднага щом стане 37-ма г.с. ще го извадят със секцио  Crazy

Във връзка с баба ми и гигантската ми майка - първо се е родила сестра й - 2200, мургава и цялата покрита с черни косми. Баба ми заплакала: този маймун кой ще го вземе  ooooh! И след 2 години майка ми 5900 и пак рев - ами този слон кой ли ще го вземе  ooooh!

 Joy Joy Joy

# 42
  • Мнения: 552
Туй чудо не е за вярване Crazy
А що се отнася за децата по плажа-наистина го има този момент,че повечето са с наднормено тегло,което си е проблема на наше време Sad
А, съседката до нас чака бебе 6 кг и докторите казаха, че веднага щом стане 37-ма г.с. ще го извадят със секцио  Crazy

Във връзка с баба ми и гигантската ми майка - първо се е родила сестра й - 2200, мургава и цялата покрита с черни косми. Баба ми заплакала: този маймун кой ще го вземе  ooooh! И след 2 години майка ми 5900 и пак рев - ами този слон кой ли ще го вземе  ooooh!

 Joy Joy Joy
hahaha hahaha hahaha

# 43
  • Мнения: 1 477
 JoyБлонди ,страхотна тема   bouquet.Аз не съм чувала за подобни отклонения ,но искрено се посмях(за нас може и да е смешно, ама горката му майка ).

# 44
  • Бургас
  • Мнения: 10 345
А, съседката до нас чака бебе 6 кг и докторите казаха, че веднага щом стане 37-ма г.с. ще го извадят със секцио  Crazy

Във връзка с баба ми и гигантската ми майка - първо се е родила сестра й - 2200, мургава и цялата покрита с черни косми. Баба ми заплакала: този маймун кой ще го вземе  ooooh! И след 2 години майка ми 5900 и пак рев - ами този слон кой ли ще го вземе  ooooh!

 Joy Joy Joy

Оххх Блонди голяма си скица  Joy Joy Joy Темата е супер, посмях се от сърце   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт