Без бели следи

  • 32 165
  • 346
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 413
Много се изписа по повод дезодорантите против изпотяване,но не всеки споменаваше дали оставят бели петна по дрехите.Дали един дезодоратн против изпотяване е ефективен или не си е строго индивидуално-който се поти по-малко е ефективен,който се поти повече-не.Но всички ние можем да кажем кои оставят бели петна!!Всяка серия дезодоранти/стикове/рол-они има както продукти,които оставят бели петна,така и такива,които не цапат.Хайде да кажем кои точно са те.

# 1
  • Мнения: 1 986
  Аз съм много доволна от рол-он-а на Нивеа-double effect,в бяло-лилава опаковка е- не оставя бели следи,миризмата е много свежа и трайна, вече си купувам за трети път Peace

# 2
  • Мнения: 1 922
До сега не съм ползвала такъв,който не оставя бели следи,така че ще следя темата за да се ориентирам

# 3
  • Мнения: 1 241
Rexona, тая дето трепе прасенца по рекламите, не оставя петна, ползвам я от миналото лято.
Тази пролет си взех и един Адидас-не само бяло, ами и мазно петно стана.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 815
Аз използвам Дав със синята капачка и съм довлна. Почти не оставя бели следи и има дълготрайна миризма, само не знам защо все по-трудно го намирам. Последния път си го намерих в Метро - взех последната опаковка. Иначе съм ползвала и Дав за черни дрехи, който уж 100% не оставя следи, ползвах го няколко пъти и го изхвърлих. Не стига че оставя бели следи, ами и мазни петна, които не могат да се изперат. Захабих си някои от любимите ми дрехи  #Cussing out
Ще следя темата, защото моя Дав май го спират от производство и ще трябва да се ориентирам към друг.

# 5
  • Мнения: 77
Rexona, Nivea, Dove....... на тъмни дрехи всичко остава бели следи. Няма спасение. Поне за мене. Доволна съм само от Lady Speed Stick гел, тъй като той наистина не остава следи, просто защото не е бял. Трябва само като се сложи да се изчака митука - две да попие в кожата преди да се облече блуза или каквото е там, защото иначе може да остави мокри следи. Не мога да кажа, че не се изпотявам с него, напротив, при 35 градуса и баир нагоре няма начин да не се изпотиш. Но поне не мириша на пот, а на приятно.

# 6
А защо не използвате Одорекс срещу изпотяването и отделно някакъв дезодорант, просто за свежест? Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: 119
Използвам на Bourjois Coup double -против изпотяване и забавяне на растежа,активен 48ч.Не съм го изпробвала 48ч .... защото се къпя и отново използвам,зелен на цвят,не остава петна и ухае приятно.Когато съм си в къщи използвам на Ейвън-Литъл блек дрес,също не оставя петна!

# 8
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Много съм доволна от Dove - Invisible dry Heart Eyes...определено не оставя бели следи  Naughty

# 9
  • Варна
  • Мнения: 815
Използвам на Bourjois Coup double -против изпотяване и забавяне на растежа,активен 48ч.Не съм го изпробвала 48ч .... защото се къпя и отново използвам,зелен на цвят,не остава петна и ухае приятно.Когато съм си в къщи използвам на Ейвън-Литъл блек дрес,също не оставя петна!
Сух ли е или рол-он?

# 10
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Писала съм го  в други теми - Виши зелената ролка  Peace

Не оставя следи, без аромат, действие - 24 часа  Laughing

# 11
  • Мнения: 4 111
Rexona Crystal - white mark protection, няколко вида са, на които има картинка черна блузка, не оставя следи, много съм доволна, откакто го ползвам не го сменям с друг. Само сменям различни от серията с черната блузка.

# 12
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Rexona Crystal - white mark protection, няколко вида са, на които има картинка черна блузка, не оставя следи, много съм доволна, откакто го ползвам не го сменям с друг. Само сменям различни от серията с черната блузка.

Точно от него на мен ни оставаха следи  Crossing Arms

# 13
  • Мнения: 3 413
А защо не използвате Одорекс срещу изпотяването и отделно някакъв дезодорант, просто за свежест? Rolling Eyes
Аз така правя,но не искам ежегодно да го използвам,а да правя кратка почивка с дезодоранти

# 14
  • Мнения: 880
От Dove съм доволна от крем-дезодоранта(гъбата),не оставя следи.Но сега ми хареса и новия рол он с грейпфрут,мисля да мина на него.Лейди спийд стик гел също не оставя,но пък не е и от най-ефикасните.

Общи условия

Активация на акаунт