В Германия jodeln-уваме и тролеи сънуваме - тема 84

  • 17 194
  • 296
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11 313
Мамун, престъпление е да ходиш рошава заради едни поверия. Аз си се подстригвам и боядисвам като за световно!
Хич да не ти пука за такива глупости. А това за рязането на пишлето - рязах, рязах и пак остана  hahaha
Аз да се изфукам - току-що пих кафе със Сердика и половинката и. Снощи са пристигнали от София по живо по здраво.
Това е втората бременност на Тедсан. То нейното си беше одисея - по-старите кучета помнят. Ама май тогавашния съпруг беше ялов, щото от тоз хваща от въздуха Mr. Green

# 16
  • Мнения: 434
Муни, по тая логика не ти се полага и секс през деветте месеца, не се минава под простора, за да не усучеш пъпната връв, ядеш винаги каквото ти се яде, за да не се подуе пишката /за момиченцата не пише/ - абе я иди се подстрижи! Mr. Green

Ето още малко поверия.

# 17
  • Мнения: 3 521
Оу, темата за суеверия, уруки и магии ми е любима.
Все се каня,че ще почна да си ги пиша в един тефтер. Голям и черен. Mr. Green

# 18
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 659
Аз се боядисах и подстригах баш за секциото. Не може то така да ме гледа детето страшна Mr. Green
П.С. Настрана от суеверията - аз не бих се чувствала комфортно ако не съм в пълния си блясък. Кат съм бременна, да не съм за боклука я Mr. Green

# 19
  • Мнения: 1 242
Така де, чакам я да си замине, да не я разстройвам съвсем и отивам да ми оформят преходния период от врата нагоре.
Забавно ми е, спор няма, като я гледам женицата с какъв страх в очите ме умолява да не го правя. Mr. Green
Ама съм зла, а?

# 20
  • Мнения: 508
 Joy
само да 3наете, че съм тук и с кеф ви чета и, че на суеверия неееее вярвам Mr. Green

# 21
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 659
хаха, чак пък зла Joy

# 22
  • Мнения: 2 907
Оф, завърнахме се от Заксен най сетне, разбита съм, вкъщи е хаос, ей сега излизам да разпусна на бира.
Искам да прегърна Сърфата, на моя апарат имам много готини снимки на семейство Волайн, но първо трябва да се преместим, да сложа ХП-то, да ми пуснат интернета, та чак тогава ще мога да ви ги покажа.

Серди, Вечке, ще пием ли бира в петък? Със сигурност сме в Саарбрюкен.

# 23
  • Мнения: 11 313
Оф, завърнахме се от Заксен най сетне, разбита съм, вкъщи е хаос, ей сега излизам да разпусна на бира.
Искам да прегърна Сърфата, на моя апарат имам много готини снимки на семейство Волайн, но първо трябва да се преместим, да сложа ХП-то, да ми пуснат интернета, та чак тогава ще мога да ви ги покажа.

Серди, Вечке, ще пием ли бира в петък? Със сигурност сме в Саарбрюкен.


Само с мен, че Серди ще ходи на денден.

# 24
  • Мнения: 1 610
Гадни сте  Mr. Green

# 25
  • Мнения: 4 138
я и аз да се обадя, че инак не мога да ви чета.
обаче не ми се пише Confusedстресирана съм.

# 26
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Мамуни, иди си удари една нова фризура, че после и за педикюр може да не ти остане време.  Wink
Сърфи, у машенско дали има случайно лебкухени? Едно студентче тук се жалва, че му свършили запасите и не знае как ще издържи до септември Crazy

# 27
  • Мнения: 4 138
пепе, да провери у магазина на линд. за булгаристан ли става дума впрочем. щото в имачко има целогодишно.
ако е много тежко положението и човеко е абстинентен, свиркай, аз скоро тръгвам и мога да взема.

# 28
  • Мнения: 3 521
моин моин,
Мамуно зла си, много злаааа. Боядисването не е много ОК през бременността. Гледай, ако можеш да минеш само с някой шампоан-оцветител. Чисто нАучно му е обяснението на това и няма нищо общо с черни котки с бели герданчета на врата.

Нашите са на 300 км. от Нюрнберг - една седмица ще има кой да ме глези. Фръц-пръц!

Сърфи, у машенско дали има случайно лебкухени?

Нямам идея. Маркрит беше писала, че гледала по магазините в другата тема, но дали ги има сега(нали не им е сезон) и къде ги гледала е*ем ли го.
Ако детето е в София мога спокойно да натовара майка с няколко пакета - да каже какви обича само - оригинални Mr. Green...

# 29
  • Немция
  • Мнения: 6 874
4естит рожден ден на Сърфлайн на една голяма патерица !  bouquet
От здраве, късмет и любов да не се отървеш !!! Party

Сиу, писах ти на лични !

Деси Манова, беше питала в предишната тема за четенето и писането на български. Имам почти 10-годишна племенница-тук(в Германия) родена и ходеща тук на училище. Говоримият й български е много добър,като изключим лекия акцент. Когато беше във втори клас сестра ми и майка ни решиха лека-полека да се опитват да я зарибяват да чете и на български . Засега детето успешно чете , като събуждат интереса й, купувайки й детски бг списания, които й харесват-даже се е стигнало дотам, че племенницата поръчва по бълг.си баба да й донесе новите броеве. С писането са по-назад, защото според детето има разлика м/у изписването на ръкописните и печатните букви и това засега я обърква и намалява желанието й да се занимава с това(поне засега). Така че изучаване в домашни условия на български не е мисия невъзможна-нужни са само хитринки, които да превърнат ученето в неусетно и приятно занимание.

Общи условия

Активация на акаунт