Отзиви за х-л Аура Балнеохотел-Велинград?

  • 6 376
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 712
Момичета ходил ли е някой там и какви са вашите впечатления от хотела?
http://www.visitbulgaria.net/bg/velingrad/hotels/aura_balneohotel.html

# 1
  • Мнения: 104
Няма ли някой да сподели отзиви за този хотел?

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 2 509
Моите не са лични. Две приятелски семейства бяха по различно време и бяха доволни, препоръчаха го.

# 3
  • Мнения: 104
Благодаря Jul!
Днес попаднах на сайта им и исках да резервирам за почивните дни, но и те нямат места. Обаче ми хареса презентирането  им и мисля да резервирам за 10 дена през април.

# 4
  • Мнения: 208
Бяхме там между Коледа и нова година. Приятно малко хотелче. Чистичко и топло беше. Басейнът е чуден за малки деца. Водата е топла и чиста. Масажът беше добър. Единствено от ресторанта не съм особено доволна. Миришеше от кухнята. Някои неща много се бавеха - например пържени картофи чакахме повече от 30-40 мин.  Confused  но пък бяха домашни, а не замразени бланширани.  Wink  Капамата обаче беше превъзходна.  Mr. Green  Много добре ми изглеждаха и външните басейни, но разбира се не сме ги пробвали.
За уикенд е чудно. За повече май ни е скучно. Няма къде да се ходи наоколо (с малко дете). 
И аз бих го препоръчала. И ние смятаме да отидеме скоро пак - детето много хареса басейна  Peace

# 5
  • Мнения: 349
Здравейте, искам да Ви попитам хотела в близост до центъра ли е разположен? Благодаря.

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 82
Здрасти!

Върнахме се във вторник от хотел "Аура", за втори път бяхме там. С дете на три години - прекрасно място за нас. Намира се на тихо място, близо е до центъра - за десетина минути се стига. Хотелът е чист, ресторантът е малък и просто трябва да се резервира маса предварително. Спа центърът е хубав - басейн и масажи сме правили. Единственият недостатък е, че местата в хотела винаги са резервирани от рано.  Това е нашето място във Велинград Simple Smile

# 7
  • Мнения: 370
много добри отзиви имам за там.хареса ми и на детето също,басейна е чист, топъл ,може ако искаш цял ден да седиш в него/което е малко възможно заради това,че мин. вода уморява/.дават на рецепцията халати, за които се плаща мисля 2 лв. на ден.стаите са прилични,удобни,чисти,баните също,топло вода си има доволно.
ресторанта малко е по така в смисъл закуската,която влиза в цената е оскъдна,шведска маса е,изкарват по-малко от  храната,човек чак го срам да си срожи колкото му се иска.иначе самата храна в ресторанта е добра на нормални цени.обслужването е дабро,ами горе долу е това.

# 8
  • София
  • Мнения: 280
Ние ходихме тази събота и неделя. Както са писали и момичета приятно местенце. Много съм доволна от масажите.

Общи условия

Активация на акаунт