Помпичка за изцеждане на кърма - електрическа ...

  • 939
  • 5
  •   1
Отговори
Искам да попитам какви са вашите отзиви и има ли ефект от ползването на помпичка за кърмата защото нещо на бебока не му достига  baby_neutral Удобна ли е за ползване ?

# 1
  • Мнения: 41
Имам електрическа на Медела, с голям мерак  си я купих, но за съжаление никаква работа не ми върши, не мога да се изцеждам с нея, а имам мляко, защото бебка доста добре си хапва.

# 2
  • Мнения: 422
аз имам на бейбикеър също електрическа и ми вършеше много добра работа в началото докато ми се регулира кърмата Peace

# 3
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Имам електрическа на Медела, с голям мерак  си я купих, но за съжаление никаква работа не ми върши, не мога да се изцеждам с нея, а имам мляко, защото бебка доста добре си хапва.
Странно... помпата е действително много добра (класи над тази на Нук примерно), лично съм я тествала (не върху мен, а върху новородила мама, която нямаше абсолютно никакъв опит с изцеждането) и изкара без всякакви проблеми 60 мл при жената, хем беше само 4-ти ден след раждането.

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 23 492
А, и тая на Нук не е съвсем лоша. На Медела сигурно е по-добра (нямам такава), но и тази на Нук е прилична. Аз лично добре цедя с нея. Има си регулатор за силата на ....хм....доене Mr. Green, което според мен е важно. В началото, с първото бебе цедях с много малко сила, защото на по-силно болеше, а сега като обръгнала кърмачка цедя на максимум и зяпам телевизия. Според мен електрическата е по-лесна за употреба от ръчната. Сравнявам ръчна на Авент и електрическа на Нук - имам и двете. С ръчната ме хваща мускулна треска на ръката само за 100тина грама.

# 5
  • София
  • Мнения: 1 555
Аз съм много доволна от Меделата.  Peace София престана да суче на около 3 месеца и после няколко месеца беше само на изцедена кърма. Медела действително ми стимулираше кърмата, за разлика от този уред за мъчение помпата на Авент.  Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт