Моля, ако някой има информация да ми пише - ХИЕ ІІстепен

  • 2 322
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 17
Бебчо е на 1 месец. Роди се с много висок хемоглобин поради което се наложи да му разреждат кръвта. Има учестено дишане. И в епикризата пише хипоксично исхемична енцефалопия /ХИЕ/ II ст.Ако някой знае какво значи точно това моля да ми пише. Чета в нета че е свързано с детска церебрална парализа,а това учестено дишане може да е свързано с вроден порок на сърцето. Много съм притеснена. Моля пишете.

Последна редакция: вт, 05 авг 2008, 16:30 от Maia Stoitseva

# 1
  • Мнения: 382
Здравей
относно ХИЕ нещата ми звучат като за невролог и евентуално неврохирург
по другите проблеми незнам, дано се включат и други мами, които са по в час

# 2
  • София
  • Мнения: 2 262
Здравей!
Аз мога да се изкажа по проблема със сърцето, заведи детето на кардиолог, и не се бави, нека той потвърди или отхвърли диагнозата за вродения порок! Ако имаш нужда от имена на доктори пиши, ще те насоча. Колко пъти в минута диша? Знаеш ли как най-лесно да ги преброиш, слагаш една пластмасова чашка от тия за кафе на гърдите на детето докато спи, и броиш повдиганията, много лесно се получава. Успех!

# 3
  • Мнения: 17
Здравей!
Аз мога да се изкажа по проблема със сърцето, заведи детето на кардиолог, и не се бави, нека той потвърди или отхвърли диагнозата за вродения порок! Ако имаш нужда от имена на доктори пиши, ще те насоча. Колко пъти в минута диша? Знаеш ли как най-лесно да ги преброиш, слагаш една пластмасова чашка от тия за кафе на гърдите на детето докато спи, и броиш повдиганията, много лесно се получава. Успех!
Blagodarq ti mn ako se naloji 6te ti pi6a pak

Общи условия

Активация на акаунт